2X19 The Grandfather

קרינוש20

New member
זה נקרא פרק! (ספויילר)

הבלייר הזאת! נהייתה שרלילונת לא קטנה... נמרחה על 3 בחורים בפרק אחד... פששש... שלא נדבר על השינוי הקיצוני באופי שלה. סוף סוף בחורה כלבבי.. חחח ונייט... זה בכלל עוף מוזר (עוף חמוד אבל...) שנייה אחת הוא לא רוצה לשמוע מסבא שלו בכלל, שנייה אחר כך הוא מעיף את ונסה בשבילו. אמנם צריך לשמור על עניין בסדרה ושיהיו תהפוכות, אבל נו באמת. שלפחות יהיה קצת היגיון שנייה אחת הוא מתכנן לבלות איתה את כל הקיץ ולוקח אותה למשפחה שלו, שנייה אחר כך הוא לוקח התמחות וכשהיא הולכת הוא אפילו לא מחפש אותה להתנצל.... נ.ב אני אישית מעדיפה את צ'אק ובלייר, אבל כל הכבוד לה שהיא אמרה לו "איפה היית כשהייתי צריכה אותך? במועדון הגברים האקסלוסיבי שלך???" בכל מקרה קצת חפרתי פה... הפרק היה הרבה יותר טוב ממקודם. סדרה מעולה. אין מה לעשות.

sukrazit

New member
../images/Emo58.gif

וואו. נייט ובלייר?!? מתי בלייר וצ'אק יהיו ביחד כבר? ):

esti93

New member
וואי איזה שיפור בפרק ../images/Emo58.gif

ממש אהבתי את הפרק דווקא!! הרבה יותר טוב מפרק שעבר שהיה די משעמם. ונייט באמת מוזר הוא לא סגור על עמו בשיט כאילו תחליט מה אתה רוה לעשות!! ואני כח כך מתה שמ'אק ובלייר יחזרו להיות ביחד הם מושלמים ביחד למרות שלראות אותה עם נייט זה גם חמוד.. ושיתחילו להתמקד בג'ני זה מרגיז שכבר לא מדברים עליה! תכלס פרק מעולה

RayoDeLuz

New member
../images/Emo58.gif

בפרק הבא מתמקדים עליה... הרי היא חוגגת את יומהולדתה ה16...

Maayang4

New member
באמת?

בטח לא יהיה משהו.. או שאולי יהיה משהו בין נייט לג'ני.. יש למישהו קישור לפרומו לפרק 20?

RayoDeLuz

New member
../images/Emo206.gif../images/Emo206.gif כנסו..../images/Emo206.gif../images/Emo206.gif

אני ראיתי את פרק 20.. שישודר היום... על פרק 19 כבר דיברנו בשרשור נפרד וקיבצתי אותו ביחד עם השירשור הזה... אני מניחה שזה יצר בלבול... מחקתי את ההודעות שלי ושרשרתי אותן לפרק 20 שפתחתי... מצטערת על כל הבלבול...

למעלה