2 צדדים למג'נטה...?

Old Girl

New member
כשאתה אומר "שעון ביולוגי"

זה נשמע כמו תופעת טבע וזה מאוד מטעה, כשמדובר בבחירה שחלק בוחרות וחלק לא בוחרות. נשים יכולות ללדת עד 40, בהערכה גסה (יש שיולדות גם ב - 45). לכן לטעון שמישהי בגילך תהיה לחוצה על ילדים (ובייחוד על חתונה) זה קצת ארטילאי. יש לי אחות בת 31 (מאתמול) והיא לא רוצה שום חתונה, ולעומת זאת היה לה חבר בן 28 (אז 27) שהרס לה את הבריאות עם דיבורי חתונה ילדים.

bvb6

New member
איזה כיף לדעת שיש נשים פנויות

בגילאים האלה

זו עובדה

שמגיל 35 פוריות האישה יורדת והסיכוי לתינוק עם פגם גדל. ברור שאפשר ללדת גם בגילאים מאוחרים יותר (השיא עומד על 67!) אבל רוב האנשים מעדיפים שלא לקחת סיכונים מיותרים בקשיים להיכנס להיריון ו/או לקבל תינוק פגום.

bvb6

New member
ברור , חלק מהכבשים לא נרתעות מהזאב

אני חושב שכשהחיות "מרגישות" שריפה או רעידת אדמה ובורחות או כשהדגים שוחים נגד הזרם רק כדי להתרבות במקום אחר מדובר בתופעת טבע... להחליט ללכת נגד הטבע זה כמו לחלות באנרוקיסה כי "החלטתי" שהיום ומחר לא אוכלים....ידוע שאין תמיד הגיון בפעולות של נשים ( עובדה שבסוף הן יוצאות עם גברים ) אבל עדיין מדובר בתופעת טבע , נשים (וגם חלק מהגברים) מצוידים בשעון ביולוגי רק שאצל נשים הוא הרבה יותר דומיננטי

magenta73

New member
טוב לדעת שאנורקסיה

זה משהו שמשויך רק לנשים ושזה קשור לשעון ביולוגי... פעם הבאה כשאתה כותב משהו, לפחות תדע על מה אתה מדבר.

magenta73

New member
רצוי שתפסיק עכשיו. אתה מעצבן.

ולו רק בגלל שאין לך שום ידע על מה אתה מדבר.

bvb6

New member
כי לא הסברת טוב ../images/Emo13.gif

guys are always there to blame

magenta73

New member
אתה הכנסת אנורקסיה לעיניין

ולוויתנים. עם מדברים על זה. אין לי שום רצון להמשיך או בכלל לנסות להסביר לך מה ההבדל.

bvb6

New member
כמו שלצאת עם גברים משויך לנשים

ukvumht t, scrh nvearo

אישון36

New member
אישון כידוע היה מכור לרגע.

להרגשה. לריקוד (שנות השישים) עם עלמה חדשה שהוא ממש מתרגש וגועש....אישון אהב את שיחות הטלפון, את המין הטלפוני, את התפוצצות היצרים.........ואישון היה מוכן להגיע ללא מעט פגישות טפלות בשביל אותן נשים שחיות ייצר. לכול דבר יש את הזמן שלו, אני מאמין שיום יבוא והיום שלך יגיע. אישון מאמין שזו רק החלטה.........רגע אחד בלבד של החלטה. אישון. .........שהחלום הוא טוב אני טוב...........

BABELICIOUS

New member
תראי

עצם העובדה שזה מציק לך, זו כבר סיבה להתדיין בתוך עצמך אשר ל"מה את באמת מחפשת" ו"האם אני מחפשת את זה במקומות הנכונים" . כך לי נראה. אני אומרת שכל אחד ומתי שהוא מוכן לקשר רציני. אבל גם אי אפשר להתעלם מכך שאולי לפעמים יש לנו בעיה כי אנחנו מפחדים להיכנס לקשר. מפחדים לתת ת'לב. אני מודה שאני פוחדת להתאהב שוב כשם שאני רוצה להתאהב מאידך.

למעלה