3X03 The Lost Boy

שאלה על הפרק....ספויילר

לאן נעלמה לילי???? מי היתה הבחורה שדיברה בסוף הפרק עם קרטר??? למה היא איימה עליו? זאת החברה של נייט??

TetiBETTY

New member
לא ראיתי עדיין, אבל בנוגע לשאלה ה1 ../images/Emo58.gif

לילי נמצאת באמצע משפט מכוער עם הגרוש שלה בנוגע לחזקה על 2 הילדים המשותפים וכל המסביב... היא נעדרת הרבה בגלל זה, אז העדיפו לתת לה ספייס לגמרי עד שתסדר את העניינים האישיים שלה. מקווה לראות את הפרק היום, או מחר :)

../images/Emo58.gif בקשר לשאלה השניה

כן זו החברה של נייט.. אני חושבת שהוא עשה משהו בשביל המשפחה שלה או משהו בסגנון...

Born To Try1

New member
פרק מוזר../images/Emo58.gif

ככה הרגיש לי לפחות... אולי אני אראה אותו עוד הפעם. צ'אק ובלייר מפתיעים אותי כל פעם מחדש, אני עדיין בקטע של לנסות להבין מי הם, מה הם. אבל לטוב ולרע הם נשארים בליבי
בקטע האחרון ציפיתי למשהו אחר...אבל אהבתי איך שהם דיברו, כמו זוג נשוי. חמודים
הסקוט (כריס) הזה...ברצינות בא לי להרביץ לבנאדם שהכניס אותו לצוות שחקנים כ"כ מרשים, הסצינות איתו ממש מתסכלות.
ודווקא היום הסצינות היו צריכות להיות ממש דרמטיות והוא כזה רדום... ג'ורג'ינה
רעה
נייט לגמרי מנותק
ומעצבן אותי שכל הזמן משווים את קרטר לצ'אק, על מה ולמה?
צ'אק באס יש רק אחד
אממ סה"כ פרק נחמד.

JAP Noa

New member
נדפק לי הפרק לגמרי.../images/Emo58.gif

בהתחלה ראיתי והוא הפסיק באמצע, בקטע שדן וונסה נפגשים בבית קפה. ואז פתחתי את זה באתר אחר וזה הגיע עד לקטע שסרינה קנתה את התמונה ואומרת להם שהיא יודעת שזה הם שהזמינו את כל הדברים לחדר של קרטר, ואז קפצה לי הודעה שראיתי מעל לזמן המותר. קיצר, איןלי מושג באיזה שלב של הפרק זה היה אבל פרשתי בשיא, אני אנסה אולי לראות שוב מחר. בכל מקרה, סקוט [זה השם שלו?
] גייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי. אם זה היה הפייסבוק הייתי עושה נוט ליייק. מה נסגר איתך בנאדם? דייי להיות כזה יצור קטן וחסר ישע. ארררר. סרינה ודן היו כאלללללללללה חמודים ועם כל הקטע של ג'ורג'ינה. אני עדיין בעד רייונייייט והתאחדות נגד ג'ורג'ינה. שאגב רק אותי זה מממממממש דוחה שהוא איתה? כאילו מה שכחת כבר הכל?!?! צ'אק ובליייר כאלה ממממ, מיותרים? היא לא מספיק ביץ' שהיא איתו, הוא לא מספיק מעניין שהוא איתה, ולמען האמת אני ממש לא מבינה מה אנשים מוצאים בזוג הזה. שייפרדו כבר, שיהיה קצת מעניין בסדרה הזאת. הכל יותר מידי רגוע שם שוב..מה עם בלאגנים?

GossipKid

New member
רגוע?

דן וסרינה עדיין לא ביחד! בלייר ונייט! זוגות מיתולוגיים, מיתולוגיים. אגב אני די בטוח שאם סקוט עם וונסה אז הוא לא גיי...לא יודע, עבר מחשבה במוחי.

Robin Sparkles

New member
רגוע כי אין ריבים ובלאגנים../images/Emo58.gif

ג'ורג'ינה סטייל
אפילו שחשבתי לכמה שניות שיהיה טיפה מעניין כי סקוט הולך לספר לרופוס את האמת הוא משתפן ברגע האחרון..זה היה הדבר הכי צפוי שהוא הבן שלו ושל לילי אבל אם אתה בא לפחות תעשה משהו מעניין. אבל אחרי שג'ורג'ינה שמעה את השיחה שלו עם ונסה בטוח יתחיל להיות מעניין יותר...
ולסיכום-העיקר שסקוט עוזב.

