9x20

the new L

New member
9x20

עלתה תיאוריה חדשה ברשת לפיה הסיבה שטד היה עצוב בפרק הקודם היא כי הוא יודע שלילי לא תהיה בחתונה של דייזי.

היה פרק מגניב!

היה לי ברור שיקראו לפצפונת דייזי... אבל אני לא מבינה, אם הם בכל זאת נסעו לאיטליה, איך מארשל יהיה שופט
?

אבל אמרו שכן!

אני דיייייי בטוחה, יש את הפרק הזה, שלילי ומארשל כותבים אחד לשני מכתבים כצירוף לצוואה, ובסוף הפרק, רואים את מארשל הזקן, פותח את המכתב, ואומרים משהו על זה שהוא שופט... או שאני טועה???

the new L

New member
הוא כן

הרי ראו לפני כמה פרקים שהוא אפילו בעתיד נבחר לבית המשפט העליון של מדינת ניו יורק

IkMfNiY

New member
פרק מקסים

אחד הטובים העונה (שעכשיו לקראת הסוף ממש התחילה להשתפר). כל הרפרנסים לפרקים קודמים היו טובים ומארשל-לילי היו מקסימים (אפילו שהיה קצת צפוי שהסוד הוא שהיא בהריון).
אחרי פרקים כאלו פתאום קצת מבאס שעוד שנייה הסדרה מסתיימת...

יעל

היימן123

New member
צפוי?? (אני לא יודע לעשות סמל של ספוילר)

בשבילי זה ממש לא היה צפוי שהסוד הוא שהיא בהריון, למרות שידעתי שטד טעה כי בפרק של הסיגריות בעונה 5 טד אמר שהסיגריה האחרונה של לילי היה כשהיא התחילה לנסות להיכנס להריון.

אני יותר אוהב את הפרקים האחרונים בינתיים מכל שאר העונה, ממש אהבתי שיש יותר פלאשפורוורד של מרשל ולילי לשם שינוי.
היה פרק מצחיק והקיטשיות הייתה בסדר ולא סתם מיותרת ומעצבנת.

וברני היה הכי מצחיק בפרק.

IkMfNiY

New member
צפוי..

מהרגע בתחילת הפרק שראו אותה קונה משהו, חשבתי שזו בדיקת הריון.. אולי גם כי זה הזכיר לי את הפרק שהם במינסוטה והיא בוחרת מהבית של המשפחה של מרשל בהיסטריה ובודקת אם היא בהריון.

יעל

באמת?

כי אם אתה רציני, אז באייקונים, מריצים את עד הסוף עם העכבר, ושם יש סמל של ספוילר

the new L

New member
אגב

שמתי לב שבפרקים האחרונים מראים בתחילת הפרק את הילדים, משהו שלדעתי לא עשו מזמן.

N o R i K o

New member
:)

מהשניה שטד חשב שלילי עישנה, קישרתי את זה לפרק הפסקת העישון והבנתי שזה הריון נוסף. זה עשה אותי הכי מאושרת בעולם כי ממש פחדתי שמארווין יהיה הילד היחיד שלהם. מהשניה הזאת גם היה צפוי שקוראים לה דייזי.
אני קצת שמחה שהם בכל זאת נוסעים לאיטליה. :)
יו קרובים לסוף :(

E l S i

New member
באמצע...

נראה לי בינתיים שטד טועה בתיאוריה שלו, כיוון שידוע שלילי לא עישנה מאז שהיא ניסתה להרות לראשונה.

אמא של רובין בינתיים די מטמטמת, אבל הסיפור הכללי חמוד.

E l S i

New member
יאאאא

טוב זה עונה לי על השאלה אם למארשל ולילי יהיו עוד ילדים :)...

DontEvenBlink

New member
הפרק הזה עונה על שאלה שעלתה בפורום

כאן לפניי כמה פרקים... לא זוכרת מי, מישהו מהפורום מאוד התעצבן שלילי כל כך התרגזה כשאמרו שהיא לא יכולה לשמור סוד: כי זה כבר ידוע שהיא לא יכולה. הפרק מסביר למה היא כל כך התרגזה.

DontEvenBlink

New member
הפרק הזה עונה על שאלה שעלתה בפורום

כאן לפניי כמה פרקים... לא זוכרת מי, מישהו מהפורום מאוד התעצבן שלילי כל כך התרגזה כשאמרו שהיא לא יכולה לשמור סוד: כי זה כבר ידוע שהיא לא יכולה. הפרק מסביר למה היא כל כך התרגזה.

E l S i

New member
fly

המשפט של אמא של רובין:
"Marriage can be terrifieing, like flying, but if it's right and you (understand each other?) it couldrelly be like... flying"
היה ממש טוב
(אבל לא הכי עובד בעברית כי "לטוס" ו"לעוף"....)

לעומת זאת החלקים שרואים אותה במטוס יכלו בקלות להצטמצם ל:
"אז עליתי על המטוס. יאדה יאדה יאדה אני חוזרת הביתה ברכת."
כי זה היה מייגע ולא נעים לצפייה. בעיקר כשזה מגיע מדמות שאנחנו לא מכירים בכלל.

למעלה