A Little Gallagher Goes a Long Way נובמבר 2022 – סיכום חודש 🍂👅🌂☁️🍸🎓🐯💾✂️

reasonforall

Active member
אז תשובון

שם:
ריזוניטו
מצברוח: משועמם |תוהה|
מרחק מדיסנילנד פריז : רחוק
סדרת החודש: הריזורט (מעולה), בית הדרקון (מעט מאכזבת), שי האלק (טוב שנגמר), סיינפלד (סופסוף סיימתי בינג' שלה), הישרדות ארה"ב, דהאמר, נערות דרי (נהדרת), המפקדת, האנטומיה, 9-1-1, הלוטוס הלבן (למה, פשוט למה?), From Scratch (משתפרת, אבל זואי סלדנה לא מאוד מוצלחת ולא מצליחה להחזיק סדרה לטעמי), ועוד סדרה בנטפליקס ששכחתי שמה
סרט החודש: ההשתקה (התחיל נהדר והמשיך בנפילה חופשית), הנערה הכי בת-מזל בעולם (נחמד ולא יותר. לא חובה)
ציטוט החודש: -
ספר החודש: -
שיר החודש: -
דמות החודש:
בית הדרקון, הבנים של אליסנט
קראש החודש: -
ירק החודש:
שומר זה החיים
חטיף החודש: במבה תמיד
מאכל החודש: קובנה. הכנתי ויצא מעולה
דג החודש: טונה אדומה בסביצ'ה

מי הדמות הכי WHOLSOME שאת\ה מכיר\ה? פיבי בופה

על איזה ספינת חלל היית רוצה לערוך שיט תענוגות?
של ה-100. בהקפאה.

מיהו קפטן הספינה האהוב עליך? ---

אם היית יכול לבחור כל יעד לשיט, מהו? פרט\י והסבר\י
אנטארטיקה. עזבו אתכם עצי קוקוס. מדהים ומיוחד.

מה תפקיד החלומות שלך בספינה ומה תפקיד החלומות שלך בספינת חלל?
המובטל

איך נלחמים בפיראטים?
במילים

מה עדיף? פיראט או עורך דין?
עורך דין

מה דעתך על אלסקה בתור יעד תיירותי? שואל בשביל חבר
חלום! כבר הייתי בפינלנד במינוס 25 מעלות והיה אש (כלומר קרח)

מי הוא טימי ולמה הוא כל כך דרמטי? תשובות לא נכונות בלבד!
טימי זה בעצם כינוי לטימון מהצמד טימון ופומבה. פומבה או פימי אם תהיתם.

מהו המתקן הכי נהדר בדיסני וורלד ולמה זה FLIGHT OF PASSGE?
לא מכיר ולא יודע

Lion_Heart

Well-known member
יש גם ספר??
יש כמה ספרים!
אתה מתכוון לשיר when will my life begin מהסרט tangled?
אבל עם כלב חמוד!!! זה שיר כזה מאגניב!
|מאוהב|

בספינה רגילה בתור רופא אתה תצטרך בעיקר לתת כדורים נגד בחילה לאנשים.
והבעיה היא?
לא השבת! אתה שאלת את השאלה אז חייבת להיות לך תשובה.
פיראט עדיף
אנחנו מחכים.
10 חודשים...בהצלחה!
חחחחחח אוקיי ראיתי קצת וזה חמוד.
אני יודע!, תגיעי לקטע שיש לטימי שריטה בברך!
זה מתקן שעובד בשיטת augmented reality והוא מדהים!!!

It's Always Sunny

Well-known member
ציטוט החודש: היו לא מעט(כל משפט שני של סוייר|מאוהב|) אבל יש לי את הממים הבא שמור אז שיהיה זה
46bc72a51a482ce5b84a66c2c4f1a237--lost-quotes-matthew-fox.jpg
:-D

וגם
"אני לא מאמין שאמא שלך חושבת שאתה מספיק קול בשביל למכור סמים "
הציטוט מאבודים?

היא רק בת 30??8-* למה הייתי בטוחה שהיא כבר נושקת ל-40:-D:-D
כשקראתי את המשפט הזה זמן פתאום נראה לא הגיוני :-D

הענין איתו זה שהוא יצא מהארון פחות או יותר באותו הזמן שהסינגל שלו שוחרר לתחנות הרדיו הקאנטריות. ז"א שהוא מעולם לא ניסה להסתיר את זה שהוא גיי. ככה שאני חושבת שזה די מפתיע שלמרות שאנשים ידעו שהוא גיי ועיקמו אף לגבי זה, הוא עדין מאוד הצליח עם השיר הזה. שאני חושבת שזה מראה על סוג של סובלנות. אבל האמת שהשבוע האחרון הוכיח לי שאין להם באמת סובלנות. הם עדין סתם גזענים והומופובים:-D|פנים|
אוי, איזה באסה, אז מעניין למה הם היו בסדר עם השיר.

מה אם הזמרות שלך יתחילו להופיע רק שם? :-P:
יפה, אהבתי את ההתחכמות :-D

מצב רוח meh כזה, בעיקר בגלל כל מיני בעיות בריאות של ההורים שלי.
אוי :-( מקווה שהכל יהיה בסדר.

(שזה אגב ממש מוזר, כי כשאני נכנסת למוד אובססיבי אני יכולה גם לגגל את הצבע של הגרביים של אמא של מישהו:-D)
זה מאוד מפורט ומדויק...

