9 שנים למותו של יצחק רבין

חץ אהבה

New member
לפחות יצא לי לראות אותו בחיים../images/Emo13.gif

כשהיה מבקר בחטיבת גיבור בקרית שמונה יצא לראות אותו-את אהוד ברק את יצחק מרדכי יצחק רבין-ראש ממשלה אהו ברק רמטכ"ל ויצחק מרדכי--אלוף פיקוד צפון

dolfin21

New member
כתבתי למעלה איפה הייתי...

ילדה קטנה שנשארה ערה דקה אחת יותר מדי.... למחרת כל היום בבית ספר היה מוקדש ליצחק רבין והשתחררנו מוקדם מין הרגיל כדי להספיק לראות את ההלוויה. כפי שמישהי כבר כתבה... 9 שנים עברו ודבר לא השתנה. הרבנים עדיין מסיתים. ומישל יפה שלי, את לא צריכה לבקש סליחה. זה שיגאל עמיר בא מאותו סטטוס חברתי כמוך זה לא אומר שאת אשמה. רבין היה מנהיג מיוחד, ורבין לצערנו השתייך לסוג האנשים שלמדנו להעריך רק אחרי מותם. חבר אתה כל כך חסר....

The Peanut

New member
אני ישנתי, הייתי בת שבע. ../images/Emo4.gif

שבוע לפני היומולדת שלי

xx77ss

New member
אני הייתי בדרך לצלם אירוע באולם

ולמטה מתחת לאולם עמד אוטובוס של אגד שהסיע אנשים לעצרת בכיכר,בסביבות השעה 10 נפוצה הידיעה על הירי ורבין נפצע,ואנשים היו בהלם וכל הזמן בעל האולם מסר עוד ידיעות על מצבו. לאחר האירוע כשהייתי למטה חשבתי לעצמי תראה איזה עולם לפני כמה שעות עמד פה האוטובוס פה שלקח אנשים לעצרת לשלום,והנה קורה כזה דבר איום רצח של ראש ממשלה. יהי זכרו ברוך

roe23

New member
לזכר סבא רבין../images/Emo16.gif

סבא רבין למרות שלא היית סבא ביולוגי שלי הרגשתי שאתה סבא שלי ולא רק שלי אלא של כולנו סבא טוב שרוצה לנכדים שלו יהיה טוב ובגלל בן אדם שפל שרצה לפגוע בטוב ושיהיה לנו רע אתה כבר לא איתנו בן אדם מסריח שמייצג חתך מסריח בעם בתור חבר נוער עבודה לשעבר עדיין מהדהד בראשי הגי'נגל של "ישראל מחכה לרבין" כל כך רציתי אז שרבין יבחר שהייתי מוכן לעשות הכל למען המטרה אני זוכר את היום שניבחר כאחד הימים המאושרים בחיי "אני ינווט אני ינהיג" ובאמת ניווטת ופעלת כדי שיהיה לנו טוב אני זוכר את אותם הימים שבהם השמיצו את יצחק האספסוף של העם....העדר אני זוכר את מר בנימין נתניהו הולך מאחורי ארון מתים שעליו תמונתו של רבין אני זוכר את מר אריאל שרון ומר משה קצב עומדים ומשמיצים את רבין במרפסת בכיכר ציון כשמתחתיהם אספסוף העם ובידם תמונתו של יצחק כקצין אס אס אני זוכר מה עשו ליצחק אחרי כל פיגוע ....אותם אנשים שבתקופת שילטונם היו לא פחות פיגועים אני זוכר את טקס פרס הנובל ואת טקס השלום עם ירדן ואני זוכר את היום שבו רבין נירצח לא הייתי בכיכר באותו יום כי הייתי חולה אשה אחת שרואיינה בטלוויזיה אמרה שלא קרה לו כלום אני זוכר את איתן הבר מודיע "בצער רב וביגון קודר...." כמה בכיתי כמה כאב לי אני זוכר את הנכדה נועה בלוויה "משיירת מלאכי שמיים שמלווים אותך עכשיו.." וראו איזה פלא....אותם "מנהיגים" שהשמיצו את יצחק היום הולכים בדרכו והעבירו את ההתנתקות. דרך רבין ניצחה תירצו או לא!!!!!!!!!! סבא רבין תודה על מי שהיית תודה על הדרך ותודה על מה שהענקת לנו כמה היינו נאיבים ומטומטמים!!! אוהב אותך תמיד רועי

Real Angel19

New member
איפה הייתי?איך אפשר לשכוח?

זה נראה כאילו זה היה אתמול... הייתי בת 10,אז הלכתי לישון <השעה הייתה 22:45 אם אני לא טועה :/> והטלוויזיה בסלון הייתה יותר מדי חזקה אז צעקתי להורים שלי שינמיכו ואבא אמר שאי אפשר שירו ברבין... (אממ...אני מאוד אהבתי את רבין...תמיד החשבתי אותו בתור סבא שלי חחח) איך ששמעתי את זה ישר פרצתי בבכי ורציתי לסלון.. ישבתי על השטיח מול הטלוויזיה,ואז...אמרו שהוא נפטר... אני זוכרת שבכיתי בערך כל הלילה....והיום שאח"כ...והיום שאח"כ... זהו. :( יהי זכרו ברוך
ראש הממשלה,שר הבטחון הכי טוב שהיה אי פעם

למעלה