5 דברים שלא ידענו עליך

mikokikyo

New member
5 דברים שלא ידענו עליך../images/Emo13.gif../images/Emo41.gif../images/Emo17.gif

זו פינה שהייתה פעם בפורום, אבל טוף צ'אן שהפעילה אותה כבר לא פה (>;) אז החלטתי לקחת יוזמה לידיים ולפתוח את הפינה הזו בעצמי D: אז מה עושים? פשוט מאוד D: כותבים על עצמכם חמישה דברים שאתם חושבים שרוב הפורום (או חלקו) לא יודע עליכם, וכך נשתף זה את זה ונכיר זה את זה טוב יותר D: בנוסף, אשמח אם תציינו (בנפרד, לא כאחת העובדות!) אם תרצו שאפתח פינה זו באופן קבוע ^-^

שאלמור

New member
../images/Emo28.gif אוו מגניב

1. אני צימחונית
2. אני אוהבת רוק חזק,חלש,רך, אימואי
3. אני עכשיו לומדת י"ד שאותו אני לומדת בכרמיאל ולכן נעלמתי לי
4. אני אוהבת לשתות פטל עם סודה
5. יש לי שלייקעטס גולגלות חמוט! :)
וכן אני אשמח לפינה כזו ואני אשתדל להיות פעילה בה כמה שיצא לי

^-^

יהיה נחמד לפתוח פינה כזאת בכל פעם, חשוב לחזק את הפן החברתי של הפורום. ועכשיו, לכל מיני עובדות אודותי: 1. בדר"כ כשאני כותבת דברים לפינות או שאלונים כאלה אני לא שולחת בסוף. 2. יש לי נמשים (הא הא, זה יתרון לא לשים תמונות אף-פעם). 3. כשהייתי קטנה נהגתי ללכת לחוגי טבע. 4. נרשמתי למגמות: פיזיקה וערבית. 5. הפינה הזאת גורמת לי להרגיש שלא ספרתי על עצמי מספיק במהלך השנים בפורום, אבל לפחות זה יתרון כי עכשיו תמיד יהיה לי מה לכתוב.

little Inu girl

New member
אמממממ..... אין לי כותרת....

פינה נחמדת! יהיה נחמד אם היא תהיה כל הזמן! והנה העובדות: 1. אני חולת קרמבו. 2. המחנכת שלי חושבת שאני משוגעת, אבל אני וכל שאר הכיתה טוענות שהיא משוגעת. 3. יש לי חבר דמיוני ששמו מתחלף בכל פעם שנמאס לי ממנו 4. לא עליתי על המחשב י אני מוותרת לאחותי הקרציה כל הזמן (והיא מעולם לא ויתרה לי!!) 5. אני מכירה אנשים ששונאים שוקולד, פיצה, וקרמבו...

Memememe!

1.אני אוהבת לשנות תסרוקות מדי יום. 2.אני אוהבת ללמוד ומתבאסת שהלימודים מתקרבים לסיומם. 3.התחלתי ללמוד גיטרה בצורה יותר מקצועית. 4. מכיתה א' למדתי פיתוח קול, מוזיקה ותאטרון. 5.אני חושבת שאורן גאון ומבחינתי זה חדש. :D Love ya~

BlackEyedSpirit

New member
וואי נוסטלגיה XD אני../images/Emo29.gif

1. אני בכיתה י' והבגרויות שלי מתקרבות בצעדי ענק >: 2. אני לומדת גיטרה כבר חצי שנה 3. בעקבות הסעיף הקודם, אני מתחילה לעבוד השבוע פה בשוהם כדי להשיג לעצמי גיטרה חשמלית ^^ 4. הממ...בנתיים ציון המגן שלי בהיסטוריה הוא 94 D: 5. יש לי חבר שקוראים לו יונתן ואנחנו ביחד כמעט חצי שנה ^^; זה היה נחמד XD; מזמן לא כתבתי כאן האמת... אני מתגעגעת ;.;

mikokikyo

New member
^___________________^

טוב, אם כך- אפתח פינה זו כפינה שבועית ^-^ בכל יום שלישי ^-^ ועכשיו- תוריXD 1. אני לומדת לנגן על מפוחית עם חוברת לימוד. אני מתאמנת פעם בחודשיים בערךXD 2. אני בחוג התעמלות קרקע כבר שנה שלישית ^-^ 3. אני צמחונית כבר ארבע שנים ^-^ 4. אני ככל הנראה אבחר ללמוד כימיה ואומנות שנה הבאה, למרות שאני עדיין מתלבטת בין אומנות לפסיכולוגיה (וגם קצת עם ביולוגיה ופיזיקה, אבל כבר פחות). 5. יש לי חתולה לבנה עם עיניים כחולות, והיא הדבר הכי מדהים שקיים בעולם הזה 3333> (או לפחות בין המדהימים ביותר 3>)

BlackEyedSpirit

New member
כימיה באמת לא מומלץ XD../images/Emo29.gif

פסיכולוגיה רולז! D: כל האנשים שאני מכירה שבחרו כימיה התחרטו על זה XD סתם עצה P:

mikokikyo

New member
XD

לא יודעת... אין ממש משהו שאני רוצה במקום כימיה. זה לפי שעות של המערכת, ויש שני טורים של מקצועות בחירה- שמו בערך את כל מה שרציתי על אותן שעות, ואת כל השאר+כימיה בטור השני. אז בחרתי כימיהXD;

AsagiSama

New member
../images/Emo176.gifהממ

1. אני משנה מאומצים פעמיים בשנה, כשמתחלפת עונה. D: 2. עברתי לשלב שני בתחרות בכימיה עם ציון 65.XDDDD 3.נכשלתי ברוסית שזו שפת האם שלי! [38. אין, גאונות פשוט.3>] 4.אני קמה כל בוקר ברבע לשש ובחוץ בשש וחצי, כי אני לומדת בצד השני של העיר. >: 5.אני אוהבת לישון. מאוד.3>

Mana Sama

New member
אמג איזו נטשת אני XD

1.אני צמחונית כבר כמעט 4 שנים 2.אני מתגייסת ביולי למרות שאני עוד מעט בת 19 3.ההורים שלי אמרו שהם יממנו לי שיעורי נהיגה ואני עדיין מתעצלת ללמוד לתאוריה 4.אני לא אוהבת את השם שלי ורוצה לשנות אותו. אבל אני מאמינה בכוח של האותיות ואני לא יודעת אם השם מתאים. לכן חשבתי על להוסיף אותו כשם שני. למתעניינים-לא,אני לא רוצה לשנות לקסואיXD השם הוא ג'ון [june] החודש המקביל לסיון,הידד D: 5.המממ...בטטה

De-Panther

New member
../images/Emo12.gif למה למרות? כשאני התגייסתי../images/Emo166.gif../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

הייתי בן 18 וחצי

Mana Sama

New member
כי הייתי אמורה לפני שנה

וזה נדחה בגלל בעיות כאלה ואחרות..[שידועות לחלק מכאן]

NoAmItA ChAn

New member
סוף-סוף תפוז עובד!

1. אני לא מקללת קשה (רק "אידיוט", "מפגר", "אהבל", "מטומטם" וכאלו XP). 2. אני לא שונאת אף אחד. אני אוהבת את הכל ואת כל אחד ואחת בעולם 3> 3. אני משקרת לעיתים ממש רחוקות. 4. אני לא יכולה לסמוך על אף אחד בעיניים עצומות. אפילו לא על עצמי. 5. אם היו אומרים לי "את או הוא" - הוא. אני מוכנה לתת את החיים שלי למען כל אחד.

למעלה