3X15 The Sixteen Year Old Virgin

../images/Emo58.gifאולהלהל...

איזה סוף מפתיע!!! בדיוק כשהכל נראה טוב, ג'ק חייב להרוס הכל.
הוא כזה חופר אני שונאת אותו
ג'ני יצאה כרגיל ממש פתטית בפרק הזה, מה הקטע עם השקרים שלה והוואנבי להיות מאגניבה ולא בתולה. S: בפעם הראשונה מאז היותי צופה בסדרה- אני מחבבת את דן! הוא ממש הצחיק אותי הפרק והוא...נהיה חמוד.
(אני לא מאמינה שאמרתי את זה) מישהו יכול להסביר לי מה היה בשיחה של לילי ואמא שלה? לא הבנתי. פרק הבא נראה טוב :)

Slow Cheetah

New member
על סרינה ולילי ../images/Emo58.gif

סרינה מחפשת את אבא שלה, ואז היא מגלה שבזמן שהוא מתעלם ממנה אמא שלה הולכת ושוכבת/מתמזמזת איתו.

לא התכוונתי לזה../images/Emo58.gif

את זה הבנתי. אבל בסוף הפרק לילי דיברה בטלפון עם אמא שלה, ואז היא חיבקה את רופוס ובכתה...אבל על מה היא ואמא שלה דיברו לא הבנתי

אממ חברה שלי הסבירה לי../images/Emo58.gif

היא אמרה שלילי חולה במשהו ואמא שלה אמרה לה ללכת לרופא, ובמקרה אבא של סרינה הוא רופא. אז בעצם היא הלכה אליו כדי שיבדוק אותה, לא כדי לבגוד ברופוס..

Slow Cheetah

New member
ובכן ../images/Emo58.gif

פרק טוב, למרות שהיה צפוי שאליזבת' תהיה אמא של צ'אק ועדיין תשתף פעולה עם ג'ק. זה גם לא היה מפתיע שג'ני תשקר על הבתולין שלה - אהבתי את זה מסיבה מסויימת, כי למרות שהיא מוציאה את עצמה **** גדולה היא באמת ג'ני החמודה. זה עדיף על פני שהיא באמת תהיה ****
הקטע עם דן וונסה היה ממש חמוד... אני אוהבת אותם ביחד, והקטע שונסה עשתה לדן גאוני
אני מקווה שהם יצאו מהסרט ויהיו ביחד כמו שצריך, כי הם לא ישרדו אם הם יחשבו כיזיזים.

Born To Try1

New member
פרק מוצלח../images/Emo58.gif

מסכן צ'אק
בדיוק שהיה נראה שהכל טוב והפרק מסתיים כשכולם מרוצים מתברר שהאישה הזאת היא מרשעת בדיוק כמו ג'ק באס. "אחת שיודעת" ממש חזרה לעצמה משודרגת יותר וטובה יותר במיוחד בפרקים האחרונים-את זה כבר אמרנו?

sukrazit

New member
פרק ממש טוב! :) ../images/Emo58.gif

דן וונסה, הזוג הזה פשוט מפתיע..ממש אהבתי ♥ בכלל כל הפרק היה בנוי בצורה ממש טובה, יחסית לפרקים האחרים של העונה..אחד הפרקים היותר טובים :}

Maayang4

New member
../images/Emo58.gifפרק מעוללההה

אני לא יודעת מה קרה לסדרה אבל פתאום הפרקיםם ממש טובים מסכן צ'אק אחרי שהוא סמך על אימא שלו ועוד נתן לה לנהל את המלון היא בוגדת בוו שונאת את ג'ק הזההה היה מושלם בלעדיו. והג'ני הזאת מעצבת אותי כול כך. והזוגות עכשיו שיש ממש מעצבנים אותי.. שונאתת ודן הזה לא מפסיק להצחיקק אותיי33> וסוף סוף לילי ורופס השלימו .. לא היה לי כוח לריבים שלהם

TetiBETTY

New member
../images/Emo58.gifאין מצב

שזה יחזיק מעמד לעוד הרבה פרקים. יהיה את הפרקים שרופוס יגלה שלילי שוב הלכה לאבא של סרינה, וייקח זמן עד שהוא יבין שזה בשביל אמא שלה(של לילי), בקיצור - הלוואי וזה היה כזה פשוט
ואני עדיין משלה את עצמי שיום אחד באיזה חלום-דן וסרינה יהיו ביחד. איכשהו. משהו. במיוחד שהם זוג במציאות כבר קרוב לשנתיים, הכימיה ביניהם כל כך מעולה יותר מבהתחלה - ולא עושים עם זה כלום! יא'אללה איתם

../images/Emo58.gifאחלה פרק D:

מסכן צ'אק
עד שהוא הצליח להפתח לאמא שלו \: ובלייר בכלל מתוקה
איך היא לצידו וזה XD למרות שקצת חסר המשחקים האלה שלהם
אבל עדיין מתוקים
ג'ני לא לומדת מטעויות XD דן וונסה ממש מתאימים כנ"ל לגבי נייט&סרינה. אגב.צ'אק ובלייר נראים כמו בעל ואישה XDDDD

למעלה