לא חשבתי שיש עוד שיר עם אותו השם אבל הנה (כי היא כזאת מושלמת|מאוהב|)
אה, עכשיו הכל מובן ;-) למען האמת, אני העצלנית, לא חיפשתי לפני ששאלתי ;-#

אממ סתם מבטי גועל של אנשים מקומיים על זוגות גאים שרוקדים יחד או תגובות מגעילות על תמונות חתונה חמודות של זמרת קאנטרי ובת זוגה.
וגם עליהום לא מוצדק כלפי זמרת (סטרייטית) שגינתה זמרים הומופובים אחרים (בעיקר אחד מהם שהוא מאוד פופולארי אז כל המעריצים ההומופובים שלו מנסים בכוח להרוס לה את הקריירה).
:-/:-/

קראש החודש: כריסטין מילוטי מהריזורט. לא ידעתי שהיא כזאת טובה.
אתה מכיר אותה רק מהסדרה הזו?

אם היית יכול לבחור כל יעד לשיט, מהו? פרט\י והסבר\י בא לי אלסקה כרגע. רוצה לראות לוויתנים וקרחונים
מה דעתך על אלסקה בתור יעד תיירותי? שואל בשביל חבר--- אודיע לכם אחרי שאהיה שם
עכשיו הכל מובן :-D ועכשיו ברצינות, אתה באמת רוצה לטייל באלסקה או שזה בצחוק?

איך נלחמים בפיראטים? לא בוחרים אותם לכנסת?
:-D:-D:-D
הכי הצחיק אותי כשיו"ר (נראה לי) הגיע לחדשות עם כובע של פיראט.

איך נלחמים בפיראטים? במילים
וזהו? זה מספיק? :-0

מה דעתך על אלסקה בתור יעד תיירותי? שואל בשביל חבר חלום! כבר הייתי בפינלנד במינוס 25 מעלות והיה אש (כלומר קרח)
:-0:-0:-0
כמה שכבות צריך ללבוש?

LeAnnDylan

Well-known member
שם: דילן
מצברוח: דיכאון כפי שמצופה ממישהו שחזר מחופשה וצריך לעבוד|בוכה|
מרחק מדיסנילנד פריז : אין סיכוי שאני מגגלת את זה. אבל המרחק שלי מדיסנילנד האמיתי זה פחות מק"מ.
סדרת החודש: 911 (המתישה), Big Sky (הנמרחת), טהרן (המצוינת), La Brea (הכיפית), The Patient (המעניינת), האנטומיה של גריי (המיותרת), The Secret Life of Us (האוסטרלית) וכל החוק וסדר שאני חושבת שזה היה חצוף שהכריחו אותי לצפות בקרוסאובר שלהן|שפם|
ובטח יש עוד אבל משום מה הפתקים שלי לא הסתנכרנו.
סרטי החודש: היו כמה:
Sisters
Easy A
Bridesmaids
Sweet Home Alabama
Election
ציטוט החודש: "את לא מבינה איזה טעים זה, זה כמו לאכול בלון" (הבוסית שלי מנסה לשכנע אותי לטעום ענבים אורגניים שקנתה)
ספר החודש: אני עדין עם הספר של אנה קנדריק - Scrappy Little Nobody. בתחילת החודש התקדמתי איתו די יפה ואז הפסקתי להאזין לספרים בהליכות ועברתי לחרוש על השירים בהודעה הבאה.
שירי החודש: טוב אז כדי להתכונן להופעות שמעתי את כל האלבומים של קלסי בלאריני וקרלי פירס. אבל השירים הנחרשים ביותר היו:
Subject To Change - Kelsea Ballerini (שנשבעת שהוא נכתב עליי)
Muscle Memory - Kelsea Ballerini (שזייפתי לסהר כל כך הרבה פעמים באוזן שאני לא יודעת איך הוא עדין חבר שלי)
Weather - Kelsea Ballerini (שאומנם לא הכי אהבתי בהתחלה אבל אחרי ההופעה שלה התחלתי להתאבסס עליו בטירוף!|מאוהב|)
Liability - Carly Pearce
Show Me Around - Carly Pearce
If My Name Was Whiskey - Carly Pearce

ואז כשהייתי בנאשוויל הכרתי זמרת חדשה ומושלמת ומאז אני חורשת על השירים שלה ברמה שתכף הם נכנסים לרשימת טופ 25 הכי מושמעים של כל הזמנים שלי!
More Than One - Allie Keck
Not Your Problem - Allie Keck
Pour Girl - Allie Keck

וחוץ משלושתן חרשתי בין היתר גם על השלושה האלה:
Y'all Means All - Miranda Lambert
Heart Like A Truck - Lainey Wilson
Can't Do Without Me - Chayce Beckham & Lindsay Ell

דמות החודש: אדיסון מונטגמרי.
שחקניות החודש: אנה טורב, ריס וויתרספון, טינה פיי ואיימי פולר.
קראש החודש: כאילו שהגיוני בכלל לבחור במישהו/י שהם לא קרלי או קלסי!!|מאוהב|

ירק החודש: ברוקולי.
חטיף החודש: יש לאמריקאים איזה חטיף שנראה כמו אפרופו אבל כמובן שיש לו שם אחר. ויש גרסה שלו מצופה בכרמל וזה די מושחת אבל לא רע.
מאכל החודש: כשהייתי בנאשוויל אכלתי לארוחת בוקר איזה טוסט אבוקדו עם בצל מקורמל וביצת עין וזה היה די מושלם. אז נלך על זה.
דג החודש: הדג שהיה בטאקו שלי. נראה לי שהם משתמשים בסיבאס אבל לא בטוחה.

מי הדמות הכי WHOLSOME שאת\ה מכיר\ה? אין לי מושג למה בדיוק הכוונה אבל אני אלך על אוליביה דנהאם כי אני מתגעגעת אליה.

על איזה ספינת חלל היית רוצה לערוך שיט תענוגות? אנחנו יוצאים מנקודת הנחה שאני מכירה ספינות חלל? כי אני לא.

