15 דברים שלא ידעתם על...

15 דברים שלא ידעתם עליי

1. חזרתי בתשובה 2. אני עדיין אוהב את הביטלס אבל האהבה נחלשה אליהם מאז חזרתי בתשובה 3. יש לי את כל האלבמוים של הביטלס חוץ מכל של רינגו סטאר 4.אני מנגן בגיטרה פסנטר חליל וכינור 5. יש לי בגרות במוסיקה 6. אני הולך כל יום שעתיים בלילה עם הכלב ושובמע פול מקרטני אני שמח שיש אתר כזה של עוד כמוני שאוהבים את הביטלס ומעריכים את השירים שלהם 7. אני אספן של אבנים אבני חן יש לי המון שרשראות של אבנים אני בעיקר אוהב ג'ייד 8. אני בן 25 וחצי ועוד רווק 9. יש לי שירים שאני כותב- הרבה שירים וגם מוסיקה הרבה שירים עם לחן - רובם באתר במה חדשה בשם איש הברזל 10. בחיים לא הייתה לי חברה עדיין כי אני ביישן מופנם , אבל אני משתדל לתקן את העיניין 11. הוסיפו לי שם נוסף נהוראי השנה- השם שלי אלעד וגם נהוראי- ועם השם החדש אני מרגיש יותר פתוח ויותר זורם 12. אני אוהב לצייר וליצור משחקים משחקי קופסה כבר עשיתי שני משחקי קופסה רציניים - מונופול ומשחק לוחמה טקטיקה עם בן דוד שלי ואחותי 13. יש לי אח גדול מימני ואחות קטנה 14. אני משתדל להפחית בכמות המתוקים שאני אוכל, סוכר עושה אותי עצבני (כנראה) וגם שמן יותר 15. אני אוהב את הרבי מליובבויטש בטירוף מאז שאני מכיר אותו = עיניי דומעות כשאני רואה אותו 16. אני אוהב מישהי שלמדה איתי בבית ספר מאז כיתה ב' או ג' עד היום כבר 18 שנים אני אוהב אותה אחת אבל היא לא יודעת אז זהו , לעונג היה לי לשחק איתכם

למעלה