../images/Emo58.gifהפרק היה נחמד- צ'אק ובלייר מהממים..

קצת נמאס לי מסרינה והשטויות שלה ובעיקר מקרטר וההשוואות לצ'אק.. מצחיק כמה ג'ורג'ינה עולה על העצבים של בלייר ואני לא מבינה איך בכלל היא סובלת אותה וממשיכה לגור איתה כשהיא יכולה לגור עם צ'אק... אני לא כותבת בפורום אבל תמיד קוראת את התגובות פה והחלטתי להיות קצת יותר פעילה... מחכה לפרק הבא!~!

Born To Try1

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo58.gif

גם אני לא מבינה את הקטע של ההשוואות בין צ'אק לקרטר
זה ממש מרגיז

GossipGirl2

New member
כמה תהיות ושאלה../images/Emo58.gif

1. אני היחידה שחשבה שקודם כל צאק הולך לספר לבלייר על מעללותיה של ג'ורג'ינה-שניסתה לסכסך בניהם(כדי שבלייר תגיב ויהיה מעניין!),ואז..שהוא הראה לה את המלון(שזה לא חשבתי שיקרה), שהוא ישנה את שם המלון ל"בלייר" כאות מחווה או משו. אני ביחידה?באמת? 2. סקוט מעצבן. אבל לפחות לא מתחו את העניין הזה יותר מידי. למרות שהוא עדיין לא סיפר את כ-ל האמת,אבל מזל שלא מרחו את זה לכל העונה. ומה כבר ג'ורג'ינה יכולה לעשות עם המידע הזה?! 3. קרטר הזה לא מתקשר לי לכלום.מצטערת. הוא נראה כ"כ מסכן כל הזמן. לא יודעת להסביר. ואם כבר קרטר, השאלה שלי: מה היה הקטע בסוף? איך חברה של נייט קשורה אליו? תודה:]

Slow Cheetah

New member
תגובה אחת-

ממתי הם מורחים משהו ב-GG? בפרק אחד הם מכניסים תוכן של עונה שלמה של סדרה רגילה OO

Born To Try1

New member
היי../images/Emo9.gif

1. אמממ אני לא חשבתי ככה אבל יכול להיות שנראה אותו מספר לה בהמשך. ובקשר למלון-זה היה רעיון שלו לקנות את כל המלון ועדיין שום דבר לא בטוח לגביו, זה סיכון שצ'אק לקח. ובמקום שכרגע הוא ובלייר נמצאים במערכת היחסים שלהם, זאת נראית לי מחווה מוגזמת מידיי. 2. בעיניי סקוט מעצבן בלי קשר למה שהוא מספר או לא מספר.
ומה ג'ורג'ינה יכולה לעשות המידע הזה? זה כל היופי, תני לה להפתיע אותך
3. לפי מה שהיה בסוף עם ברי(חברה של נייט)- כנראה שקרטר והיא אחים. אבל דברים עדיין לא ברורים.

Born To Try1

New member
לא בטוחה בכלל../images/Emo58.gif

לפי מה שהיא אמרה לו בסוף, ככה אני משערת. נחכה ונראה

TetiBETTY

New member
דווקא לא נראה לי, זה ממש לא נשמע ככה..

אני אסתכל היום שוב..

אוף...בנתיים העונה הזו לא זורמת לי../images/Emo58.gif

אז נכון שבתור אוהדת מושבעת של דן/סרינה זה נור מציק לראות אותם בסוג של אחוות אחים,אבל זה באמת הזוי כזה ולא טבעי.אחרי התחלה מפוצצת לפנים בעונה וחצי לפני ,זה מה שקורה עכשיו?
וגם הקרטר הזה..חמוד..אבל הסיפור שלהם לא בא בטוב.
גם סקוט...פשוט שחקן אחד הנוראיים שאי פעם ראיתי...ועוד בגוסיפ שעמוסה בשחקנים נהדרים אחד אחד...פשוט נורא. וגם הקו הזה של העלילה פשוט משעמם.
הייתי מעדיפה כבר שרופוס ולילי לא יהיו ביחד.כל האידיליה הזו של הארוחות בוקר המשותפות פשוט לא זורמת.
שלא לדבר על נייט והבחורה הזו,סתם תקועים לי למען האמת.
. רק צ'אק באס מציל לי את העונה
!וכמובן דן במראה החדש והמסוקס
... ואיפה ג'ני לעזזזל?היא לא הולכת לבצפר??ציפיתי שדווקא כאן יהיה מעניין ממש מרגיש לי שונה לגמרי מהעונה הראשונה...
מחזיקה אצבעות שתלך ותשתפר!

למעלה