A Little Gallagher Goes a Long Way נובמבר 2022 – סיכום חודש 🍂👅🌂☁️🍸🎓🐯💾✂️

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ברוכים הבאים לחודש האחת עשר של השנה

בחודש אוקטובר נכתבו בסך הכל 1161 הודעות חדשות

במהלך החודש נפתחו 26 שרשורים חדשים שבהם בסך הכל נכתבו 886 הודעות
ונכתבו גם 275 הודעות חדשות ב-18 שרשורים ישנים יותר

השרשור הגדול ביותר בחודש האחרון הוא כמובן השרשור החודשי.

עוד מתוכנן לחודש נובמבר:
סדרות חוזרות (מניפסט, מית'יק קווסט, הכתר, Elite, Dead to Me)

סדרות חדשות (1899, ווילו, Mammals, אקו 3, Fleishman Is in Trouble, Tulsa King)
סרטי קולנוע חדשים כמו הפנתר השחור: ווקנדה לנצח, התפריט, הפייבלמנים, עולם מוזר ועוד
חוץ מזה נחגוג את כריסמס מוקדם עם The Guardians of the Galaxy Holiday Special
נציין את יום המתים
ואת חג ההודיה
נמשיך עם מועדון דיסני
נרגיש את מלוא עוצמת הסתיו לפני שיהפוך לחורף

ועם קצת מזל כולנו נפוטר מהעבודות שלנו כדי שיהיה לנו יותר זמן פנוי

|נרות| חוץ מזה נציין את יום הולדת 20 של אמילי סקינר (אנדי מאק), אלקויה ברנסון (סטארגירל)

יום הולדת 30 של מיילי סיירוס (האנה מונטנה), רוברט ארמיו (טבעות הכוח), נעמי אקי (סוף הפאקינג עולם), נייתן קרס (iCarly)
יום הולדת 40 של אן האת'ווי (WeCrushed), אלישה קאת'ברט (24), לוקאס בלאק (NCIS: New Orleans), דיימון ואינז ג'וניור (Happy Endings), יאיא דקוסטה (שיקגו מד)
יום הולדת 50 של ג'וש דומאל (מורשת יופיטר), רבקה רומיין (מסע בין כוכבים: עולמות חדשים), טוני קולט (Unbelievable), טנדי ניוטון (ווסטוורלד), ג'וני לי מילר (אלמנטרי), אריק דיין (האנטומיה של גריי), ג'ייסון וג'רמי לונדון
יום הולדת 60 של ג'ודי פוסטר, דמי מור (Empire), ג'ון סטיוארט (הדיילי שואו), רוז אבדו (Hacks), מייקל גסטון (Five Days at Memorial)
יום הולדת 70 של מנדי פטינקין (הומלנד), אלפרה וודארד (לוק קייג'), רוזאן באר (רוזאן), דלרוי לינדו (The Good Fight), ש. אפאתה מרקרסון (שיקגו מד)

יום הולדת 80 של סוזאן סאליבן (קאסל, דארמה וגרג), ג'ו ביידן (מחלקת גנים ונוף)

שאלון יעלה מאוחר יותר (והפעם ליון עושה לנו)

אבל לבנתיים: צוללת או צוצלת?

Lion_Heart

Well-known member
ברוכים הבאים לחודש האחת עשר של השנה

במהלך החודש נפתחו 26 שרשורים חדשים שבהם בסך הכל נכתבו 886 הודעות
ונכתבו גם 275 הודעות חדשות ב-18 שרשורים ישנים יותר

השרשור הגדול ביותר בחודש האחרון הוא כמובן השרשור החודשי.

עוד מתוכנן לחודש נובמבר:

סדרות חדשות (1899, ווילו, Mammals, אקו 3, Fleishman Is in Trouble, Tulsa King)
סרטי קולנוע חדשים כמו הפנתר השחור: ווקנדה לנצח, התפריט, הפייבלמנים, עולם מוזר ועוד
נציין את יום המתים
ואת חג ההודיה
נמשיך עם מועדון דיסני

|נרות| חוץ מזה נציין את יום הולדת 20 של אמילי סקינר (אנדי מאק), אלקויה ברנסון (סטארגירל)

יום הולדת 30 של מיילי סיירוס (האנה מונטנה), רוברט ארמיו (טבעות הכוח), נעמי אקי (סוף הפאקינג עולם), נייתן קרס (iCarly)
יום הולדת 40 של אן האת'ווי (WeCrushed), אלישה קאת'ברט (24), לוקאס בלאק (NCIS: New Orleans), דיימון ואינז ג'וניור (Happy Endings), יאיא דקוסטה (שיקגו מד)
יום הולדת 50 של ג'וש דומאל (מורשת יופיטר), רבקה רומיין (מסע בין כוכבים: עולמות חדשים), טוני קולט (Unbelievable), טנדי ניוטון (ווסטוורלד), ג'וני לי מילר (אלמנטרי), אריק דיין (האנטומיה של גריי), ג'ייסון וג'רמי לונדון
יום הולדת 60 של ג'ודי פוסטר, דמי מור (Empire), ג'ון סטיוארט (הדיילי שואו), רוז אבדו (Hacks), מייקל גסטון (Five Days at Memorial)
יום הולדת 70 של מנדי פטינקין (הומלנד), אלפרה וודארד (לוק קייג'), רוזאן באר (רוזאן), דלרוי לינדו (The Good Fight), ש. אפאתה מרקרסון (שיקגו מד)

