3X15 The Sixteen Year Old Virgin

GossipKid

New member
פרק כ"כ טוב שזה פשוט מעצבן../images/Emo123.gif../images/Emo58.gif

לילי וג'יני- מעצבנות אותי רשמית
הן כל כך מעצבנות! לא רק ששתיהן לא לומדות, הן מתנהגות בצורה חולנית ממש. שתיהן יודעות שמה שהן עושות לא בסדר, במיוחד לילי שמתנהגת כמו הפרופסורית שלא מוערכת מספיק, ושתיהן טועות ובגדול. ארר. נייט וסרינה- עברו את מבחן הזוגות שלי D: בשעה טובה ומוצלחת, הם אחלה של זוג (ותאמינו לי קשה לעבור אותו... זה אומר שהתסריטאים אמינים ^^)
דמיאן- פשוט מחליא אותי
רופוס. נראה שהוא היחיד הנורמלי שם נכון שדן וסרינה ממש לא נראה לי אבל... זה מתחיל... רק מתחיל... לקבל צורה. כל הבלייר-צ'אק-אליזבת(MOM)-ג'ק-מלון והעלילות הסובבות אותם ממש מוסיף
(אקשן) שלא לדבר על הזוג עצמו. לאן נעלמו מלא דמויות ככלן אריק???? לא יודע מה אתכם אבל טיב התכנית נראה לי כמו מסך עשן והסדרה מתחילה לקבל כיוון מוזר. איפה ארייק? והכי חשוב- איפה אריק????

TetiBETTY

New member
../images/Emo6.gif ../images/Emo58.gif

הכי חשוב - איפה אריק?? וואלה אתה צודק... ואגב במשפט הזה: "נכון שדן וסרינה ממש לא נראה לי אבל... זה מתחיל... רק מתחיל... לקבל צורה." אני מאמינה שהתכוונת לוונסה. אבל התת מודע שלך לא בוגד בך, ודן וסרינה צריכים להיות ביחד!! למה הם עושים לי את זה? למה?!?!?

GossipKid

New member
כן, יוואו@! זה וונסה

ואת צודקת... רוצים את דן וסרינה בחזרה!

הם התאהבו לפני שלילי ורופוס היה ביחד.

או לפחות לפני שדן וסרינה ידעו שהם ביחד. זה לא אשמתם
והם חורגים . למרות שהם חולקים אח אז לא יודעת XD

חורגים או לא חורגים, זה משנה?

את היית רוצה לצאת עם אח חורג שלך?
ואפילו אם הם התאהבו לפני, זה לא קשור כי אחרי שלילי ורופוס התחתנו אי אפשר לשנות את זה.

צודקת , אבל בכ"ז למרות שהם אחים חורגים

הם התאהבו , ומזאת אהבה בלי סיכונים
חוצמזה הם לא יכולים לשלוט על זה רק כי ההורים שלהם ביחד. נכון שזה מוזר אבל אם הם אוהבים אין בזה פסול .. D: אם הם היו אחים אמיתיים אז זה היה כבר לא בסדר :)

דיברתי על ההתחלה שלהם , שהם רק הכירו

הם לא ידעו אפילו שההורים שלהם מכירים
הם התאהבו עוד אז.

series master

New member
אריק בסין

בפרק 13 ג'ני הזכירה בשיחה עם לילי השהוא נסע לסין במסגרת תוכנית החלפת תלמידים.

GossipKid

New member
איך עלית על זה?

כל הכבוד אבל אני עדיין רוצה את אריק בחזרה

למעלה