3X06 Enough About Eve

Born To Try1

New member
ואם לא../images/Emo123.gif

חח זה בסה"כ באמת מה שאני חושבת, אבל כמו שאמרתי זו דעה שלי. אני בטוחה שיש מיליון כמוך שרוצים אותם יחד. אותי זה לא ממש מעניין כל עוד הכל בסדר בגזרת צ'אק ובלייר

Slow Cheetah

New member
../images/Emo45.gif

גאד, כמה אפשר למרוח את זה עם "אנחנו ביחד!" ו"אנחנו לא ביחד עכשיו, אבל מתים לחזור!"?

LeAnnDylan

Well-known member
כן.. מסתבר ../images/Emo6.gif

בדיוק נפלתי על איזה פרק של זה לפני כמה ימים והם היו בחוף וזה ואז הם נזכרו שהם התחתנו במקום הזה פעמיים
כאילו כבר נגמרו להם המקומות להתחתן בהם אז הם ממחזרים

Born To Try1

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

יו גדול
נראה לי הם כבר צריכים לעשות דור שני ל"יפים והאמיצים", ברוק ורידג' עברו כ"כ הרבה בחיים ששומדבר כבר לא מרגש

LeAnnDylan

Well-known member
הם עושים! וזה הסרינה-דן האמיתיים

הבן של ברוק ובת של רידג' רוצים להתחתן עכשיו (ניחוש אחד באיזה חוף...) פתאום ברוק ורידג' הפכו ללילי ורופס בלי שהרגישו
אני לא מאמינה שהתסריטאים של גוסיפ גירל שואפים השראה מהיפים והאיצים

Born To Try1

New member
OMG

זה משהו שחוזר על עצמו כל פעם ב"היפים והאמיצים" אז זה כבר לא מפתיע, גילוי עריות שם חוגג חופשי
כולם שכבו עם כולם, זה כבר באמת מגעיל. כשחושבים על זה, גם באחת שיודעת כולם כמעט שכבו עם כולם אבל שם לפחות זה עוד איכשהוא מציאותי. הסדרה מצליחה עדיין לשמור על רעננות למרות כל מה שקרה בין הדמויות
וצריך לדעת לעשות את זה, אני ממש לא רוצה שהסדרה תיהפך לאופרת סבון\טלנובלה טיפשית וממוחזרת. צריך לדעת גם מתי לפרוש

LeAnnDylan

Well-known member
בגלל זה ../images/Emo58.gif

אני חושבת שהכי טוב שדן ישאר עם הילארי דאף וסרינה יכולה מצידי לפצוח ברומן לסבי עם ג'ורג'ינה

Maayang4

New member
מה פתאוםם

אין על סרינה ודן איכסס שונאת את אלוביההה אלוהיםם למה הכניסו אותה היא לא בשביל דןן מרתיחח אותי

ברוך245

New member
../images/Emo58.gif

היה אחלה פרק, אהבתי את התכסיסים של בלייר
אבל משומה אני פחות אוהבת אותה העונה... לאדעת למה אבל צ'אק כזההההה אעאעאעאע
סרינה באמת הפכה להיות לא רלוונטית מבחינתי, הכל היה כל כך לא מעניין איתה! דן ואוליביה היה די מעניין עם כל הקטע שוונסה שיקרה ויצרה בלגנים ביניהם וזה. וונסה. איכס. אני שונאת אותה!, רשמית שונאת אותה. היא כזאת גרועה. אבל היה אחלה פרק D:

GossipKid

New member
../images/Emo58.gif אני חושב שאני מבין למה

את פחות אוהבת את בלייר העונה. היא פחות תכסיסנית ופחות חזקה, היא כבר לא המלכה... זה מוריד מהערך של בלייר לדעתי.

M r s J o n e s

New member
|ספויילר|אבל

בלייר לא באמת הייתה המלכה(בהא הידיעה) אי פעם.היא תמיד התיימרה להיות אחת כזו,אבל תמיד מישהו כזה או אחר גונב לה את הכתר(למשל סרינה בהמון מקרים).בסה"כ בלייר היא יצור די אומלל שעד שהיה לה משהו טוב בידיים(צ'ק) גם אותו היא הרסה..

ברוך245

New member
לא כזה ספוילר אבל..

וואלה אתה צודק. בקריאה הראשונה של התגובה שלך לקחתי את זה קשה כי אני מאוד אוהבת אותה ומתחברת אליה אבל הייתה לה תקופת מלכות אם תזכור [עונה ראשונה עד בערך אמצע-תחילת עונה שנייה]

GossipKid

New member
בטח שהיא הייתה מלכה.

תסלחו לי כל המסכימים, אבל בין המלכות של בלייר לזו של סרינה היה רווח זמן מסוים. נכון, סרינה הייתה המלכה לפני בלייר, כשזו נעלמה בליייר הייתה המלכה לזמן קצר עד שזו חזרה. אבל היא תמיד הייתה בשלטון. בלייר אהבה את זה , והעונה היא מאוד חלשה. התמיירה להיות כזו? סרינה לא החליטה מי תמשיך להיות המלכה, בלייר כן. בקיצור, ברור שבלייר הייתה מלכה. תקראו את הספרים. וחוצמזה, קווין ביי?

M r s J o n e s

New member
../images/Emo58.gif מצד אחד

אני ממש אוהבת את העונה הזו אבל ממש חסר לי סצינות של בלייר-סרינה-דן-צאק.לאו דווקא עם כולם אבל סרינה-צאק,דן-נייט וכו'.

Fofir

New member
המוזיקה בפרק

חדש בפורום, חולה על הסדרה ובלוגר בזמני הפנוי (ומי לא בימינו). המוזיקה בפרק הזה עשתה לי ממש טוב, והחלטתי לכתוב על זה קצת עם דוגמאות לאוהבי הגוסיפ והמוזיקה, אשמח אם תקראו :), אין קאצ' מיוחד, סתם מנסה להגדיל תנועה לבלוג שלי כמשימה בקורס בלימודי תקשורת... And who am i? That's a secret i'll never tell

למעלה