5 דברים שלא ידעתם עליי...

5 דברים שלא ידעתם עליי... ../images/Emo9.gif

הקץ'- חייב להיות קשור למשפחה ולאחים ואחיות בפרט. יאלא מתפקדת עם החמישייה שלי, תצטרפו אליי שלא ארגיש בודדה
:
אני האחות הכי צעירה וההבדל ביני לבין אחיי הוא שמונה ותשע שנים.
תמיד טענו שאני מאוד דומה לאחותי אבל עד השנים האחרונות לא ראיתי את זה.
יש לי זכרון ילדות שאני בחדר של אחותי ויש שם תמונה תלויה שהיא מטושטשת שלי ושל אחותי בגן שעשועים ואני פתאום נבהלת כי חושבת שאחותי מפלצת
.
תמיד אנשים שהיכרו את אחותי גם קראו לי "____ (השם של אחותי) הקטנה" - דבר שממש עיצבן אותי ואח שלי תמיד היה בכוונה קורה לי ככה.
אחותי מאוד רצתה שאני אעבור לשנה למקום המגורים שלה בחו"ל כדי שאטפל בילדים וחשבתי על זה ברצינות ואז הכרתי את בן זוגי ומאז היה לי ברור שמקומי פה בארץ. יאלא, תורכם

Russet

New member
חתיכת אתגר....

במשך שנים הייתי בטוחה שאחותי באמת נעלמה לנו כשהייתה בת שנתיים ונרדמה על מדשאה גדולה בעיר ולקח לנו מלא זמן למצוא אותה, בדיעבד אמא שלי הסבירה לי לפני כמה שנים שבדיתי את זה ממוחי הקודח
אין משהו שלא אעשה עבור האחיות שלי, הן יודעות את זה ודי מנצלות את הקטע, אפילו הקטנות יודעות שמספיק לעשות לי רגשי והן מקבלות הכל. לראיה- מכשיר שאחותי קבלה ממני בגיל 11- יותר יקר מהמכשיר של אמא שלי.
רצינו מאוד לנסוע לשנה שליחות, בן הזוג ואני, מאוד מבאס אותי לחשוב על שנה רחוק מהמש'
אחותי לא מזמן גיחכה קלות כשהתרגשתי וניסיתי לספר לה שקודמתי וכו'- ואז היא אמרה: אה, זה האחמשית שאמא ספרה לי? נו בסדר. צינית כמונו היא נהייתה
אני מתכננת שנעבור לגור קרוב להורים שלי כדי שיהיו לי 3 בייביסיטריות מן המוכן.

מה אתם עוד לא יודעים עלי?

כשהייתי צעירה פנטזתי על אחות תאומה
אני זוכרת את הפעם הראשונה שראיתי את אחותי כשעוד הייתה בבית החולים והאחות הראתה לנו אותה
קרה יותר מפעם אחת שאנשים טעו וחשבו שאחותי ואני זוג לסביות, זה קרה בעיקר בתקופה שהיינו מתחבקות הרבה
לא עולה לי כלום בראש עכשיו, בפעם אחרת.

adi948

New member
אני חשדה כאן.. כך שזה לא ממש קשה.

אני ילדת סנדוויץ. יש לי אח שגדול ממני בשנה וחצי ואחות צעירה שקטנה ממני ב-7 שנים.
בתמונות הילדות של אחותי ושלי תמיד מתבלבלים... בסביבות גיל 5 [בהפרש של 7 שנים כמובן] נראנו ממש זהות.
אחי היה החברה הכי טוב שלי והאדם הכי קרוב אלי בתקופת הילדות. לצערי בתחילת גיל ההתבגרות התרחקנו מאד, ופנינו לכיוונים שונים.
אני טיפלתי באחותי הקטנה מאז שהייתה בת 2 ועד........... לקחתי אותה לגן, סירקתי אותה, עשיתי לה צמות, הקראתי לה סיפורים, שיחקתי איתה, הכנתי לה סנדוויצים לגן ולבית ספר. פעם אפילו תפרתי לה בובה. הייתי לה כמו אמא קטנה.
מאד הייתי רוצה אח או אחות נוספים.... אבל זה כבר בלי אפשרי. תקופה ארוכה וגם היום לפעמים, אני מפנטזת על איזה יופי זה היה יכול להיות לו גם לי הייתה אחות גדולה. [למרות שכבודו של אחי במקומו מונח, אחיות זה כבר סיפור אחר לגמרי.]

למעלה