3X17 Inglorious Bassterds

אני פותחת בדרך כלל את השירשור מתי שנוח לי..

בזמנו הייתי פותחת ביום לפני ובתקופה האחרונה התחלתי לפתוח באותו יום..
הפרקים יוצאים בימי שני ב9 בארה"ב... אבל כיוון שאני גרה בקנדה, הכל יוצא אצלנו יום לפני... אז יצא שכבר הספקתי לראות את הפרק...

Born To Try1

New member
OMG../images/Emo58.gif

טוב מודה, דיי התגעגעתי לתחמנות של צ'אק
למרות שהוא יצא רשע מכל הסיטואציה...כל הסיפור בניהם הפרק היה פשוט ליגה-סצינה אחרונה עם הסטירה-גדול! המשחק ביום הולדת של נייט-מגניב לגמרי
אני חושבת שאני אהנה יותר מנייט וג'ני ביחד. נראים לי יותר מתאימים
איזה כיף לראות שוב את אריק:) ודן וונסה גדולים ביחד-אני בכלל לא מבינה מה יש לאנשים נגדם. דורוטה מאורסת
למה הם מתעללים בנו ונותנים לנו לחכות שבוע???

האמת , ראיתי פרק בלי תרגום

וזה פעם שנייה.והפעם לא כ"כ הבנתי הכלXDD אבל נראלי שלפי מה שכתבת אני די מסכימה איתך XD

britmel

New member
../images/Emo45.gif :)

למרות שאני לא מסכימה איתך בקשר לנייט וג'ני הוא הרבהיותר מתאים לסרנה :) וכל השאר אני ממש מסכימה.. היה פרק פשוט מצוייןןן!!!!

MIDNIGHT SKY

New member
../images/Emo58.gif

צ'אק,איי לאב יו,אבל מגיע לך יותר מסטירה. ג'ני ,לכי לגנוב בויפרנד של מישהי אחרת. אריק חזר

../images/Emo58.gif

שמישהו יסביר לי את כל הסיפור של צ'אק ובלייר כי לא הבנתי כלום זה היה מסובך לאללה
היה פרק מגניב, אהבתי את המשחק. ג'ני שרמוטה בעע, אריק
, דורוטה חמודה

../images/Emo58.gifאנסה להסביר...

קיצר ג'ק תיכנן ביחד עם צ'אק לבדוק את נאמנותה של בלייר לצ'אק כדי שג'ק יוכל להוכיח לו שבלייר היא לא מי שצ'אק חושב בתמורת המלון של צ'אק... צ'אק שלח את ג'ק לחנות הבגדים איפה שבלייר וסרינה היו כדי לפתות אותה... צ'אק שילם על השמלה (שג'ק שלח לבלייר) והוא גם ידע איפה בלייר הייתה... כמובן שבלייר לא ידעה שהכל היה מתוכנן והיא חשבה שהיא עושה הכל למען צ'אק אז היא הלכה להיפגש עם ג'ק בזמן שצ'אק גילה שהיא הלכה להיפגש עם ג'ק... כל מה שג'ק ניסה להוכיח לצ'אק הסתפק בנשיקה קצרה...
וכמובן, בלייר הבינה שצ'אק היא לא מי שהיא חשבה... והיא אמרה לו את זה ובקיצר הם נפרדו... מקווה שזה עזר בערך חח

Born To Try1

New member
אמממ זו דרך אחת להסתכל על זה../images/Emo58.gif

אם היה כאן מבחן נאמנות לבלייר, יכול להיות שהוא היה בלי כוונה אבל זה לא ממש היה ככה...כי צ'אק ידע שבלייר תעשה את זה...לא היה כאן כ"כ מה לבחון, הוא אפילו רצה שהיא תעשה את זה. המטרה שלו הייתה להשיג את המלון, הוא בכלל לא ראה את בלייר. אפילו בסוף הוא אמר לה: i did what i had to,to win וג'ק רצה רצה להפריד בניהם-בכך שהוא יספר לבלייר שצ'אק מכר אותה.

תגידו לי אם הבנתי../images/Emo58.gif

ג'ק אמר לצ'אק שאם בלייר באמת תשכב איתו צ'אק יקבל את המלון שלו??

Born To Try1

New member
כן../images/Emo58.gif

זה היה ההסכם תמורת המלון, וצ'אק הסכים. רק שבסוף ג'ק בחר שלא לעשות את זה לבלייר-לא כי היה לו כ"כ אכפת ממנה, אלא כדי לספר לה שזאת הייתה תוכנית שלו ושל צ'אק ובכך לגרום להם להיפרד.

Born To Try1

New member
לי יש פרשנות קצת יותר חפרנית../images/Emo3.gif../images/Emo58.gif

צ'אק בא לג'ק ואמר לו שהוא מוכן לעשות הכל כדי לקבל את המלון חזרה, ג'ק אמר לו שיש דרך-לילה אחד עם בלייר והוא מחזיר לו את המלון, צ'אק הסכים להצעה רק שהשלב שבא אח"כ הוא לגרום לבלייר להסכים לזה בלי שהיא תדע ולכן תיכנן עם ג'ק בערמומיות, יש לציין, איך לעשות את זה. ג'ק בעצם העמיד פנים שצ'אק לא יודע מהתוכנית ואמר לבלייר שאם היא רוצה להציל את צ'אק שתבלה איתו לילה, המלון יוחזר לצ'אק ואף אחד לא ידע מזה. בלייר כמובן לא הסכימה בהתחלה, רק לאחר שצ'אק תיחמן אותה והפעיל עליה מניפולציות של "אני כל מה שאבא שלי אמר שאני" או התקף העצבים שהוא חטף עליה פתאום כדי שתראה רמת הלחץ שבו הוא נתון, גם היה איזה קטע שהוא אמר לה שג'ק עומד לסגור את המלון שהוא יראה אותו מת מוות איטי וכו'-רק אז בלייר החליטה, למען צ'אק בלבד, לשכב עם ג'ק. היא לבשה את השמלה, נפגשה עם ג'ק עם חוזה שבו הוא חותם שמיד אחרי שהם....המלון יוחזר לבעליו והוא יצטרך לעזוב את ניו יורק. צ'אק כמובן ידע על הכל חוץ מהחלק שבו ג'ק מתוודה בפני בלייר שהכל היה תוכנית של שניהם ושצ'אק "מכר" אותה למען המלון שלו. אח"כ בלייר נפגשה עם צ'אק כועסת ומאוכזבת ואפילו אומרת לו שהיא הייתה עושה הכל בשבילו ושהוא רק היה צריך לבקש ממנה וצ'אק טען שזה לא היה עובד בשום צורה אחרת ושהוא לא יתן לרגשות שלו אליה להרוס את כל מה שהוא בנה. במשך השיחה צ'אק מזכיר לה שהיא אמרה לו פעם (עונה שניה פרק 13 אם אני לא טועה) "הדבר הכי גרוע שאי פעם עשית, המחשבה הכי אפלה שאי פעם הייתה לך, אני אעמוד לצדך בכל דבר שתעשה" ובלייר אומרת שהיא לא תיארה לעצמה שהדבר הכי גרוע שהוא יעשה יהיה לה. וצ'אק אומר לה בתגובה שהיא בחרה ללכת לשם לבד והיא כמובן, סוטרת לו ועוזבת. מקווה שלא חפרתי יותר מידיי ושזה היה מספיק ברור.

Born To Try1

New member
חחח תראי בגדול הבנו את הסיפור

ויכול להיות שאני טועה אבל ככה ראיתי את זה. גם לפי השיחה האחרונה של ג'ק וצ'אק.

למעלה