מיהו קפטן הספינה האהוב עליך? של מי היה הרעיון לתת לליון לחבר שאלון שוב?

אם היית יכול לבחור כל יעד לשיט, מהו? פרט\י והסבר\י אני לא יודעת אם יש קו ימי בין קליפורניה לטנסי אבל הייתי חוזרת בשמחה לנאשוויל לעוד סופ"ש ואם לא אז לוושינגטון סטייט.

מה תפקיד החלומות שלך בספינה ומה תפקיד החלומות שלך בספינת חלל? אני לא מעוניינת להיות בספינה בים או בספינה בחלל אז אני מעבירה את תפקיד החלומות שלי למישהו שחולם על עבודה כי זו בהחלט לא אני.

איך נלחמים בפיראטים? שולחים אותם לפלורידה, יש שם תנינים שיטפלו בהם.

מה עדיף? פיראט או עורך דין? השאלה היא מהם מהם חתיך יותר. כשאני חושבת פיראט אני חושבת על הוק החתיך מוואנס או רואן במפרשים שחורים. שניהם יאמי. כשאני חושבת עו"ד יש לי בלאקאאוט לעורכי דין חתיכים. אז אלא אם כן מישהו יזכיר לי מישהו חתיך אני אלך על פיראט.

מה דעתך על אלסקה בתור יעד תיירותי? שואל בשביל חבר כשהייתי בנאשוויל שבוע שעבר ישבתי בהופעה של קרלי ליד איזו מישהו מזדקנת שאמרה לי שכל אחד חייב לבקר באלסקה לפחות פעם אחת בחיים ביולי-אוגוסט כי זו חוויה מדהימה. אז תגיד לחבר שזקנה רנדומלית בנאשוויל אמרה שכדאי.

מי הוא טימי ולמה הוא כל כך דרמטי? תשובות לא נכונות בלבד! לא כיף איתי במסיבות.

מהו המתקן הכי נהדר בדיסני וורלד ולמה זה FLIGHT OF PASSGE? אני לא יודעת מה זה, אבל המתקן הכי כיפי בדיסנילנד זה ללא ספק Soarin' ומי שחושב אחרת טועה ומטעה.

It's Always Sunny

Well-known member
אוי באסה :-(
סדרת החודש: 911 (המתישה), Big Sky (הנמרחת), טהרן (המצוינת), La Brea (הכיפית), The Patient (המעניינת), האנטומיה של גריי (המיותרת), The Secret Life of Us (האוסטרלית) וכל החוק וסדר שאני חושבת שזה היה חצוף שהכריחו אותי לצפות בקרוסאובר שלהן|שפם|
ובטח יש עוד אבל משום מה הפתקים שלי לא הסתנכרנו.
את עדיין רואה האנטומיה?
אני כל הזמן שוכחת שאת רואה חוק וסדר :-D|פנים|
מה מצבנו בפרינג', אגב? האם הפסקת בגלל האפליקציה או בגללי?

ציטוט החודש: "את לא מבינה איזה טעים זה, זה כמו לאכול בלון" (הבוסית שלי מנסה לשכנע אותי לטעום ענבים אורגניים שקנתה)
:-D:-D מזכיר הורים שמנסים לשכנע ילדים לאכול משהו חדש ולא עובד להם. איך זה נגמר בסוף?

ספר החודש: אני עדין עם הספר של אנה קנדריק - Scrappy Little Nobody. בתחילת החודש התקדמתי איתו די יפה ואז הפסקתי להאזין לספרים בהליכות ועברתי לחרוש על השירים בהודעה הבאה.
למה הפסקת להקשיב?

שירי החודש: טוב אז כדי להתכונן להופעות שמעתי את כל האלבומים של קלסי בלאריני וקרלי פירס. אבל השירים הנחרשים ביותר היו:
Subject To Change - Kelsea Ballerini (שנשבעת שהוא נכתב עליי)
מותר לשאול למה?

ואז כשהייתי בנאשוויל הכרתי זמרת חדשה ומושלמת ומאז אני חורשת על השירים שלה ברמה שתכף הם נכנסים לרשימת טופ 25 הכי מושמעים של כל הזמנים שלי!
More Than One - Allie Keck
Not Your Problem - Allie Keck
Pour Girl - Allie Keck
מגניב! איך הכרת אותה?

קראש החודש: כאילו שהגיוני בכלל לבחור במישהו/י שהם לא קרלי או קלסי!!|מאוהב|
:-0:-0:-0 הן מכירות?

אם היית יכול לבחור כל יעד לשיט, מהו? פרט\י והסבר\י אני לא יודעת אם יש קו ימי בין קליפורניה לטנסי אבל הייתי חוזרת בשמחה לנאשוויל לעוד סופ"ש ואם לא אז לוושינגטון סטייט.
מה יש בוושינגטון?
ומה ההבדל בין וושינגטון סטייס לוושינגטון? בחיים לא הצלחתי להבין.

מה עדיף? פיראט או עורך דין? השאלה היא מהם מהם חתיך יותר. כשאני חושבת פיראט אני חושבת על הוק החתיך מוואנס או רואן במפרשים שחורים. שניהם יאמי. כשאני חושבת עו"ד יש לי בלאקאאוט לעורכי דין חתיכים. אז אלא אם כן מישהו יזכיר לי מישהו חתיך אני אלך על פיראט.
ברבה מחוק וסדר? אני לא מכירה אותו אבל על פי המעריצים ברדיט, הוא חתיך.

