3X16 The Empire Strikes Jack

GossipKid

New member
מה זה השם הזה ? ../images/Emo2.gif

מבשר רעות... ממ. עוד לא כזה הגיע אלינו...אוף. בא לי אבל אני מפחד ממה שיקרה שם.

../images/Emo58.gif../images/Emo58.gif

איזה פרק מעולה!! סוף סוף
צ'אק- איזה מסכן. כמה שקרים ודברים הוא עובר...וגם אני כבר בקושי מבינה מה האמת
שיפסיקו כבר לטלטל אותו מצד לצד. אבל אהבתי את הסוף- מלחמה בלייר וצ'אק VS ג'ק נשמעת טוב. בלייר- מלכה כרגיל. אהבתי את 3 הבנות שבאו אליה, נותן לה שוב את ההרגשה של מלכה
סרינה ונייט- איך זה שהם יצאו הזוג שיוצא להציל את כולם מפני הרשע? אבל אומייגאד אם ג'ני מתכוונת להפריד ביניהם אני אירה בה. ג'ני- לשם שינוי היא הייתה עוד בסדר בפרק הזה, חוץ מהקטע שהיא נדלקת שוב פעם על נייט. למרות שאני חושבת שהם חמודים ביחד, עם סרינה זה ה-דבר.
אגנס- זה היה כזה מתאים אם היא ודמיאן היו משתפים פעולה
והיא צדקה- היא באמת ביץ'. דן וונסה- לא קשורים בעליל לתוכנית פתאום! ג'ק- וואו אני כ"כ שונאת אותו. ושיוריד כבר את הפאה הזאת. אליזבת- אאעעע. בקיצור- אהבתי את הפרק היה כיף!

Sherri149

New member
לא יכולתי להגיד את זה יותר טוב../images/Emo45.gif

מסכימה כ"כ.

MIDNIGHT SKY

New member
../images/Emo58.gif

פרק טוב !! זה כ''כ עצוב מה שעובר על צ'אק...אליזבת' מעיפה אותו מהמלון, ואח''כ אומרת לו שהיא לא אמא שלו . אני כ''כ שונאת אותה ...מסכן ואיך לעזאזל אפשר לאהוב מפלצת כמו ג'ק?? שיתאבד וזהו. אגנס הייתה חתיכת ביצ'ית ! סיממה את ג'ני כדי לנקום בה .../= לא צריך להגזים. אבל יפה שנייט בה לעזרתה. אני בטוחה שבסוף הם יהיו זוג. דן וונסה היו כ''כ לא קשורים חחחחחחחחחח טוב,בלייר מצאה את המקום המתאים בשבילה-קולומביה. שם היא תוכל להיות מלכה שוב. לאן אריק נעלם?

britmel

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo58.gif

באמת לאן הוא נעלם... אולי הוא יחזור גם.. עוד מעט

../images/Emo58.gifפרק נחמד ../images/Emo9.gif

צ'אקקקקקקקקקקק
איך הוא עמד לבכות כזה שאליזבת' אמרה לו שהיא לא אמא שלו
למרות שלא הבנתי , מה הקטע עם התמונה של השרשרת ? בלייר מזכירה לי את בלייר של פעם של העונות הקודמות
יאיייי
וג'ני כבר מתחילה להמאס עליי
ידעתי שאגנס היא רעה , מהפרק הראשון שהיא השתתפה בעונה השניה ידעתי שהיא רעה.
רואים עליה
ואיפה לעזאזל אריק?התגעגעתי אליו O: בקיצור , בלייר בקולומביה זה יהיה מגניב
פעם ראשונה שאני רואה פרק בלי תרגום.לא היה לי כוח לחכות XD היה אחלה דווקא XDDD מקווה לפרק הבא

../images/Emo58.gif

ממ עם השרשרת זה כי היא באמת אמא שלו, היא פשוט שיקרה לצ'אק. אז היא רוצה לשמור על השרשרת עם התמונה של בארט ושל צ'אק
ואת יכולה לראות עם כתוביות באנגלית אם אין לך כוח לחכות ^^ זה יוצא באותו יום של הפרק תכתבי בגוגל gossip girl sub

Born To Try1

New member
אליזבת היא../images/Emo58.gif

כן אמא של צ'אק אבל היא העדיפה לשקר לו כדי שתוכל לחזור לחיים שלה. זה היה קטע עצוב

GossipKid

New member
נכון? הפרקים ללא תרגום הרבה יותר

קלילים ואין צורך לעקוב אחריי תרגום שהוא לא נכון ממילא ולנסות להבין מה כתוב-מה קורה-מה הם אומרים ואיך זה בכלל קשור לתרגום.. עם תרגום=כאבי ראש.

Born To Try1

New member
אגב, מישהו ראה את הפרומו לפרק הבא?../images/Emo58.gif

http://www.youtube.com/watch?v=hS15b-X9ZLw הוא מרמז שבלייר צריכה לשכב עם ג'ק כדי להציל את המלון של צ'אק. ולי זה נשמע מגוחך לגמרי, לכן אני מאמינה שהם יעשו את זה מתוחכם יותר. נחכה ונראה...אני ממש במתח
הכי כיף שמתמקדים בצ'אק ובלייר

בהחלט מפתיע../images/Emo2.gif../images/Emo58.gif

אבל אותי יותר הטרידה הנשיקה של נייט וג'ני! WTF?!!?

../images/Emo58.gifנראלי

שצ'אק יעדיף כמובן לא לקבל את המלון אבל שבלייר לא תשכב עם ג'ק. אני ממש מקווה שזה יהיה ככה וצ'אק לא ישמח כי בלייר עשתה את זה בשבילו X:

Sherri149

New member
בקשר לפרק המפתיע הבא

לפי דעתי בלייר בהחלט תשכב עם ג'ק אבל בלי שצ'אק יידע וכשהוא יגלה אז הוא ממש ייכעס עליה. מהפרומו נוצר קצת סוג של הילה "זנותית" סביב בלייר . מקווה שלא. ג'ני כזאת מעצבנננננננננננת! אני לא יכולה יותר!!! אם היא תפריד בין סרינה לנייט אני לא יודעת מה אני אעעעעעעשה . כבר לא יכולה לחכות :)

למעלה