5344388

היי....

אני לא מבינה מה את עשית בכל הקטע הזה?! לא אמרתי לך כלום... חחח.. אולי התבלבלת עם מישו אחר... כי אני הגבתי להודעה שיונתן כתב... ולא לשלך!!! חחח... ביי בינתיים לילו'ש :)

אני דיי מסכימה.

ביקרתי בפורום הזה..וזה לא שאדם לא ניראה טוב, פשוט הבנות כאן מתנהגות כפאקצות מעצבנות בעלות התלהבות יתר. סבבה,כולכם ניראים מצוין,אבל הבנות כאן עושות צחוק מעצמן.

dannyshadow

New member
טוב קח\י ריגעון ../images/Emo13.gif

ותרגע\י זה פורום ראש גדול. ולכולם פה יש ראש גדול (ראש גדול= פתוח לדיעות של אחרים). את\ה סגור\ה בדיעה שלך. אני לא ממש מבין בזה, (
) אבל אם הבנות אומרות שאדם הוא כוסון אז הוא כוסון (סומך עליכן
). ובאמת הודעה כזאת לא תתקדם לשום מקום חוץ מ DELETE

תמיר1991

New member
טוב שלא...

אם אין לך משהו טוב להגיד, פשוט אל תגידי... והבולשיטים שאמרת בטוח לא טובים...
תמיר.

מי את בכלל?

גם בן וגם כל האחרים...מעכשיו אני מצטער על תוכן ההודעה!!! מי את בכלל???? מה ומי את חושבת את עצמך?????? בטח עוד אחת מהיצורות שיושבות בבית וחושבות שהם יכולות להעביר בקורת על כולם...מה הבעיה מקנאה?????? או שאת פשוט לא יודע לפרגן...מי את שתחליטי (על גבי דעת רבים אם את יודעת מזה בכלל) אם אני יפה...או מכוער...אם אני אגואיסט או אכפתי...ואם אני משחק טוב או לא תביני...אין לך מה לעשות פה ...את רוצה תחווי דעה על הסדרה....לא אכפת לי כמה רעה היא תהיה אני עדיין אקח אותה לתשומת ליבי ואפנים אותה.....אבל זה שאת לא יכולה לפרגן אומר עליך הכל...וד"א לגבי זה שאני אליל....שעות...שעות על גבי שעות אני מנסה לבלות בפורום הזה ולהבביר שאנחנו לא אלילים...אנחנו גם לא רוצים להיות אנחנו בסך הכל ילדים רגילים שאכויות משחק כאלה או אחרות התאימו לסדרה הספציפית הזאת...וזה היה יכול להיות בקלות מישו אחר...אז להבא תחשבי טוב לפני שאת מדברת כדי שלא תצאי טפשה עוד פעם!!!! חתיכת ילדה יצורה וטיפשה...תתחילי להרגיע ולהוריד פרופיל...ותאמיני לי ...כדאי לך!!!!! (בן,כולם:נמנעתי מלקלל...לרדת...לבטא דברים שלא כדאי לכם לראות רק כדי שלא ימחקו את ההודעה!!!)

חברים לא לזה התכוונתי

טוב תשמעו... לא נראה לי שממש הבנתם אותי... מה שניסיתי להגיד פה זה לא ביחס לאדם ספציפית... בנות מתלהבות ממנו בצורה שטחית וזה מעצבן. לא אמרתי כלום על צורת המשחק או על האופי שלו. מה שאני מנסה להגיד זה שאתן לא מכירות אותו בכלל ובדיוק כמו שהוא יכול להיות בנאדם מקסים (ואני באמת מאמינה שהוא כזה!!!!) אבל הוא גם יכול להיות שונה לגמרי דווקא בגלל העובדה שהוא שחקן- העובדה שאתם מתלהבות ממנה! ואני באמת חושבת שהוא שחקן מוכשר!:) אל תפגע לי...:) אז תפנימו...

אה...

ובגלל שאת מכירה אותי את יכולה לכתוב דברים כאלה....עזבי יעל אני לא רוצה לעשות את השיחה הזאת האינטרנט אבל זה די העליב....תכלס..שמעת פעם על טאקט...??

Ben LeVi 232

New member
לא כתוב שהיא חייבת לפרגן

היא יכולה פשוא לומר את דעתה וזהו. וכל אחד יכול להגיד את דעתו בלי שאף אחד אחר יתקוף אותו בגללה. אפשר להתוכח ולדון, אבל לא לרדת לפסים מכוערים.

adidas12

New member
אה בוא'נה כפרה את תדברי

יפה על אדם מובן?!?!?!? זה שהוא מציל לך ת'חגים את צריכה להדות לו חח סתאאאם אדם כפרה עליך... בוא'נהא דם אחלה בנאדם... דברי אליו יפה לא נאה לך אל תראי ת'תוכנית אבל גם אל תבואי לכאן תעבירי עלךיו ביקורת...

te amo benjamin

New member
היי לכול מי שפגעת בו

ובעיקר לאדם אז אתם סללחים לי הכול בסדר יאלה בייייי

te amo benjamin

New member
היי לכול מי שפגעתי בו......

בעיקר לאדם אוקיי אולי ניסחפתי טיפה אז הכול בסדר יאלה ביי

לא יפה...

זה לא יפה מצידך! אדםניראה דווקא אחלה בן אדם! גם שחקן מעולה!! מה הלחץ הבנות מתלהבות שיתלהבו הוא באמת ניראה טוב מה את רוצה יש אנשים כאלה בעולם קחי לדוגמא את רועי ויינברג הבן אדם ניראה כל כך טוב הוא ניראה גם סבבבה של ילד ! אז תני להם לאהוב אותו וזהו!

כולכם יצאתם מהקשר ההודעה!

היא לא טענה שאדם לא ניראה טוב, אלא טענה שהבנות עושות צחוק מעצמן!!!!

Ben LeVi 232

New member
|מסכים| מותר לה להגיד את דעתה

גם אם זה מפריע למישהו. והיא לא חייבת שום התנצלות לאף אחד, כל עוד אמרה את דבריה בצורה מנומסת ומכובדת.

למעלה