מה דעתך על אלסקה בתור יעד תיירותי? שואל בשביל חבר כשהייתי בנאשוויל שבוע שעבר ישבתי בהופעה של קרלי ליד איזו מישהו מזדקנת שאמרה לי שכל אחד חייב לבקר באלסקה לפחות פעם אחת בחיים ביולי-אוגוסט כי זו חוויה מדהימה. אז תגיד לחבר שזקנה רנדומלית בנאשוויל אמרה שכדאי.
איך השיחה הזו התחילה בכלל?
את זוכרת מה אמרת לה?

LeAnnDylan

Well-known member
את עדיין רואה האנטומיה?
בעיקר בשביל אדיסון.
אני כל הזמן שוכחת שאת רואה חוק וסדר :-D|פנים|
אני אוהבת רק את SVU. אבל הבוסית שלי שיכנעה אותי לראות את הרגיל בשביל אודליה הלוי שמסתבר שהן חברות, או היו חברות לאדעת.
מה מצבנו בפרינג', אגב? האם הפסקת בגלל האפליקציה או בגללי?
אפשר להמשיך מתי שתרצי. אני תמיד מוכנה לראות את אוליביוש|לב|
:-D מזכיר הורים שמנסים לשכנע ילדים לאכול משהו חדש ולא עובד להם. איך זה נגמר בסוף?
חח טעמתי את זה בסוף, פשוט הצחיק אותי התיאור הלא מגרה הזה שלה:-D
למה הפסקת להקשיב?
בעיקר בגלל החלק הזה:
I'm subject to going from zero to feeling obsessed
To happy and laughing, then being upset
כי אני הכי כזאת שמתאבססת בשניה. וזה הכי אני לצחוק וליהנות ושניה אחרי זה להתעצבן על משהו (ביי-פולריות מישהו?)
אבל גם כל שאר השיר מדבר אליי מאוד.
:-0:-0:-0 הן מכירות?
חח כן, הן חברות. החברות שלהן זה אחד הדברים החמודים|לב| נגיד תראי אותן פה |למטה| (אני חושבת שצפיתי ב-30 שניות האלה איזה מיליון פעם כבר|בוכה|)
אגב בהופעה של קרלי שהייתי עכשיו, היא הביאה את קלסי שתשיר איתה שיר וכמעט התעלפתי מאושר|מאוהב||מאוהב|
מה יש בוושינגטון?
את סיאטל ואני יכולה ללכת למשחק פוטבול של הקבוצה שלי (סיאטל סיהוקס)
ומה ההבדל בין וושינגטון סטייס לוושינגטון? בחיים לא הצלחתי להבין.
וושינגטון סטייט זו המדינה והיא נמצאת בחוף המערבי (צפון מערב ארה"ב) [צד שמאל למעלה במפה, איפה שרשום WA]
וושינגטון די.סי זו עיר הבירה של ארה"ב והיא נמצאת בחוף המזרחי (בין וירג'ינה למרילנד) [איפה שהכוכב האדום במפה]

LeAnnDylan

Well-known member
מגניב! איך הכרת אותה?
לא הייתה החודש שאלת סיפור דילן אז הנה סיפור גם בלי שתבקשו:-P:
קודם כל - אם אף פעם לא היית בנאשוויל או שאת לא מכירה את העיר אני אסביר בקטנה שנאשוויל נחשבת ל-Music city של ארה"ב. כלומר, יש עוד ערים מוזיקליות, אבל פשוט זה הכינוי שלה. והסיבה היא, מעבר לזה שכל אמן שני שמנסה להצליח עובר לשם, בגלל שכל מקום שתלכי אליו בעיר יש מוזיקה חיה. מה שזה אומר בעצם, זה שלא משנה לאיפה תלכי- נגיד לסניף של מקדונלדס - אין מוזיקה ברקע, רדיו או משהו כזה- אלא להקה/אמן ששרים מוזיקה חיה. את תראי המון אמני רחוב, והם לא הומלסים או נזקקים או משהו, זו פשוט הדרך שלהם להפיץ את המוזיקה שלהם.
לאמנים שמופיעים במסעדות/ברים לא משלמים והדרך שלהם להרוויח כסף זה ע"י טיפים. אז או שאת פשוט נהנית מהמוזיקה ומחליטה לתת טיפ, או שמה שיותר נהוג זה שאת מבקשת מהלהקה/אמן לשיר איזה שיר שאת רוצה לשמוע ואז את נותנת להם טיפ. בדר"כ נהוג לתת $20 לבקשה, אבל את יכולה לתת איזה סכום שבא לך - יותר או פחות. את גם לא חייבת לתת טיפ כדי לבקש שיר, אבל אז את סתם פויה.
כדי להיכנס לבית קפה/בר שמנגנים בה מוזיקה חיה את מן הסתם לא צריכה לשלם, לכן האמנים האלה חיים על הטיפים (למרות שבתאכלס לכולם שם יש גם עבודה "אמיתית" כדי שתהיה להם הכנסה קבועה ויציבה) אז אני באופן אישי מרגישה מאוד רע עם זה שלפעמים אני יכולה להיות בבר איזה שעה וכאילו קיבלתי הופעה חינם, אז כמובן שאני תמיד משאירה טיפ אפילו שלרוב אני בכלל לא טורחת לבקש שיר.