יום הולדת 80 של סוזאן סאליבן (קאסל, דארמה וגרג), ג'ו ביידן (מחלקת גנים ונוף)

צוללת(צהובה)

Lion_Heart

Well-known member
אז שאלון
שם:
מצברוח:
מרחק מדיסנילנד פריז :
סדרת החודש:
סרט החודש:
ציטוט החודש:
ספר החודש:
שיר החודש:
דמות החודש:
קראש החודש:
ירק החודש:
חטיף החודש:
מאכל החודש:
דג החודש:

וכעת בגלל שהייתי בקרוז- החודש יהיה בסימן שאלות ספינות וקצת דיסני...לא, האמת רק על ספינות,אולי

מי הדמות הכי WHOLSOME שאת\ה מכיר\ה?

על איזה ספינת חלל היית רוצה לערוך שיט תענוגות?

מיהו קפטן הספינה האהוב עליך?

אם היית יכול לבחור כל יעד לשיט, מהו? פרט\י והסבר\י

מה תפקיד החלומות שלך בספינה ומה תפקיד החלומות שלך בספינת חלל?

איך נלחמים בפיראטים?

מה עדיף? פיראט או עורך דין?

מה דעתך על אלסקה בתור יעד תיירותי? שואל בשביל חבר

מי הוא טימי ולמה הוא כל כך דרמטי? תשובות לא נכונות בלבד!

מהו המתקן הכי נהדר בדיסני וורלד ולמה זה FLIGHT OF PASSGE?

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

Lhuna3

Well-known member
עוד מתוכנן לחודש נובמבר:
אמן שמית'יק קווסט תהיה עונה טובה!
מה זה זה?
נציין את יום המתים
אז צריך לצפות בסרט קוקו
|הלוואי|
ג'ו ביידן (מחלקת גנים ונוף)
:ROFLMAO:

דבר ראשון הולכים לגוגל לבדוק מה זה צוצלת בדיוק.
גוגל אומר Laughing Dove
סוג של יונה. |פוי|
אז התשובה (באלימינציה) היא צוללת.

dilia snake

Well-known member
עונה, כי סיימתי את הספרים מהספרייה ואני כבר מאתמול לא מצליחה להחליט מה מהספרים שקניתי לעצמי ליום הולדת בא לי ראשון למרות שאני צריכה בכלל להתחיל מהישנים יותר.

(בדיחות על חשבוני בעוד 1...2...)

צוללת(אבל רק צהובה!)

שם: עדי |נחש| קוקס.
מצברוח: עייפה, תמיד עייפה. וקר לי.
מרחק מדיסנילנד פריז : הרבה?
סדרת החודש: ראיון עם ערפד, רופא ללא גבולות, FBI האימא.
סרט החודש: אני אוותר בנימוס.
ציטוט החודש: אין לי.
ספר החודש: רהב דרכה של ישראל אל מלחמת יום כיפור, עיר הדובים(עכשיו אני יודעת על הוקי יותר ממה שאני צריכה אי פעם) החיים שנועדו לי(וואטאבר), משהו במים(בסדר) , הדרך המגדול 16(כתוב מעצבן, אני לא חוזרת יותר לסופרת). בכלל החודש קראתי על כ"כ הרבה דושבאגים, שאני לא רוצה לדבר יותר עם גברים בחיים.
שיר החודש: הא?
דמות החודש: דרדוויל/מאט/בעל, לואי מראיון עם ערפד.
קראש החודש: צ'ארלי קוקס.
ירק החודש: פטריות ועגבניות.
חטיף החודש: תפוצ'יפס.
מאכל החודש: שוקולד.
דג החודש: לא אוהבת דגים.

וכעת בגלל שהייתי בקרוז- החודש יהיה בסימן שאלות ספינות וקצת דיסני...לא, האמת רק על ספינות, אולי

מי הדמות הכי WHOLSOME שאת\ה מכיר\ה? מה הכוונה?

על איזה ספינת חלל היית רוצה לערוך שיט תענוגות? נראה לי אני מכירה רק מסע בין כוכבים 8-* האינטרפרייז?

מיהו קפטן הספינה האהוב עליך? פייק!

אם היית יכול לבחור כל יעד לשיט, מהו? פרט\י והסבר\י. אני לא עולה על ספינות.

מה תפקיד החלומות שלך בספינה ומה תפקיד החלומות שלך בספינת חלל? נווטת ואז שיגלו שאין לי חוש כיוון והספינה תעלה על שרטון אני אהיה נווטת בלי עבודה.

איך נלחמים בפיראטים? עם חרבות!

מה עדיף? פיראט או עורך דין? עו"ד.

מה דעתך על אלסקה בתור יעד תיירותי? שואל בשביל חבר. למה לא?

