455

ANGELUSPIKE

New member
איזה פרק טוב, פשוט ענק

למה יש לי הרגשה שדאנזו הוא בעצם טובי/מאדרה/אוביטו וכל הקטע עם סאי ונארוטו היה ממש טוב, סאי ממש השתנה לגמרי.

rmedzini

New member
../images/Emo58.gifאין ספק - פרק מצויין

אין ספק פרק מצוין. הוא התחיל קצת חלש אבל הסתיים הרבה יותר טוב. אני רק מקווה שנארוטו לא יסכים להילחם כל פעם מחדש. יש לי רק דבר שלא הבנתי במה שכתבת - למה אוביטו? הוא הרי מת במערה והוא גם בכלל לא בגיל - אוביטו אמור להיות בגיל של קאקאשי. השאלה היחידה היא מאיפה דאנזו השיג את השארינגן שלו, הרי מראים אותו בתחבושות משלב יחסית מוקדם בסיפור.

o pie

New member
זה די ברור

אוביטו נתן את העין השמאלית שלו לקאקאשי, לקאקאשי יש שארינגן רק בעין שמאל. לדאנזו יש שארינגן רק בעין ימין, מאיפה השארינגן הזה? מאוביטו. למרות שלמדתי ששום דבר בסדרה הזאת לא כל כך צפוי, זה נראה לי ההסבר הכי מתאים

De-Panther

New member
../images/Emo58.gif זה לא ממש אפשרי מבחינה כרונולוגית...

(אני מקווה שאני משתמש במושג הזה נכון
) רואים את דאנזו עם התחבושות עוד בתקופת הקרב של שלושת הסנין. זה אומר לפני שג'יראיה היה המורה של הרביעי, או לפחות לפני שהרביעי היה המורה של קאקאשי. זה אומר לפני שקאקאשי קיבל את העין שלו. היו מספיק אנשים עם שארינגן בכפר הזה, הוא יכל לבחור בנאדם באקראי ולא היו מרגישים...

o pie

New member
אולי היה לו תחבושת

אבל לא בטוח שהיה לו שארינגאן.

o pie

New member
אפשרות הגיונית:

באחד הקרבות שלו מישהו תקע לו קונאי בעין או משהו והוא איבד את העין שלו. אח"כ הוא ארגן את ההתקפה הזאת של אנשי ה-earth על הקבוצה של הרביעי, בה טובי מת, הביא עין אחת שלו לקאקאשי ואת העין השנייה דאנזו לקח אח"כ...

o pie

New member
כי אם לא ממנו אז ממי?

"הוא לקח את זה מבחור אוצ'יהא רנדומלי", זה לא יעשה טוב לסיפור. למרות שלמדתי בנארוטו שהמובן מאליו אף פעם לא נכון

rmedzini

New member
../images/Emo58.gifזה לא אפשרי משלוש סיבות

א. בנוסף להסבר הכרונולוגי. טובי הרי הכי מבוגר בכל הסיפור. הוא הרי נלחם בתקופה של ההוקגה הראשון והשאלה בנוגע אליו זה איך הוא עדיין חי (למרות שרק לאחרונה הסבירו). ב. העין היחידה שרואים של טובי היא הימנית ולא השמאלית. ג. אם לא שמת לב, אפילו סאסקה לא מצליח לפגוע בו במכות חזקות. היחידי שיכול היה לגבור עליו היה הראשון, וכפי הנראה שהרביעי רק ידע איך. בספק שדאנז'ו, אפילו ביחד עם אנשיו, היה מצליח. יכול להיות שיש אוצ'יהא נוסף שהוא חשוב, הוא מת ופספסנו אותו. על אוביטו נפלו סלעים בצורה כזו שאפילו אומרים שחצי ראש שלו נמחץ.

Ihavenonick

New member
זה יכול להיות כמו שהיה מקודם ../images/Emo58.gif

כמו שלקאקאשי יש את השארינגן. השאלה היא מאיפה דנזו השיג את העין?

De-Panther

New member
../images/Emo58.gifטוב זה רק אומר שהבחירה בין מי יהיה...

ההוקאגה הייתה בין 2 אנשים עם שארינגן
יהיה מעניין לראות את דאנזו נלחם, הייתי בטוח שהוא סתם זקן שיודע רק לדבר, לא חשבתי עליו בתור מישהו שגם מסוגל להלחם. אני מניח שמתחת לכל התחבושות יש הרבה צלקות. בטח הוא נפגע מתישהו, ופנה לאורוצ'ימרו שיעזור לו כי הוא ידע על הניסויים שהוא עושה. ואחד הדברים שהוא עשה, היה לתת לו עין עם שארינגן

Ihavenonick

New member
../images/Emo58.gif?

זה די ידוע שההוקגה אמור להיות אחד מהנינג'ות החזקות של הכפר (כמו ה-RAIKAGE וה-KAZEKAGE), שאמור להגן על הכפר בזמן משבר. וזה הוכח במהלך ההיסטוריה שלהם.

De-Panther

New member
../images/Emo58.gif אבל במקרה הזה הם לא הלכו לפי מי שהכי

חזק אלא פשוט ותיק. אבל לא ראינו אותו נלחם אפפעם. ואני לא מחשיב את הצפרדע שהוא הרג. מעניין אם היו עושים קרב בינו לבין קאקאשי מי היה מנצח

rmedzini

New member
../images/Emo58.gif הקרב

אני לא יודע אם אפשרי קרב ביו קאקאשי לדנזו. הרי קאקאשי הוא (אקס)אנבו ולך תדע אם אין לו גם חותם שמונע ממנו לדבר על דנזו (כמו זה של סאי) או אם יש חותם כזה או אחר שאולי מונע ממנו להילחם בו.

rmedzini

New member
../images/Emo58.gifנכון צודקים, אבל עדיין

אתם צודקים טעות שלי. אבל עדיין האם אנבו יכול להתקיף את ההוקגה שלו? הם הרי נאמנים לו? מצד שני הוא הרי הבן של אביו...

למעלה