במקרה של אלי, אחרי ההופעה של קרלי, חברה שלי ואני רצינו ללכת לברודווי (הרחוב הראשי בדאונטאון של נאשוויל איפה שכל הברים) ולעשות bar-hop הדרישה היחידה שלי מחברה שלי זה שלא נלך לבר שיש תור כדי להיכנס אליו מכיוון שלא ראיתי סיבה לעמוד בתור כשליטרלי יש מיליון ברים אחרים שם ויש המון כאלה בלי תור בכלל. אז הלכנו קצת וחלפנו על בר שתמיד רציתי ללכת אליו שנקרא Tootsie's שזה בר מאוד מפורסם שבערך כל זמר קאנטרי מפורסם התחיל את דרכו שם אז יש להם שם של מקום עם אמנים איכותיים. אבל התור לשם היה די ארוך אז ויתרנו עליו (אח"כ הסתבר לי שקרלי וקלסי החליטו לקפוץ אליו אחרי ההופעה שלה ולעלות לבמה לשיר להם שיר, סתם בשביל הכיף|בוכה|) הלכנו לבר של דיירקס בנטלי (זמר שאנחנו אוהבות), לכל זמר שני בנאשוויל יש בר משלו, אז רצינו לעבור על כמה מהם. (לי בעיקר היה חשוב ללכת לבר של מירנדה למברט כי אני צריכה לתמוך במלכה שלי|לב|) בבר של דיירקס הופיע איזה בחור שחברה חשבה שהוא מאוד חתיך. בעיני הוא היה כל הדברים שאני לא אוהבת בגבר אז לא נהניתי. הוא גם שר כל מיני שירי ברו-קאנטרי שזה סגנון שאני ממש לא אוהבת אבל נתתי לחברה לי לשמוע איזה חצי שעה ולסיים את המשקה שלה לפני שאמרתי לה שאני מוכנה לבר הבא. חברה שלי, שלא בצדק קצת כעסה עליי בשלב הזה ואמרה שאני מבטלת את כל הברים שהיא רצתה ללכת אליהם. ונשבעת שאני חושבת שהיא דיברה עם הקולות בראש שלה כי בכלל לא שמעתי אותה שואלת אותי במהלך ההליכה אם אני רוצה להיכנס לבר מסוים וסירבת8-* בכל מקרה כי אני ממש לא בעייתית, עברנו על פני בר אחד שהיה די עמוס, הבא בתור היה נראה סבבה והייתה בחורה ששרה וזה מספיק טוב בשבילי אז אמרתי לחברה בואי ניכנס. איך שנכנסנו היא ישר "בחרת בזה בגלל שהיא בחורה, נכון?" דה!
אניווי, למרות שאנחנו בנאשוויל, ולמרות ששתינו אוהבות קאנטרי, הזמרת (אלי) דווקא לא שרה שירי קאנטרי בהתחלה. אומנם כשנכנסו היא בידיוק סיימה לשיר איזה שיר של טיילור סוויפט (שאפשר להתווכח על האם הוא קאנטרי או לא) אבל אחרי זה זה היה איזה ערימת שירי פאנק-פופ-רוק של תחילת שנות ה-2000 סטייל בלינק 182 וסאם 41. היה לאלי גיטריסט חמוד, לא במראה אבל הייתה לו נוכחות בימתית חזקה, המון אנרגיות ואחלה קול. הם התחלקו בשירים וכל איזה 2-3 שירים שלה, היא ירדה מהבמה כדי לתת לו לשיר לבד. שניהם היו מעולים בעיני ואהבתי שהיה וייב קצת שונה באמצע נאשוויל. אומנם פה ושם היו אנשים שביקשו מהם לשיר קאנטרי, אבל רוב הסט לא היה קאנטרי בכלל.
בערך 5 שירים לתוך הערב החלטתי שנחמד לי ואני רוצה להישאר עוד קצת, במילא אני כבר לא בן אדם של בר-הופ כי אני מעדיפה לא לשתות. אבל במקרה הזה כי היה לי נחמד, החלטתי כן לשתות. מה שהיה נחמד במיוחד שם זה שהקהל שהגיע היו ערימה של אנשים משעשעים. זה היה קצת לפני האלווין אז היו כל מיני אנשים שנכנסו מידי פעם עם תחפושות. היה מישהו שנראה כמו פייטון מאנינג. אני לא חושבת שמישהו מכם ידע מי זה אבל ברגע שאמרתי לחברה שלי "היי, נכון שהוא דומה לפייטון מאנינג?" והצבעתי על הבחור, היא נקרעה מצחוק בהיסטריה מה שגרם לכמה אנשים לסובב אליה את הראש, דבר שהיה ממש מצחיק. ואז היא בילתה חצי ערב בלנסות להצטלם איתו מבלי שהוא שם לב וזה היה פשוט קורע. הייתה גם עוד איזה מישהי שנראתה כמו כריסטינה יאנג מהאנטומיה וכנראה שזה היה האלכוהול שכבר התחיל להשפיע אבל כשקלטנו את זה נקרענו מצחוק כאילו זה הדבר הכי מצחוק בעולם. ואז נכנסו לבר איזה חבורה של 4 זקנות. נראו בנות 60 כזה. הן היו לבושות במשהו קצת מפוקפק לגילן אבל לגמרי הייתי בעד זה. ארבעתן נראו קצת שיכורות והתחילו לרקוד בצורה קצת מינית וקצת מביכה. אבל כאילו הן לא נמרחו על גברים שם או עשו פאדיחות לעצמן, פשוט היה נראה שהן ממש נהנות ולא שמות על אף אחד וקצת קינאתי ורציתי להצטרף לחבורה שלהן כי היה נראה שהן עושות חיים.
אחרי זה נכנסו איזה חבורת הייטקיסטים חנונים של החיים, כאילו כל הסטריאוטיפים שיש לכם בראש של מישהו חנון תכפילו בעשר ותקבלו אותם. היה נראה שתחביב הצד שלהם היה לשחוט חתולים אבל מכיוון שאני לא יודעת את זה בוודאות אני רוצה להגיד שהם רקדו בצורה מאוד מביכה ומשעשעת ואני לגמרי בעדם.
ואז גולת הכותרת - נכנסו זוג בנים, נראו בערך בשנות ה-20 המאוחרות שלהם. הם היו נראים קצת שיכורים אבל לא יותר מידי, הם השתלטו על רחבת הריקודים ורקדו בצורה כזאת מצחיקה (אני תכף אעשה לכם גיף שלהם כי הם הרסו אותי מצחוק) ולא הצלחתי להחליט האם בא לי להיות שיכורה מספיק כדי ליהנות כמותם, או שבא לי להתחתן עם שניהם, או שבא לי שהם יתחנו אחד עם השני. כל מה שידעתי זה שאני רוצה להיות הבסטי שלהם:-D:-D:-D
