.

טוש טוש

New member
חיחיחי... גם אני רוצה!

קספר

New member
תאמינו לי אנשים

אחד השרשורים היותר יפים שראיתי בפורום הזה. ממש אבן פינה למען יראו ויתרשמו. אלוהים אם רק השרשור הזה היה חלק מפיסת קלף היה אפשר להחביא אותו ביזשהו חור ובעוד כמה שנים למכור אותו במיליונים ואני כן אני!! השתתפתי בו! אני אדפיס את השרשור ככה שאם הילדים שלי ישאלו אותי אם השתתפתי בשרשור הזה ואני אגיד להם כן יהיה להם במה להאמין משום שהם לא יאמינו לי

קספר

New member
STARRING

שייק´ה האפון-בתפקיד הטוב קספר - בתפקיד המכוער ברי סחרוב - בתפקיד הרע נדב19 - בתפקיד הלא נורא סנופי - בתפקיד הצפונבונית הדסו^ש - בתפקיד הנעלמת בארי הברברי - בתפקיד המיוחס אשליות

קספר אחי...

למה אני בתפקיד הטוב
מה עושה אותי כל כך טוב ????????? אוףףף....זה ממש דפוק להיות הטוב !!!! חוץ מזה , אתה מכיר אותי... מה , אני בן אדם טוב ?!?!
נו באמת...

קספר

New member
שייק´ה אחי אתה מן איך נאמר את זה

טוב רע כזה תראה אחי אם מנגל היה פה אז הצרופים היו מנגל-טוב קספר-מכוער שייק´ה-הרע אין מה לעשות אחי אני לפעמים רואה את הניצוץ הזה בעינים שלך כדאי שתעבוד עליו כחכחכחכחכחכחכחכ קספר

רגע קספר...

אז לא הבנתי...מה אני ? טוב או רע ? ומה הקשר למנגל ? הרי כבר הסכמנו שמנגל הוא הנודניק הנצחי...לא ?

קספר

New member
שייק´ה אחי

הוא חופשי נודניק אבל הוא הטיפוס הטוב ואתה אחי אתה לידו הטיפוס הרשע!!! חופשי רשע אחי!!!

או קיי הבנתי...

אז אני רשע... סבבה אחי...אז אם אני רשע... שיאכל אותך עכביש !!!!!

קספר

New member
ככה הא???

ככה מדברים לאחד המוחות הקרימינלים במאה ה 21????? שיאכל עכביש גדול את הקלטות היווניות שלך ואחר כך יאכל גם אותך

הלו שי...מה קורה?

מדוע ולמה אתה ער בשעות כאלה? חזרת מהמפגש שלהם או משהו ??? קיצר....שנה טובה.....

למעלה