3X16 The Empire Strikes Jack

Born To Try1

New member
ממש לא נראה לי שזה מה שיהיה...

זה מה שרוצים שתחשבי מהפרומו. יכול להיות שזה יפתיע אותנו.

Sherri149

New member
יכול להיות אבל ..

ככה או ככה נראה מה יהיה . מה שכן, אני לא יכולה לחכות כבר!!

Born To Try1

New member
גם אני../images/Emo10.gif

אני חושבת שמכל הפרקים, זה הפרק שהכי מתח אותי מכל העונה הזאת...ואני רק מקווה שהכותבים לא יזיקו לצ'אק ובלייר כי אני ממש רוצה אותם יחד

AviUri

New member
../images/Emo10.gif

אני מתגעגעת לסיירוס! לאן הוא נעלם?:(

GossipKid

New member
ראיתי ../images/Emo6.gif

סיימתי רק עכשיו, הייתם מאמינים ?D: מלא הורדות שהורדתי לא עבדו :( ארר. בקיצור, אחלה של פרק בעולם... משום מה אני שמח שאליזבת עזבה... היא הפריעה לסדרה ול-צ'אבלייר- לממש את אהבתם D: ג'ק עוד יידפק שיהיה ברור... צ'אק בחיים לא יתן לזה לעבור. אני שמח שג'ני ניצלה אבל חבל שזה בידי נייט, שכנראה עומד להתקרב אליה בפרק הבא.. אלינור ובכלל כל המבוגרים הפתיעו אותי לטובה. מה הקטע של דן וונסה?! שימצאו חיים. חח והיציאה של בלייר עם ה"חברות" שלה- אהבתיXD בלי קשר, יש לי הרגשה שבלייר תעבור לקולומביה, ושאחרייה גם סרינה תעבור לשם. ואז יהיה מחנה אוניברסיטת ניו יורק(דןן וונסה והפסיכית) ומחנה קולומביה (סרינה נייט ובלייר)

JAP Noa

New member
שווה לראות בכלל?

תקשיבו, עשיתי הפסקה קצת יותר ארוכה מההפסקה שלהם, ורק בשבוע האחרון ראיתי את הפרקים שמאז ההפסקה. ועצרתי ב-15, כי באמת, הם פשוט גרועים. ממש גרועים. אני אשכרה מכריחה את עצמי לראות. השאלה היא - הפרק הזה שווה משהו או שהוא לוקה בשיעמום של הפרקים הקודמים? כי אם כן, אני פשוט מוותרת על גוסיפ. עם כמה שזה עצוב להגיד את זה.

GossipKid

New member
וואו את ממש לא בכיוון

כל כך לא משעממים ממש ההפך בטח שלא לוותר, איזה שטויות... אפילו לא ביססת (למה זה משעמם אותך)?

Born To Try1

New member
משעמם?../images/Emo12.gif

אני יכולה לומר לך שעד כה, אין ספק שהחלק שאחרי ההפסקה הרבה יותר טוב מהחלק הראשון. בחלק הראשון מה שעלה בראש שלי כל הזמן-למרות ההנאה שלי בחלק מהפרקים, היה 'מה לעזאזל הכותבים עושים?' במשך ההפסקה אפילו התחלתי לאבד עניין...אפילו פתאום הסתכלתי בתאריך ונזכרתי שהסדרה חזרה ואולי שווה לראות...ואחרי 2 הפרקים הראשונים האהבה לסדרה חזרה אליי
יכול להיות שזה גם לא קשור לזה שהם גרועים או לא ואת פשוט איבדת עניין בסדרה. קורה.

JAP Noa

New member
מיועד לשניכם אמנם..