אוי ואז הגיע איזה מישהו שנראה כמו school shooter. אל תשאלו אותי איך בן אדם כזה נראה, אבל זה לגמרי הוייב שקיבלתי ממנו. הוא הציע לאיזו מישהי לרקוד אבל היא הייתה עם חבר שלה אז היא סירבה. הוא ניגש אליי ואל חברה שלי והושיט לשתינו יד וחברה שלי העמידה פנים שהיא לא ראתה אותו אז לא הייתה לי ברירה אלא להצטרף אליו. וכן אני יודעת שסביר להניח כן הייתה לי ברירה ויכולתי לסרוב בנימוס, אבל אני מזכירה שהיה לו לוק של סקול שווטר וסביר להניח שאם כולנו היינו מסרבות לרקוד איתו הוא היה עוזב את הבר, הולך הביתה להביא איזה AR-15 ויורה בכולנו. אז אני רוצה להאמין שאני הצלתי את חייהם של כל הנוכחים בבר והם חייבים לי|שפם|
חברה שלי מצידה צילמה אותי רוקדת עם היצור הזה ושלחה את הסרטון המביך הזה לכל מי שאנחנו מכירות (ציינתי כבר שהייתי שיכורה בשלב הזה?)
אניווי אני יודעת שהייתי אמורה לספר על אלי, אבל היו כל כך הרבה דברים מצחיקים בערב הזה שהאמת הייתי קצת עצבנית ומתוסכלת לפני שהגענו לבר הזה (זה מצריך סיפור משלו) אז אני מאוד שמחה שמצאנו את עצמנו בבר הזה. שבסופו של דבר נשארנו שם עד הסגירה שלו, שזה מאוד הפתיע את שתינו כי היינו בטוחות שנעבור הרבה יותר ברים. אחרי שהלהקה סיימה להופיע ניגשתי לאלי כדי לשים כסף בקערת הטיפים שלהם ואמרתי לה שהיא ממש טובה ומאוד נהנינו מהסט והיא אמרה שהיא תהיה שם גם למחרת והיא תשמח אם נבוא לראות אותה שוב. אז כמובן שאני כבר ידעתי לאן אני רוצה ללכת למחרת, אבל הייתי בטוחה שלא יהיה פשוט לשכנע את החברה שלי לחזור לאותו הבר, אבל חשבתי שבטח אצליח לשכנע אותה לעבור שם לפחות לאיזה 2-3 שירים.
קרו המון דברים מהשלב הזה עד לערב למחרת אז אני לא אכניס את כולם לסיפור אבל רק אגיד שלמחרת שוב מצאנו את עצמנו בבר הזה, אני יודעת שזה נשמע כאילו אני דחפתי לשם אבל בפועל אני לא, זו חברה שלי שהסכימה לזה, אבל היא כמובן לא רצתה להישאר שם כל הלילה (ואני בהחלט כן) ואז היא קצת התעצבנה עליי, אפילו שבתאכלס רק אחרי 12 בלילה היא החליטה להגיד שהיא מיצתה את הלהקה ואת הבר והיא רוצה ללכת. הענין הוא שהיא אמרה שהיא רוצה ללכת הביתה ולא ללכת לבר אחר, ואני ממש לא רציתי ללכת הביתה. היה לי כיף ורציתי להישאר, ובמילא זה היה טיול קצר אז רציתי להישאר בברים עד הסגירה. אז אמרתי לה שאם היא רוצה ללכת הביתה, היא יכולה ללכת ושאין לי בעיה להישאר לבד, אבל היא לא רצתה ללכת לבד ואז יצא שאני הרעה בסיפור הזה|שפם| למה זה שהיא רוצה ללכת לישון זו בעיה שלי? את רוצה ללכת לישון, לכי לישון. אני לא עייפה וזה לא כאילו שאנחנו כאן כל לילה. זה ממש ביאס אותי שהיא גרמה לי להרגיש רע עם זה שאני נהנית. למזלה אלי הייתה אפילו יותר טובה בערב השני מאשר הראשון אז הצלחתי להעלם מהעצבים שהחברה שלי הביאה לי.
למרות שכשסרקתי את קוד ה-QR של אלי כדי להשאיר טיפ בוונמו, אפשר לראות את כל האנשים ששילמו לפניי. אי אפשר לראות סכומים אבל אפשר לראות את ההודעות שהם השאירו (שלרוב זה בקשות של שירים) ראיתי שמאז הטיפ שהשארתי בלילה הקודם היו רק עוד איזה 3 הודעות מעליי, מה שאומר שרק עוד שלושה אנשים אחרים שילמו דרך האפליקציה הזאת. ונכון שאפשר לשלם גם דרך פייפל ומכיוון שזו אפליקציה נפרדת אין אפשרות לראות את מי ששילם דרכה וכמובן שאפשר ונהוג לשלם גם במזומן, אז זה לא בהכרח שיקף את כמות הטיפים שהם עשו באותו ערב, אבל בכל זאת הרגשתי ממש רע עם זה שטכנית קיבלתי הופעה מלאה של 4 שעות, משהו שעם כל אמן אחר שאני אוהבת הייתי משלמת איזה $100 לפחות אם לא יותר לכרטיס, ונהניתי באותה מידה אם לא יותר וחשבתי שבהחלט מגיע לה לקבל תשלום על ההופעה הזאת אז השארתי טיפ של $100 ובשורה של בקשת השיר רשמתי שאין לי שום בקשה וזה תשלום שמשקף את הערך שלהם. כשהיא סיימה את השיר היא ניגשה לחבק אותי והודתה לי ושאלה אם בטוח אני לא רוצה לבקש שיר. אמרתי לה שבתאכלס היא כבר שרה כל מה שרציתי שהיא תשיר אז אני סומכת על הטעם שלה. היא קצת הופתעה אבל נראה שהיה שהיא ממש מעריכה את זה|לב|
אח"כ ראיתי שב-QR שלה יש קישור גם למוזיקה שלה באפל מיוזיק אז שמעתי את זה בדרך הביתה ולמרות שהכנתי לי פלייליסט טיסה מראש, מצאתי את עצמי חורשת על השירים שלה במשך כל היום|מאוהב|
מה שמצחיק זה שבמהלך הטיסה שלחתי לחברה שלי שיר של אלי שחשבתי שהיא תאהב. היא פתחה את ההודעה והיא כזה "אומייגאד די כבר עם האלי שלך|חבול|" אבל התעקשתי שהיא תשמע בלי סתם לשפוט. ואז חצי בית לתוך השיר היא מסתכלת עליי בעיניים של כלבלב מאוהב והיא כזה "אומייגאד אני אוהבת את זה!!" חח ביץ' אמרתי לך!