מי הוא טימי ולמה הוא כל כך דרמטי? תשובות לא נכונות בלבד! טימי הוא כלב, והוא לא דרמטי. אף אחד לא מבין אותו זה הכול.

מהו המתקן הכי נהדר בדיסני וורלד ולמה זה FLIGHT OF PASSGE? כי אמרת?

Lhuna3

Well-known member
אז שאלון
זה היה מהיר, כל הכבוד! |כן|

שם: לונה3
מצברוח: meh
מרחק מדיסנילנד פריז : 3,274 ק"מ במעוף העורב (ככה ענה לי גוגל אסיסט)
סדרת החודש:
1667313329890.png
בעיקר שיחקתי רמי החודש, אז אלו היו הסדרות האהובות עלי :-D
האמת שראיתי ממש מעט טלויזיה החודש, ואפשר להגיד שנהנייתי רק מהפרקים השבועיים של הרופא הטוב. אפילו ארץ נהדרת והמפקדת 2 לא הלהיבו אותי. וניסיתי את Inside Man בכיכובו של טננט אבל כאמור לא הצלחתי אפילו לסיים פרק 1 (לא שזה רע, זה רק עשה לי הרגשה רעה).
סרט החודש: אלאדין
ציטוט החודש: אין
ספר החודש: אני קוראת את "לפני שהקפה יתקרר" מאת סופר יפני בשם טושיקאזו קאוואגוצ'י וממש אוהבת! כמעט סיימתי.
שיר החודש: או פה דווקא היו הרבה, כי ברקע של הרמי אני שומעת יוטיוב, ובאופן מפתיע גיליתי שאני מאוד אוהבת את השירים של Lil Nas X, ובעיקר את אלו:
נ.ב. מסתבר שהזמר הזה יצא מהארון ב-2019 וחטף לא מעט מתעשיות ההיפ הופ והקאנטרי, שהן לא מהסובלניות ביותר לנושא.

חוץ ממנו ומעוד קצת היפ הופים דומים, שמעתי גם הרבה אנקאנטו (אבל לא ברונו! תאמינו או לא כבר די מאסתי בשיר הזה) ושירי דיסני אחרים, ובמיוחד נזכרתי בשיר הנהדר הזה מפרוזן:

וגם בזה ממואנה:

ירק החודש: הממממ תפוח אדמה (בצורת צ'יפס, פירה ותפוצ'יפס)
חטיף החודש: במבה
מאכל החודש: גלידה
דג החודש: אריאל (בת הים הקטנה).

וכעת בגלל שהייתי בקרוז- החודש יהיה בסימן שאלות ספינות וקצת דיסני...לא, האמת רק על ספינות,אולי

פו הדב.

על איזה ספינת חלל היית רוצה לערוך שיט תענוגות? בטארדיס כמובן, מה השאלה.

מיהו קפטן הספינה האהוב עליך? הדוקטור כמובן.

אם היית יכול לבחור כל יעד לשיט, מהו? פרט\י והסבר\י אי בודד. הסבר: אין שם אנשים אחרים.

מה תפקיד החלומות שלך בספינה ומה תפקיד החלומות שלך בספינת חלל? בעיקרון שייט גורם לי להקיא, אז תפקיד החלומות שלי יהיה להמנע מלהקיא. בספינת חלל - להיות המלווה של הדוקטור כמובן.

איך נלחמים בפיראטים? קודם כל גונבים להם את התוכי, כדי שלא יזהיר אותם כשאנחנו באים.
אח"כ מתגנבים אליהם כשהם ישנים, ומעבירים להם את ה-eye patch לעין השניה, זאת שבה הם רואים, ככה שכשהם מתעוררים הם בעצם לא רואים כלום.
כמו כן את הקרס שמשמש אותם בתור יד מצפים בספוג שמדביקים אליו מסביב, כדי שהם לא יוכלו להשתמש בו כנשק.
לבסוף זורקים להם את הרגל מעץ לים.
נראה לי שבמצב זה הם כבר יכנעו לבד.

מה עדיף? פיראט או עורך דין? תלוי אם אתה צריך לגנוב אוצר או לתבוע מישהו בבית משפט.

מה דעתך על אלסקה בתור יעד תיירותי? שואל בשביל חבר נשמע לי שקר שם.

מי הוא טימי ולמה הוא כל כך דרמטי? תשובות לא נכונות בלבד! טימי זה יכול להיות רק שם של ילד אמריקאי, ואני מניחה שהוא דרמטי כי ההורים שלו לימדו אותו שבשביל להשיג מה שהוא רוצה הוא רק צריך לעשות להם סצינה.

מהו המתקן הכי נהדר בדיסני וורלד ולמה זה FLIGHT OF PASSGE? אני לא יודעת, אבל זה נשמע לי מפחיד.