אבל אני מגיבה לך כי אין לי כוח לכתוב פעמיים.. למה משעמם? לא יודעת, אני משווה לסדרות אחרות שאני רואה, ואין שום עניין. כל היופי בגוסיפגירל פעם היה שהיא הייתה אחת הסדרות הכי מעניינת על המסך, תמיד היה אקשן, אהבתי את הדמויות (ואת מי שלא אהבתי אז שנאתי..אבל הן תמיד עוררו בי אמוציות..) ובכללי, חשבתי שזו אחת הסדרות הכי טובות בטלוויזיה. אבל או שזה אני, אבל את ההצלחה של העונה הראשונה שוםדבר לא הצליח לשחזר. כלום. עונה 2 התחילה טוב אבל מהר מאוד התקבלה ההרגשה שהם לא קשורים, כל פרק מדבר על משהו אחר..לא ממש הייתה עלילה..ואמנם לדעתי זה תופס טוב בסדרות אחרות אבל בגוסיפגירל זה לא ממש הצליח. ואז העונה השלישית התחילה ואפילו התחילה טוב! הפרקים הראשונים היו ממש מעניינים, ממש מרתקים..סוף סוף אקשן..סרינה בד גירל, לילי ורופוס ובגידות ואנשים מסתוריים ומכתבים, והבנדוד הזה של נייט וסרינה ואשתו וכל העסק הזה והתאונה..וכל הקטע עם אוליביה וונסה ודן..והיה אקשן. הם לא טובים בהכל טוב ויפה עם רמיזות לאסונות..זה לא עובד להם. או שיש אסונות או שהכל טוב, כשהם מנסים לשחק על האמצע זה יוצא..משמים? לא יודעת, אני לא מתחברת לקו העלילה של וונסה ודן (מ-ש-ע-מ-ם), לא לרעיון שג'ני בד גירל, כי היא עשתה את זה פי 100000 יותר טוב בעונה הקודמת ועכשיו היא סתם נראית כמו חיקוי עצוב של עצמה, לא לרעיון שלילי ורופוס חוזרים והכל נהיה יותר טוב, והקו היחיד המעניין שבאמת גרם לי לרצות שגוסיפ תחזור מהברייק היה אמא של צ'אק קיימת כן או לא, אבל מיצו את זה בשניות..וחבל כי היה לזה פוטנציאל. לא יודעת, כרגע אני מרגישה שנגמרו לתסריטאים הרעיונות והם ממחזרים דברים ישנים, צ'אק ובלייר אפילו כבר לא שנונים..אפילו את זה לקחו להם! נייט וסרינה הם נקודות האור היחידות בסדרה..לא יודעת..מוציא את החשק לראות, זה מרגיש ממוחזר. (וואו, הייתי צריכה לפרוק.)

GossipKid

New member
וואו, את צודקת...

מכירה את זה שאת שותה מים מהקומקום ויש אבנית? נכון יש טעם לוואי נוראי? אז כן גם לפרקים של העונה השלישית יש טעם לוואי נוראי של מיחזור. זה קורה בכל הסדרות. אבל מכאן ועד ללהפסיק לראות... נו באמת, תני לזה צ'אנס. לא סתם יעשו עוד עונה. נכון, את ההצלחה של העונה הראשונה שום דבר לא ישחזר. ומה שאמרת על ג'ני? מסכים לגמרי! גאד. היא כבר הלכה עם הרעה עד הסוף, עברה את הגבול הזה כבר, מה אתם חוזרים לזה?! היא פאקינג רצתה להתגרש מאבא שלה בעונה הקודמת. מה עוד??? מה עוד??? *מצטרף לפריקה, אבל נשאר נאמן*

JAP Noa

New member
נו, אם אתה מסכים אז למה אתה רואה?

זה נהיה קצת כמו לראות תאונת רכבת. עדיף לא להסתכל
אבל ראיתי את פרק 16 למרות הכל, כי הייתה לי תחושה טובה לגביו, וצדקתם. הוא באמת היה יחסית טוב, במיוחד בניגוד לשיממון שהיה לפניו. לא יודעת אם אהבתי לחלוטין, אבל הוא היה אחד מהפרקים החזקים בעונה.

את צודקת , אבל עדיין.

העונה השלישית לא כזאאאת גרועה
עדיין יש צ'אק
וממש שווה לראות בגלל נייט וסרינה XD

Rinat114

New member
../images/Emo58.gif פיכסה, איזה צ'אק ואיזה בלייר? :(

(רק עכשיו שמתי לב שכל ההודעה זה ספוילר אחד ענק, נא להישמר) כותבים מחורטטים ומרגיזים שכמוהם, שעות מפזזים על העניין של What did Chuck DO?! אשכרה גם שמו שלט מסוגנן על חנות ובובות בדמויות של הסדרה, והכל בשביל שצ'אק ימכור את בלייר לג'ק להחזיר ת'מלון ויעשה איזה מישהי בדרך. ואז הם ייפרדו. ואז וויפי יאי, כי בסוף העונה לילי ורופוס יעמדו על סף גירושין, כי לילי בוגדת ברופוס עם הבעל לשעבר, ונייט ייקרע בין התשוקה לג'ני לאהבה לסרינה, ודן וונסה... אוהבת, אבל לא קשורים. וזה, זה ל-א פינאלה, זה סתם עצבים של 24 פרקים, למה?! יצאתי מדעתי עקב עונה רעה של GG, מיד אשוב.

למעלה