It's Always Sunny

Well-known member
אני אוהבת רק את SVU. אבל הבוסית שלי שיכנעה אותי לראות את הרגיל בשביל אודליה הלוי שמסתבר שהן חברות, או היו חברות לאדעת.
היא הצליחה בסוף או לא?

אפשר להמשיך מתי שתרצי. אני תמיד מוכנה לראות את אוליביוש|לב|
אני לא בטוחה אם סיימת להגיב על העונה הראשונה או לא, אבל בכל מקרה חשבתי שאולי את תרצי להגיע עד לפרק שאני הגעתי אליו (2.08)? בגלל זה לא מיהרתי לחזור לראות פרינג'.

בעיקר בגלל החלק הזה:
I'm subject to going from zero to feeling obsessed
To happy and laughing, then being upset
כי אני הכי כזאת שמתאבססת בשניה. וזה הכי אני לצחוק וליהנות ושניה אחרי זה להתעצבן על משהו (ביי-פולריות מישהו?)
אבל גם כל שאר השיר מדבר אליי מאוד.
זה הרגיש יותר מדי קרוב?
אני מתקרבת במה שאני אומרת או שהתכוונת למשהו אחר בכלל?

אגב בהופעה של קרלי שהייתי עכשיו, היא הביאה את קלסי שתשיר איתה שיר וכמעט התעלפתי מאושר|מאוהב||מאוהב|
באמת? איך יצא שלא דיברת על זה עד עכשיו?

את סיאטל ואני יכולה ללכת למשחק פוטבול של הקבוצה שלי (סיאטל סיהוקס)
איך התחילה האהבה לפוטבול? ולמה דווקא לקבוצה הזו?

וושינגטון סטייט זו המדינה והיא נמצאת בחוף המערבי (צפון מערב ארה"ב) [צד שמאל למעלה במפה, איפה שרשום WA]
וושינגטון די.סי זו עיר הבירה של ארה"ב והיא נמצאת בחוף המזרחי (בין וירג'ינה למרילנד) [איפה שהכוכב האדום במפה]
אוקיי, תודה עכשיו זה יותר מובן :-): למרות שזה עדיין מוזר לי שיש גם עיר בירה וגם מדינה באותו שם.

It's Always Sunny

Well-known member
קודם כל - אם אף פעם לא היית בנאשוויל או שאת לא מכירה את העיר אני אסביר בקטנה שנאשוויל נחשבת ל-Music city של ארה"ב. כלומר, יש עוד ערים מוזיקליות, אבל פשוט זה הכינוי שלה. והסיבה היא, מעבר לזה שכל אמן שני שמנסה להצליח עובר לשם, בגלל שכל מקום שתלכי אליו בעיר יש מוזיקה חיה. מה שזה אומר בעצם, זה שלא משנה לאיפה תלכי- נגיד לסניף של מקדונלדס - אין מוזיקה ברקע, רדיו או משהו כזה- אלא להקה/אמן ששרים מוזיקה חיה. את תראי המון אמני רחוב, והם לא הומלסים או נזקקים או משהו, זו פשוט הדרך שלהם להפיץ את המוזיקה שלהם.
אבל אם זה מקום שבאים אליו הרבה מוזיקאים מתחילים בשאיפה לפתח את הקריירה שלהם, זה לא הופך את התחרות לקשה יותר?

לאמנים שמופיעים במסעדות/ברים לא משלמים והדרך שלהם להרוויח כסף זה ע"י טיפים. אז או שאת פשוט נהנית מהמוזיקה ומחליטה לתת טיפ, או שמה שיותר נהוג זה שאת מבקשת מהלהקה/אמן לשיר איזה שיר שאת רוצה לשמוע ואז את נותנת להם טיפ. בדר"כ נהוג לתת $20 לבקשה, אבל את יכולה לתת איזה סכום שבא לך - יותר או פחות. את גם לא חייבת לתת טיפ כדי לבקש שיר, אבל אז את סתם פויה.
מעניין.
אבל המשפט האחרון הוא :-D:-D

כדי להיכנס לבית קפה/בר שמנגנים בה מוזיקה חיה את מן הסתם לא צריכה לשלם, לכן האמנים האלה חיים על הטיפים (למרות שבתאכלס לכולם שם יש גם עבודה "אמיתית" כדי שתהיה להם הכנסה קבועה ויציבה) אז אני באופן אישי מרגישה מאוד רע עם זה שלפעמים אני יכולה להיות בבר איזה שעה וכאילו קיבלתי הופעה חינם, אז כמובן שאני תמיד משאירה טיפ אפילו שלרוב אני בכלל לא טורחת לבקש שיר.
הסכום של הטיפ משתנה? איך את יודעת כמה לשים בכל פעם?