תמונות וכו':

1667315319319.png

נזכרתי גם שיצא לי לראות מערכון של זהו זה שממש אהבתי:

נערך לאחרונה ב:

Lion_Heart

Well-known member
אז שאלון
זה היה מהיר, כל הכבוד! |כן|
הכנתי מראש! |מרובע|
מרחק מדיסנילנד פריז : 3,274 ק"מ במעוף העורב (ככה ענה לי גוגל אסיסט)
סדרת החודש:
צפה בקובץ המצורף 66601
האמת שראיתי ממש מעט טלויזיה החודש, ואפשר להגיד שנהנייתי רק מהפרקים השבועיים של הרופא הטוב. אפילו ארץ נהדרת והמפקדת 2 לא הלהיבו אותי. וניסיתי את Inside Man בכיכובו של טננט אבל כאמור לא הצלחתי אפילו לסיים פרק 1 (לא שזה רע, זה רק עשה לי הרגשה רעה).
סרט החודש: אלאדין
ציטוט החודש: אין
ספר החודש: אני קוראת את "לפני שהקפה יתקרר" מאת סופר יפני בשם טושיקאזו קאוואגוצ'י וממש אוהבת! כמעט סיימתי.
שיר החודש: או פה דווקא היו הרבה, כי ברקע של הרמי אני שומעת יוטיוב, ובאופן מפתיע גיליתי שאני מאוד אוהבת את השירים של Lil Nas X, ובעיקר את אלו:
נ.ב. מסתבר שהזמר הזה יצא מהארון ב-2019 וחטף לא מעט מתעשיות ההיפ הופ והקאנטרי, שהן לא מהסובלניו ביותר לנושא.

חוץ ממנו ומעוד קצת היפ הופים דומים, שמעתי גם הרבה אנקאנטו (אבל לא ברונו! תאמינו או לא כבר די מאסתי בשיר הזה) ושירי דיסני אחרים, ובמיוחד נזכרתי בשיר הנהדר הזה מפרוזן:

וגם בזה ממואנה:
שירים נפלאים ונהדרים!!!
חטיף החודש: במבה
כל הכבוד!
מאכל החודש: גלידה
הידד!
גאוני!

פו הדב.
לא רע בכלל!!
על איזה ספינת חלל היית רוצה לערוך שיט תענוגות? בטארדיס כמובן, מה השאלה.
כאילו...סבבה
מיהו קפטן הספינה האהוב עליך? הדוקטור כמובן.
רגע רגע רגע...אז הא את קוראת לו "קפטן דוקטור"? איך לא עלו על זה קודם? גאוני!
אם היית יכול לבחור כל יעד לשיט, מהו? פרט\י והסבר\י אי בודד. הסבר: אין שם אנשים אחרים.
קיבלתי!
מה תפקיד החלומות שלך בספינה ומה תפקיד החלומות שלך בספינת חלל? בעיקרון שייט גורם לי להקיא, אז תפקיד החלומות שלי יהיה להמנע מלהקיא. בספינת חלל - להיות המלווה של הדוקטור כמובן.
טוב, היה נעים להכיר!
איך נלחמים בפיראטים? קודם כל גונבים להם את התוכי, כדי שלא יזהיר אותם כשאנחנו באים.
אח"כ מתגנבים אליהם כשהם ישנים, ומעבירים להם את ה-eye patch לעין השניה, זאת שבה הם רואים, ככה שכשהם מתעוררים הם בעצם לא רואים כלום.
כמו כן את הקרס שמשמש אותם בתור יד מצפים בספוג שמדביקים אליו מסביב, כדי שהם לא יוכלו להשתמש בו כנשק.
מחיאות כפיים סוערות!
מה עדיף? פיראט או עורך דין? תלוי אם אתה צריך לגנוב אוצר או לתבוע מישהו בבית משפט.

מה דעתך על אלסקה בתור יעד תיירותי? שואל בשביל חבר נשמע לי שקר שם.

מי הוא טימי ולמה הוא כל כך דרמטי? תשובות לא נכונות בלבד! טימי זה יכול להיות רק שם של ילד אמריקאי, ואני מניחה שהוא דרמטי כי ההורים שלו לימדו אותו שבשביל להשיג מה שהוא רוצה הוא רק צריך לעשות להם סצינה.
חמוד ולא נכון(שזה ה שביקשתי)
מהו המתקן הכי נהדר בדיסני וורלד ולמה זה FLIGHT OF PASSGE? אני לא יודעת, אבל זה נשמע לי מפחיד.
זה לא, זה נפלא ונהדר ומדהים והכי קרוב שאיי פעם אגיע לרכיבה על דרקון!
תמונות וכו':

צפה בקובץ המצורף 66607

זנכרתי גם שיצא לי לראות מערכות של זהו זה (אני לא יודעת אם הוא באמת שודר החודש) שממש אהבתי:

It's Always Sunny

Well-known member
הכותרת היא מפרק של שיימלס?

:-D:-D

שם: אור

מצברוח: בסדר נראה לי.

מרחק מדיסנילנד פריז : רחוק מאוד :-D

סדרת החודש: אפשר לעשות הפוך ולומר מה הייתה הסדרה הגרועה ביותר לדעתי שראיתי החודש? איש הפח (Tin Man) של Syfy, שלושה פרקים של שעה וחצי וכל הזמן שאלתי את עצמי למה אני ממשיכה לצפות בה.

סרט החודש: -

ציטוט החודש: אני אחזור בנוגע לזה.

