903

N o R i K o

New member

יותר טוב מהפרקים הראשונים אבל עדיין לא... הורס כמו פעם

בדיחות הנסיכה הקסומה...

קצת בעעע על סוף הפרק. לא מבינה למה שוב צריך את כל המשולש הזה. כאילו, בסדר שטד חושב על זה כל הזמן כי הוא נואש כמו החיים... אבל כשאשכרה שלושתם מתעסקים בזה זה מתיש

DontEvenBlink

New member
אגב, השאירו לנו

קליפהנגר. מה זה הקרוסלה? בהתחלה חשבתי שפספסתי משהו מהפרקים הקודמים.

דנה1982

New member
בדיוק באתי לשאול...

חשבתי שפספסתי משהו, אין לי מושג על מה הם מדברים...

N o R i K o

New member
נראה לי שלאף אחד אין מושג

גם אני לא זוכרת משהו כזה... רובין הרי תקעה את הווטאבר הזה בפארק שעשועים כלשהו, כנראה שאחרי סצנת הקיטש\גשם\בכי\ווטאבר עם טד הם הלכו להתמזמז על קרוסלה או משהו...

cool miki

New member
הקרוסלה

כשברני אמר לטד שהוא ראה אותו ואת רובין בקרוסלה, הוא התכוון לסצנה בסנטרל פארק שבה רובין חפרה באדמה כדי למצוא את התליון, ואז טד בא לעזור לה ורובין בכתה והחזיקה לטד את היד.
אם תחזרו אחורה לאותה סצנה תראו שיש קרוסלה של סוסים מאחורה.

N o R i K o

New member
אני די חושבת

שהוא מדבר על משהו שאנחנו לא יודעים עליו עדיין. בכל זאת, הם היו בין המתקנים, הם לא היו... בקרוסלה עצמה.

E l S i

New member
baah

לא מצחיק, ולא רק כי לא הבנתי את חלק מהבדיחות (אני אצטרך לחכות לתרגום/ לצפייה שנייה עם אמא ואז אני אבין יותר) למשל התיאוריה של מרשל על הנסיכה הקסומה פשוט חלפה ליד אוזניי.

אז כן- החרבות היו כמעט-אדירות, ונוסטלגיות למדי, אבל לא הבנתי מה פתאום הן צצו באפריל 2006 ו-מי זוכר מה היה אז?
הקטע עם הבקבוק היה חמוד.

מה היה בסוף הפרק- בארני ראה את טד ורובין איפה, עושים מה בדיוק? לא זוכרת שום דבר כזה, בוודאי הדחקתי את כל העונה האחרונה.

מה הקטע שלילי מדברת עם דפני כאילו הן מכירות שנים ודפני יודעת איך היא נראית? מספיק שהיא הייתה סופר-פרינדלי לאמא, כמה אנשים חדשים אפשר להפוך לBFF בכמה שעות?!

דברים שהדחקתי: איך רובין ובראני באמת מתנהגים ביחד, כי כל ה"אמרנו אותו דבר סוטה וזה מקסים" פשוט עושה לי רע.
אני לא יודעת מי זה מנדי פיטקין, כאילו השם מוכר לי, הוא מן הסתם מהנסיכה הקסומה. גיגלתי את השם וזה נכון _פטינקין, ד'ו) אבל מה הוא קשור לזקנים? זה היה משעשע שהם נמשכים לשם, אבל זהו בערך.

זה נורא מעצבן שמרשל לא שם. הם באמת נוסעים כל כך הרבה שעות? לא יותר הגיוני כבר לנסוע לשדה תעופה אחר?

אמפי והאובג'קטיפיליה שיעשעו אותי

כשאח של בארני שואל "למה האח תמיד מת קודם?!" זאת שאלה כל כך מטומטמת. מן הסתם אח אחד מת קודם והשני חי. הם שניהם אחים באותה מידה.

E l S i

New member
אה

כי הם הזכירו את 2005, שכן היה נוסטלגי

בסדר, הייתי חצי ישנה לאורך כל הפרק
תודה!

Ayelet 363

New member

חשבתי שאני היחידה שמפריע לה ה"אמרנו את אותו דבר סוטה וזה מקסים". אני אוהבת את זה שהם אומרים אותו הדבר, אבל כך זה מפריע לי.

גם אני לא הבנתי את התיאוריה של מארשל.

ו-
בכללי...

נטלי ב

New member
אנ יודעת שעברו בערך מיליון שנה...

אבל אני רואה את הפרקים בקצב של יס.
בכל מקרה, כל הקטע עם ה"אח"...הכוונה בלא אח - מישהו שיש לו אחים.
אלא באח - כינוי לבחור שחור.
הוא מתכוון שתמיד בסרטי אימה השחורים מתים קודם

elad218

New member

לילי ורובין מכינות מחדש את הוויסקי - אחד הקטעים המצחיקים בעונות האחרונות.
העלילה של בארני ורובין - אחת הטיפשיות בתולדות הסדרה...
הגאגים החוזרים בעונה הזאת (רובין נלחצת כל פעם כשבארני אומר ring bear, המלצר שמביא ללילי משקאות) משעשעים מאוד.
ואם בארני כועס על טד, למה עם רובין הוא מתנהג כרגיל כל הפרק?

למעלה