10 הגברים הלוהטים של הוט- שלב ההצבעות להצעות!

always be me mc

New member
../images/Emo45.gif

מהסיבה שציינתי בשרשור הקודם

YaEl 15

New member
לרמוס ולהשפיל בפומבי את מעוז-חיי? ../images/Emo3.gif

חחח... "סתם כי זה מעניין"? תעשי לי טובה... טוב, גליה, עוד ניראה בקשר לזה

../images/Emo90.gif../images/Emo216.gifאני לא מבינה.

למה הוא לא צריך להשתתף?
הוא משחק בהאוס, שזאת סידרה די אהובה בהוט 3 .,

YaEl 15

New member
אבל זו לא תחרות "מהי הסדרה הטובה ביותר בהוט3?

(שאגב, גם את זה האוס לקחה, ובגדול
) ולכן, הטיעון שלך בכלל לא תקף, לא?

../images/Emo90.gif../images/Emo216.gifאה לא נראה לי שהבנת אותי.

התכוונתי שהוא מופיע בהוט, ולכן יש לו סיבה להשתתף. אז למה לא ? והאמת היא שהוא גבר דיי לוהט

YaEl 15

New member
ברור שהוא "גבר לוהט" זה עדיין לא אומר שהוא

צריך להשתתף.

YaEl 15

New member
השאלה היא,במה יו לורי שונה משאר האנשים בעולם?

הא... זו שאלה מורכבת מידי. תביני, אני מכבדת את האדם הזה, יותר מכל שאר המתמודדים. מכבדת? אולי אוהבת.. אני בפרוש לא מסוגלת לראות בו רק "פריטי פייס" (למרות שהוא כ"כ, כ"כ יפה... לפעמים, זה אפילו עושה לי רע...) אני חושבת שזה ממש מוריד מכבודו, להשתתף בתחרות הזו. בעיקר בגלל שזה לא מתאים, לשים אדם כזה בתחרות של "מי-הגבר-הכי-לוהט-בערוץ-הוט3
" ובפרט, עם רוב שאר האנשים שמתמודדים על התואר. זה לא שלא כללו את יו בתחרויות כאלו בעבר, פעם הוא אפילו זכה במקום השלישי ברשימה של האנשים הכי סקסיים מעל גיל 40 בהוליווד, בפיפל מאגזין (אם אני זוכרת נכון...) אבל אני אישית חושבת שזה לא מתאים. מה גם, שיו כ"כ צנוע, והוא לא רואה את עצמו ככה, והוא אמר פעם שהוא לא רוצה שייראו בו סמל מין (too late
) אז, אני יודעת שזה לא הגיוני, אבל אני חושבת שהוא לא מתאים. פשוט לא. אולי אנשים כמו מאט דאלאס שלכם, או אשטון קוצ'ר, אבל יו לורי? פשוט לא. מצטערת אם זה מעליב או מעצבן פה מישהו...

YaEl 15

New member
אוקיי, התכוונתי, יו לורי הוא מכלול של דברים.

הוא שר, מנגן במגוון כלים, הוא כותב, וכמובן - משחק. זה שפוט.. לא מתאים. זהו. שבת שלום.

../images/Emo90.gif../images/Emo216.gifאמ את לא חושבת שאת לוקחת את זה

קשה מידי? כאילו כן, אני גם יכולה לחשוב שאשטון הוא יוצר והוא כזה בנאדם טוב, והוא לא רק סמל מין, הוא הרבה יותר מעבר לזה.. אבל זה כולה תחרות של הבננאדם-הכי-לוהט. וכן, יו לורי יכול בהחלט לזכות. ותאמיני לי שאת די סותרת את עצמך עם כל ההתמרחויות האלה עליו. שבת שלום גם לך

YaEl 15

New member
אם היה לי שקל על כל פעם שאמרו לי שאני מגזימה.

ואיך בדיוק אני סותרת את עצמי?

../images/Emo90.gif../images/Emo216.gifאממ בואי נראה.

"מה גם, שיו כ"כ צנוע, והוא לא רואה את עצמו ככה, והוא אמר פעם שהוא לא רוצה שייראו בו סמל מין (too late
) אז, אני יודעת שזה לא הגיוני, אבל אני חושבת שהוא לא מתאים. פשוט לא." אז מצד אחד את לא אוהבת שחושבים שהוא כזה יפה וסקסי וממש מושלם, אבל את עדיין אומרת עליו כל הזמן שהוא כן יפה , וסקסי וממש מושלם.