ספר החודש: לא בדיוק קראתי את זה אבל מצאתי ספר שנקרא 1001 TV Shows You Must Watch וניסיתי לראות אם אני יכולה לקנות PDF או אודיו בוק (מצאתי את רשימה באינטרנט אבל רציתי לדעת למה חלק מהסדרות שהיו רשומות שם נבחרו לספר הזה) אבל אפשר לקנות רק ספר פיזי ואני לא הולכת לבזבז מקום בבית על ספר כזה אז כנראה שאוותר עליו.

שיר החודש: Stairway to Heaven- Led Zeppelin

דמות החודש: אני צריכה לחשוב על זה קצת.

קראש החודש: -

ירק החודש: ברקולי וכרובית (בתנור) סלט ירקות רגיל.

חטיף החודש: שוקולד ;-#;-#

מאכל החודש: דגני צ'ריוס ויותר מדי מהם :-D סיפרתי לאחותי לא מזמן שראיתי בגיל 10 פרסומת של ג. יפית ז"ל לדגנים האלה וביקשתי מאימא שלי לקנות ואחותי חשבה שזה מצחיק שקניתי משהו כי ג. יפית המליצה עליו אבל זה לא נכון בכלל, זה פשוט היה נראה טעים :-D

דג החודש: רציתי לומר סלמון אבל אני לא סגורה אם אכלתי או לא, אז התשובה הבטוחה תהיה טונה בפחית מעורבבת עם סלט ירקות |בוקס|

הדוקטור של ג'ודי, לא יודעת למה, יש בה משהו חמוד.

על איזה ספינת חלל היית רוצה לערוך שיט תענוגות? טארדיס נחשב?

מיהו קפטן הספינה האהוב עליך? שרה לאנס מאגדות המחר.

אם היית יכול לבחור כל יעד לשיט, מהו? פרט\י והסבר\י לא רוצה לשוט לשום מקום, אני לא יודעת לשחות ומפחדת לטבוע :-D אני לא קוראת מסתבר :-D:-D אז התשובה לשום מקום, מעדיפה להישאר בבית.

מה תפקיד החלומות שלך בספינה ומה תפקיד החלומות שלך בספינת חלל? לשבת ולהתבטל.

איך נלחמים בפיראטים? בקלות, לא נתקלים בהם ואז לא צריך להילחם בהם :-D:-P:

מה עדיף? פיראט או עורך דין? עורך דין.

מה דעתך על אלסקה בתור יעד תיירותי? שואל בשביל חבר קצת קר שם לא?

מי הוא טימי ולמה הוא כל כך דרמטי? תשובות לא נכונות בלבד! הא, השאלה הזו באה לי בטוב! בדיוק אתמול אח שלי הראה לי סרטונים של בחור בשם ברנדון רוג'רס שמגלם מספר דמויות, בניהן את אימא של טימי.

מהו המתקן הכי נהדר בדיסני וורלד ולמה זה FLIGHT OF PASSGE? כי טסים לאנשהו?

It's Always Sunny

Well-known member
מה תפקיד החלומות שלך בספינה ומה תפקיד החלומות שלך בספינת חלל? נווטת ואז שיגלו שאין לי חוש כיוון והספינה תעלה על שרטון אני אהיה נווטת בלי עבודה.
:-0:-D

קראש החודש: צ'ארלי קוקס.
טוב, נדמה לי שאת די חייבת לבחור בו, לא? אחרי הכל הוא הבעל ;-)

:-(
אפשר לשאול למה?

:-D:-D:-D
אולי זו רק אני, אבל לרגע חשבתי שמדובר רק על דג שאוכלים ותהיתי למה שמישהו יאכל את אריאל :-D|פנים|

לול, אני רואה פה ערימת סטריאוטיפים אבל זה די מתוחכם |כתר|

לתבוע מישהו בבית משפט על אוצר שפיראט גנב לך? :-P:

lemon lyman

Well-known member
יום הולדת 50 של ג׳ובאני רוסו, ג'וני לי מילר (אלמנטרי), ג'ייסון וג'רמי לונדון
|לב||מאוהב||לב||מאוהב||לב||מאוהב|
ג'וש דומאל (מורשת יופיטר), רבקה רומיין ,
|כן|
דבר ראשון הולכים לגוגל לבדוק מה זה צוצלת בדיוק
תודה לונה
אני בכלל חשבתי שזה כלי נגינה כלשהו |מובך|
בכל אופן אני בוחרת בצוללת;-)

תשובות לשאלון

סדרת החודש: אבודים
ציטוט החודש: היו לא מעט(כל משפט שני של סוייר|מאוהב|) אבל יש לי את הממים הבא שמור אז שיהיה זה
46bc72a51a482ce5b84a66c2c4f1a237--lost-quotes-matthew-fox.jpg

וגם
"אני לא מאמין שאמא שלך חושבת שאתה מספיק קול בשביל למכור סמים "

ספר החודש: כנפיים- דניאל סטיל

שירי החודש:
Carol Of The Bells
Can You Feel the Love Tonight
Make Your Own Kind of Music- Cass Elliot
Incomplete- BSB

