3X03 The Lost Boy

בהמשך לתגובות- כמה תהיות ותשובות

קודם כל, ג'ני לא הולכת לביצפר עוד מהעונה הקודמת כי רופוס אישר לה לעשות לימודי בית במקביל ללימודי האופנה...לא? ןאני לא הבנתי לאן לילי נעלמה..משהו עם אמא שלה? חסרים לי היחסים שלה עם רופוס. ואגב- חברה של נייט קצת מעצבנת אותי (משהו לא קשור- היא משחקת בילדות שמנת בערוץ 3 נכון? זו היא? סידרה חמודה) ולדעתי ג'ורג'ינה תסחט את את רופוס או קרטיס או את דן לגבי זה שהוא קשור למשפחה...

TetiBETTY

New member
תשובה לתהיה..

בסדרה לילי נעלמה כי היא נמצאת עם אמא שלה שחולה בסרטן וימיה ספורים... במציאות הסיפור עם המשפט והילדים כמו שכתבתי כאן איפשהו..

TetiBETTY

New member
מיה,רק אני ואת חובבות דן-סרינה יותר מצ'אק-בלי

יר... לפחות אני לא לבד

כן,אה??איכשהו הם יותר רומנטיים בעיני,וצ'אק

ובלייר זה בעיקר יותר מצחיק ומשעשע..
ואל ייאוש!!נקווה לטוב,סה"כ ג'וש שוורץ,הכותב,גם כתב את או.סי,וגם שם מריסה ורייאן חזרו לבסוף של דבר...למרות שאני מקווה שסרינה לא תגמור כמוה

JAP Noa

New member
../images/Emo45.gif על כל הקטע עם דן וסרינה..

אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאיכ למה אחים למה? תחזרו.

TetiBETTY

New member
סופסוף GG שאני מכירה חזר אליי!!

אני באמת באמת מצפה לפרק הבא...איזה כיף!!!!

jasika siton

New member
אהבתי ! ../images/Emo58.gif

לדעתי העונה התחילה בצורה טובה .. הרי אתם לא מצפים שבאמת בשלושת פרקים האלה יהיו מהפכים ודרמות יותר ממה שהיו, לא ? כמו שאני מכירה את גוסיפ גירל, היא עוד תפתיע בענק בהמשך העונה.. אני חושבת שזאת התחלה ממש סבבה, :) וצ'אק ובלייר כאלה חמודים, אין עליהם .. ומה הקטע של הסקוט הזה ?! בהתחלה הוא אומר לאמא שלו שלא תנסה לעצור אותו ושהוא יספר לא משנה מה, אחרי זה הוא משקר ואומר שהוא אח של הבן שלהם, מה הקטע שלו ?! כל הפרקים יש לו אותה הבעת פנים, של מטומטם . ונסה מרגיזה אותי, אבל זה לא חדש.. וג'ורג'ינה.. אני חולה עליה ועל המשחקים שלה D: ומצחיק לראות איך בלייר ממלכת התיכון הפכה לחסרת חברים בקולג'.. שינוי מעניין, למרות שאני סומכת עלייה שהיא עוד תפציץ .. :)

Maayang4

New member
מאוד מאוד מאוד

אהבתי את הפרקקק פרק ממש טובב מעצבן אותי העניין בין סרינה לדן.. עכשיו רואים שייקח עוד הרבה הרבה הרבה זמן עד שהם יחזרו להיות ביחד כי הם מתנהגים ממש כמו ידידים וסרינה בכלל לא מקנא אפילו קצת וצ'אק בליייררר אאעאא חולה עליהםםם כול כך מושלמים וחמודיםםם כול פרק יותר ויותר אני אוהבת אותםםם והיה כול כך ברור שסקוט לא יגלה את האמת לרופרט מחכה כול כך לפרק הבא

למעלה