YaEl 15

New member
אמרתי ש*הוא* לא אוהב את זה, ואז, אמרתי שלדעתי

הוא כן סקסי ויפה וחכם וחמוד (ובשום אופן לא מושלם...) ואם את חייבת לדעת, כן. לפעמים אני מרגישה רע, שאני מסתכלת בתמונות, ומדברת עליו, כי אני יודעת שהוא שונא את זה, וזה מביך אותו... מה שלא הגיוני פה,זה הרצון שלי לשמור על כבודו למרות שהוא לא יידע על זה בחיים, וזה בדיוק העניין.

YaEl 15

New member
לשמור על כבודו = לא לתת לו להשתתף בתחרויות

מביכות מסוג זה. וכמו שהאוס היה אומר, אולי זה בכלל קשור אליי, כי אני מרגישה צורך לתקן את מה שאני עשיתי. קשה להבין. מה שכן, זה מסתדר יפה מאוד. בכל אופן, זה לא משפיע, כי רובכם הצבעתם "
" ולכן, הוא הולך להשתתף, לא?

always be me mc

New member
האמת? שתקתי במשך זמן מה בעניין

אבל עכשיו כשאני רואה שזה ממשיך אז עלי להגיד לך: יעל, את חייבת להפסיק להיות כל כך רצינית ולהירגע קצת כי זה סך הכל משחק והוא בסכה"כ שחקן ואדם ולא אל זה שהוא ישתתף במשחק לא יהרוג אף אחד וגם לא אמור לפגוע. בקיצור תרגיעי
וכן הוא ישתתף בתחרות אם הרוב קבע שכן.

YaEl 15

New member
כן, הא. תהיתי מתי תצטרפי....

אני אגיד לך מה, גליה, |נימה-מעט-נעלבת| אני לא אתעסק בדברים שנראים לך חשובים, ואת, אל תקלי ראש בעניינים החשובים לי. תודה, ויום טוב.

always be me mc

New member
יעל את יודעת...

כל זה כלל לא היה קורה אם לא היית גוררת את השרשור של הפורום לדיון שהוא לא במקום ושאפשר לעשות במ-ס-ר-י-ם
ולא רוצה שאני אגיב לך עם דעתי ואתערב? סבבה תדברי עם מי שדיברת במקום אחר ואני באמת לא אתערב. וזהו בנושא. אל תגיבי לשרשור הזה יותר. כל מה שאת רוצה להגיד תגידי מעכשיו על זה במסרים או משהו כי אני באמת לא מסכימה לזה. זה לא שירשור דעות זה שירשור הצבעות רוצה להביע דעה? זה סבבה אבל רק בהודעת ההצבעה ולא פה בדיון כי זו לא המטרה של השרשור. אגב אם בסוף את כן תגיבי להודעה הזאת אז אני אמחוק את ההודעה שלך ולא מתוך רשעות אלא מתוך הבהרת נק' וגבול מסוים. כי באמת צריך להקשיב למנהלי הפורום מדי פעם ולא לסבך שירשורים.

../images/Emo90.gif../images/Emo216.gif../images/Emo45.gifבדיוק מה שהתכוונתי אליו.

ויעל, אנחנו ממש לא "יוצאות עלייך" עכשיו, אני רק מנסה להבין למה את לוקחת את זה כל כך רציני, זה באמת רק משחק.

YaEl 15

New member
אני לא מבינה למה את חוזרת על עצמך...

את מאלצת אותי לחזור על עצמי למרות שהתבקשתי לא לעשות את זה. אין לי מה לומר יותר בנושא. זהו, סיימתי עם זה. הבהרתי את הנקודה שלי, לדעתי. אני לא מסוגלת להסתכל רק על היבט אחד של בן אדם, הבן אדם הזה, ודווקא בהיבט השטחי ביותר. ועכשיו, אם יש לך עשיין עוד השגות ושאלות בנושא, למרות שאני לא רואה איך ולמה, פני אליי, כמו שהמנהלת אמרה, במסרים

למעלה