דמות החודש: סוייר ו-freckles
קראש החודש:
tumblr_nd3g0ke7431qkev39o2_r1_500.png

MessyFearlessEnglishsetter-size_restricted.gif
6wqmwr.gif josh-evi-josh-holloway-and-evangeline-lilly-15350751-211-167.gif

ירק החודש: בטטה
חטיף החודש:
1667315297535.png
מאכל החודש: |פיצה|
דג החודש: נמו |דג|(לא שראיתי את הסרט הזה אבל הזכירו אותו באחד הפרקים שראיתי באבודים החודש אז זה נראה לי מתאים מספיק|חיוךרחב| גם כי אני לא אוכלת דגים )
או שבעצם אני אבחר בטונה בגלל הזמר

לשאר השאלות אין לי תשובות

קבצים מצורפים

• fe8ed04cc1a326065a383752bd28b7da.gif
    fe8ed04cc1a326065a383752bd28b7da.gif
    1 MB · צפיות: 17
  • JCgr.gif
    JCgr.gif
    KB 988.7 · צפיות: 2
נערך לאחרונה ב:

LeAnnDylan

Well-known member
מרגיש מעט מידי ביחס אלינו, לא?
סדרות חוזרות -מניפסט
היחידה שאני כנראה אראה.
חוץ מזה נחגוג את כריסמס מוקדם
ההמשך של המשפט פחות חשוב. כריסמס!!!|מאוהב|
ואת חג ההודיה
גם כיף, אבל שלא יתלהב. כריסמס חשוב יותר!
אתם חושבים שזה לגיטימי להתחיל להשמיע מוזיקת כריסמס בעבודה מעכשיו או שמישהו ירביץ לי? :-P:
:-D|כן|
יום הולדת 30 של מיילי סיירוס (האנה מונטנה)
היא רק בת 30??8-* למה הייתי בטוחה שהיא כבר נושקת ל-40:-D:-D
אריק דיין (האנטומיה של גריי)
הייתי שמה |מאוהב| עליו כי בכל זאת מקסטימי. אבל הוא היה כל כך זקן ומכוער באופוריה שקשה לי לפנטז עליו יותר 😪
:-D
אני אלך עם הציפור כי אני לא אוהבת שום דבר מתחת למים ;-#

Lhuna3

Well-known member
עונה, כי סיימתי את הספרים מהספרייה ואני כבר מאתמול לא מצליחה להחליט מה מהספרים שקניתי לעצמי ליום הולדת בא לי ראשון למרות שאני צריכה בכלל להתחיל מהישנים יותר.
מכירה את זה, גם לי יש מלא ספרים ישנים שעוד לא קראתי, אבל דווקא בא לי יותר על החדשים.
שם: עדי |נחש| קוקס.
מצברוח: עייפה, תמיד עייפה. וקר לי.
אני רושמת לך מנוחה רבה ויין לחמם אותך מבפנים.
ספר החודש: רהב דרכה של ישראל אל מלחמת יום כיפור, עיר הדובים(עכשיו אני יודעת על הוקי יותר ממה שאני צריכה אי פעם) החיים שנועדו לי(וואטאבר), משהו במים(בסדר) , הדרך המגדול 16(כתוב מעצבן, אני לא חוזרת יותר לסופרת). בכלל החודש קראתי על כ"כ הרבה דושבאגים, שאני לא רוצה לדבר יותר עם גברים בחיים.
8-*
ירק החודש: פטריות ועגבניות.
|כן| אני בעד פטריות עם כל דבר. וגם עגבניות.
מי הדמות הכי WHOLSOME שאת\ה מכיר\ה? מה הכוונה?
באמת אין לזה מילה מקבילה טובה בעברית.
בעיני הכוונה בזה היא למישהו או משהו שמייצג תמימות וטוהר.
מי הוא טימי ולמה הוא כל כך דרמטי? תשובות לא נכונות בלבד! טימי הוא כלב, והוא לא דרמטי. אף אחד לא מבין אותו זה הכול.
זה באמת גם שם של כלב.

LeAnnDylan

Well-known member
למה ככה? את עדין חולה? :-(
סדרת החודש:
צפה בקובץ המצורף 66601
חחח מעולה:-D:-D אני גם צריכה להוסיך את זה לסדרות החודש שלי:-D
הוא אכן שמח. אם כי קצת יותר מידי אקסטרה בשבילי. למרות שכשהוא עשה באיזה טקס איזה גרסה קצת יותר איטית של זה, זה היה ממש חמוד.
נ.ב. מסתבר שהזמר הזה יצא מהארון ב-2019 וחטף לא מעט מתעשיות ההיפ הופ והקאנטרי, שהן לא מהסובלניות ביותר לנושא.
הענין איתו זה שהוא יצא מהארון פחות או יותר באותו הזמן שהסינגל שלו שוחרר לתחנות הרדיו הקאנטריות. ז"א שהוא מעולם לא ניסה להסתיר את זה שהוא גיי. ככה שאני חושבת שזה די מפתיע שלמרות שאנשים ידעו שהוא גיי ועיקמו אף לגבי זה, הוא עדין מאוד הצליח עם השיר הזה. שאני חושבת שזה מראה על סוג של סובלנות. אבל האמת שהשבוע האחרון הוכיח לי שאין להם באמת סובלנות. הם עדין סתם גזענים והומופובים:-D|פנים|
כל דבר מפרוזן זה מעולה|כן|
וגם בזה ממואנה:
השיר עצמו בסדר, אבל הוא מושלם בתור מם/גיף ואני משתמשת בו לעיתים די תכופות.
האם זה גם הסדר שלך?
בעיני זה:
1. פירה
2. צ'יפס
3. תפוצ'יפס
זה נראה לי יותר מידי מפורט מכדי להיות תשובה שחשבת עליה ברגע זה ואני רוצה לדעת כמה זמן את מתכננת את נקמת הפירטים שלך??:-D
:-D מעולה:-D:-D
נזכרתי גם שיצא לי לראות מערכון של זהו זה שממש אהבתי:

לא עובד לי :-/

Lhuna3

Well-known member
חייבת להיות.
סדרת החודש: אפשר לעשות הפוך ולומר מה הייתה הסדרה הגרועה ביותר לדעתי שראיתי החודש? איש הפח (Tin Man) של Syfy, שלושה פרקים של שעה וחצי וכל הזמן שאלתי את עצמי למה אני ממשיכה לצפות בה.
וואו, אז למה באמת המשכת? זה פרקים נורא ארוכים, בטח בשביל משהו גרוע.
ספר החודש: לא בדיוק קראתי את זה אבל מצאתי ספר שנקרא 1001 TV Shows You Must Watch וניסיתי לראות אם אני יכולה לקנות PDF או אודיו בוק (מצאתי את רשימה באינטרנט אבל רציתי לדעת למה חלק מהסדרות שהיו רשומות שם נבחרו לספר הזה) אבל אפשר לקנות רק ספר פיזי ואני לא הולכת לבזבז מקום בבית על ספר כזה אז כנראה שאוותר עליו.
איזה מוזר לי שיש ספר על רשימה של סדרות! (אני מניחה שמפורט בה גם משהו על כל אחת מהן, אבל עדיין, זה מסוג הדברים שיש באינטרנט כל הזמן, אבל למה שמישהו באמת ירצה את זה בספר פיזי?)
מצוין |כן|
ברוקולי וכרובית בתנור זה מעולה |מאוהב|
מאכל החודש: דגני צ'ריוס ויותר מדי מהם :-D סיפרתי לאחותי לא מזמן שראיתי בגיל 10 פרסומת של ג. יפית ז"ל לדגנים האלה וביקשתי מאימא שלי לקנות ואחותי חשבה שזה מצחיק שקניתי משהו כי ג. יפית המליצה עליו אבל זה לא נכון בכלל, זה פשוט היה נראה טעים :-D
אוקיי אבל מה נזכרת בהם עכשיו חחחח
דג החודש: רציתי לומר סלמון אבל אני לא סגורה אם אכלתי או לא, אז התשובה הבטוחה תהיה טונה בפחית מעורבבת עם סלט ירקות |בוקס|
איך את אוכלת סלמון בד"כ? (כלומר באיזה צורת הכנה, בתנור? עם רוטב כלשהו?)
מי הדמות הכי WHOLSOME שאת\ה מכיר\ה? הדוקטור של ג'ודי, לא יודעת למה, יש בה משהו חמוד.
היא חמודה.
על איזה ספינת חלל היית רוצה לערוך שיט תענוגות? טארדיס נחשב?
|כן|
איך נלחמים בפיראטים? בקלות, לא נתקלים בהם ואז לא צריך להילחם בהם :-D:-P:
|כן| כמו שאומר הפתגם "אדם חכם יודע איך להחלץ מצרה שאדם נבון לא היה נכנס אליה".
מי הוא טימי ולמה הוא כל כך דרמטי? תשובות לא נכונות בלבד! הא, השאלה הזו באה לי בטוב! בדיוק אתמול אח שלי הראה לי סרטונים של בחור בשם ברנדון רוג'רס שמגלם מספר דמויות, בניהן את אימא של טימי.
זה משהו מצחיק?

LeAnnDylan

Well-known member
מצברוח: בסדר נראה לי.
🥳
מרחק מדיסנילנד פריז : רחוק מאוד :-D
חח צודקת. למי יש כוח לפתוח גוגל בימינו:-D
סדרת החודש: אפשר לעשות הפוך ולומר מה הייתה הסדרה הגרועה ביותר לדעתי שראיתי החודש? איש הפח (Tin Man)
חח אז במקום תשמעי את השיר עם אותו השם, כי הוא מושלם:-P:
ציטוט החודש: אני אחזור בנוגע לזה.
חחח ניק לא סיפק לך ציטוט להחודש? הוא ממש מתרשל בעבודתו לאחרונה..
זה תמיד נראה לי מוזר כי הרי מישהו אחד (או קבוצה קטנה של כמה אנשים) קבע את הרשימה הזו. וזה לא בהכרח אומר שזה יקלע לטעם שלך.
מצוין|כן|
יאמי|יאמי|
כל מה שלקחתי מזה זה שג' יפית מתה:-0 לא ידעתי את זה.. היא לא הייתה כזו מבוגרת אז לא נראה לי שזה מזקנה. איזה מוזר, מרגיש לי שגדלתי עליה (ועל חני נחמיאס:-D)
ובנימה שונה- גם אני אוהבת צ'יריוס. וחברה שלי מתעקשת להרוס את זה לאחרונה ולקנות את הצ'יריוס בטעם פמפקין ספייס ואיכס. די כבר עם כל דבר פמפקין!!! אמריקאים מוזרים|שפם|
האם דג החודש חייב להיות דג שאכלת? נראה לי שזה פתוח לפרשנות. אולי זה הדג שאת הכי אוהבת לאכול והחודש זה י הוא נגיד המועדף עליך החודש אבל לא בהכרח היה המועדף עלייך בשנה שעבר בחודש אוקטובר:-P:

It's Always Sunny

Well-known member
וואו, אז למה באמת המשכת? זה פרקים נורא ארוכים, בטח בשביל משהו גרוע.
כי רציתי בעיקר לעשות על זה וי. גם צפיתי בזה תוך כדי דברים אחרים אז הרגשתי שאני לא מבזבזת את הזמן שלי.

איזה מוזר לי שיש ספר על רשימה של סדרות! (אני מניחה שמפורט בה גם משהו על כל אחת מהן, אבל עדיין, זה מסוג הדברים שיש באינטרנט כל הזמן, אבל למה שמישהו באמת ירצה את זה בספר פיזי?)
יש גם רשימות על סרטים, ספרים, שירים ויצירות אמנות. אלה ספרים עבים (1000 עמודים נדמה לי) אז אולי בגלל זה אין אודיו.

אוקיי אבל מה נזכרת בהם עכשיו חחחח [צ'ריוס]
כי אני אוכלת אותם כמעט כל יום :-D

איך את אוכלת סלמון בד"כ? (כלומר באיזה צורת הכנה, בתנור? עם רוטב כלשהו?)
בכל צורה שאפשר (תנור, מחבת, על האש, עם רוטב של דבש).

זה משהו מצחיק?
אמממ, אח שלי היה בטוח שאני לא אוהב את זה אבל דווקא חשבתי שזה משעשע אבל אני לא בטוחה אם זה הומור שמתאים לכולם.

lemon lyman

Well-known member
צ'ארלי קוקס.
הוא באמת מאוד חמוד
ראיתי אותו באבק כוכבים
בעיקר שיחקתי רמי החודש
גם אני
ויש לי שאלה בקשר לחוקים של משחק
מתי מורידים את הג'וקר ? מתי שרוצים כמו שתמיד חשבתי או איך שמקבלים אותו ?
לפני שהקפה יתקרר"
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
על מה זה?
אני גם אוהבת את שני השירים אלו שלו וגם את Call Me By Your Name (אני לא מכירה עוד שירים שלו)
אגב מיקי גם בחרה את - INDUSTRY BABY באחד הסיכומים
כן
מעניין מה תהיה הסדרה האחרונה
ניק אני מקווה שתמשיך עם סדרות ועם ימי הולדת עגולים (אל תשכח שהבטחת לי שזה ימשיך עשור :-D )
לא בדיוק קראתי את זה אבל מצאתי ספר שנקרא 1001 TV Shows You Must Watch
מה קרה הם לא שמעו על אינטרנט?
כן כן כן!!|מאוהב||מאוהב||מאוהב|
שיר הכריסמס האהוב עליי!!
אבל את בטח אוהבת אותו בגרסה מוזרה של מישהו שאני לא אוהבת אז אל תספרי לי באיזה גרסה את אוהבת את זה
שימי את גרסה שאת אוהבת
אגב הזכרת לי שהכרתי החודש את השיר The Right Kind Of Wrong
והוא ממש חמוד (רק עכשיו אני מבינה שהוא גם מחופשיות על הבר)
ולומר מה הייתה הסדרה הגרועה ביותר לדעת
זה גם רעיון
אני מתגעגעת לפינה של מילי
Stairway to Heaven-
מעולה
מרגיש מעט מידי ביחס אלינו, לא?
יש מצב
אבל יחסית בשירשור סיכום הקודם היו יותר תגובות משאר בקודמים שהיו
כי אני לא אוהבת שום דבר מתחת למים
מה אם הזמרות שלך יתחילו להופיע רק שם? :-P:
יאי חשבתי רק אני

נערך לאחרונה ב:

Lhuna3

Well-known member
:-(
אפשר לשאול למה?
מצב רוח meh כזה, בעיקר בגלל כל מיני בעיות בריאות של ההורים שלי.

לתבוע מישהו בבית משפט על אוצר שפיראט גנב לך? :-P:
:-0
Carol Of The Bells
הלכתי לבדוק מה זה וזה באמת נהדר, אבל אני הכי אוהבת את זה בגרסה הזאת:

ירק החודש: בטטה
|כן| אוהבת מאוד גם.

חטיף החודש:
1667315297535.png
זה נראה נוראי.

מאכל החודש: |פיצה|
תמיד |כן|

למעלה