במקרה של אלי, אחרי ההופעה של קרלי, חברה שלי ואני רצינו ללכת לברודווי (הרחוב הראשי בדאונטאון של נאשוויל איפה שכל הברים) ולעשות bar-hop הדרישה היחידה שלי מחברה שלי זה שלא נלך לבר שיש תור כדי להיכנס אליו מכיוון שלא ראיתי סיבה לעמוד בתור כשליטרלי יש מיליון ברים אחרים שם ויש המון כאלה בלי תור בכלל. אז הלכנו קצת וחלפנו על בר שתמיד רציתי ללכת אליו שנקרא Tootsie's שזה בר מאוד מפורסם שבערך כל זמר קאנטרי מפורסם התחיל את דרכו שם אז יש להם שם של מקום עם אמנים איכותיים. אבל התור לשם היה די ארוך אז ויתרנו עליו (אח"כ הסתבר לי שקרלי וקלסי החליטו לקפוץ אליו אחרי ההופעה שלה ולעלות לבמה לשיר להם שיר, סתם בשביל הכיף|בוכה|) הלכנו לבר של דיירקס בנטלי (זמר שאנחנו אוהבות), לכל זמר שני בנאשוויל יש בר משלו, אז רצינו לעבור על כמה מהם. (לי בעיקר היה חשוב ללכת לבר של מירנדה למברט כי אני צריכה לתמוך במלכה שלי|לב|) בבר של דיירקס הופיע איזה בחור שחברה חשבה שהוא מאוד חתיך. בעיני הוא היה כל הדברים שאני לא אוהבת בגבר אז לא נהניתי. הוא גם שר כל מיני שירי ברו-קאנטרי שזה סגנון שאני ממש לא אוהבת אבל נתתי לחברה לי לשמוע איזה חצי שעה ולסיים את המשקה שלה לפני שאמרתי לה שאני מוכנה לבר הבא. חברה שלי, שלא בצדק קצת כעסה עליי בשלב הזה ואמרה שאני מבטלת את כל הברים שהיא רצתה ללכת אליהם. ונשבעת שאני חושבת שהיא דיברה עם הקולות בראש שלה כי בכלל לא שמעתי אותה שואלת אותי במהלך ההליכה אם אני רוצה להיכנס לבר מסוים וסירבת8-*בכל מקרה כי אני ממש לא בעייתית, עברנו על פני בר אחד שהיה די עמוס, הבא בתור היה נראה סבבה והייתה בחורה ששרה וזה מספיק טוב בשבילי אז אמרתי לחברה בואי ניכנס. איך שנכנסנו היא ישר "בחרת בזה בגלל שהיא בחורה, נכון?" דה!
אניווי, למרות שאנחנו בנאשוויל, ולמרות ששתינו אוהבות קאנטרי, הזמרת (אלי) דווקא לא שרה שירי קאנטרי בהתחלה. אומנם כשנכנסו היא בידיוק סיימה לשיר איזה שיר של טיילור סוויפט (שאפשר להתווכח על האם הוא קאנטרי או לא) אבל אחרי זה זה היה איזה ערימת שירי פאנק-פופ-רוק של תחילת שנות ה-2000 סטייל בלינק 182 וסאם 41. היה לאלי גיטריסט חמוד, לא במראה אבל הייתה לו נוכחות בימתית חזקה, המון אנרגיות ואחלה קול. הם התחלקו בשירים וכל איזה 2-3 שירים שלה, היא ירדה מהבמה כדי לתת לו לשיר לבד. שניהם היו מעולים בעיני ואהבתי שהיה וייב קצת שונה באמצע נאשוויל. אומנם פה ושם היו אנשים שביקשו מהם לשיר קאנטרי, אבל רוב הסט לא היה קאנטרי בכלל.
בערך 5 שירים לתוך הערב החלטתי שנחמד לי ואני רוצה להישאר עוד קצת, במילא אני כבר לא בן אדם של בר-הופ כי אני מעדיפה לא לשתות. אבל במקרה הזה כי היה לי נחמד, החלטתי כן לשתות. מה שהיה נחמד במיוחד שם זה שהקהל שהגיע היו ערימה של אנשים משעשעים. זה היה קצת לפני האלווין אז היו כל מיני אנשים שנכנסו מידי פעם עם תחפושות. היה מישהו שנראה כמו פייטון מאנינג. אני לא חושבת שמישהו מכם ידע מי זה אבל ברגע שאמרתי לחברה שלי "היי, נכון שהוא דומה לפייטון מאנינג?" והצבעתי על הבחור, היא נקרעה מצחוק בהיסטריה מה שגרם לכמה אנשים לסובב אליה את הראש, דבר שהיה ממש מצחיק. ואז היא בילתה חצי ערב בלנסות להצטלם איתו מבלי שהוא שם לב וזה היה פשוט קורע. הייתה גם עוד איזה מישהי שנראתה כמו כריסטינה יאנג מהאנטומיה וכנראה שזה היה האלכוהול שכבר התחיל להשפיע אבל כשקלטנו את זה נקרענו מצחוק כאילו זה הדבר הכי מצחוק בעולם. ואז נכנסו לבר איזה חבורה של 4 זקנות. נראו בנות 60 כזה. הן היו לבושות במשהו קצת מפוקפק לגילן אבל לגמרי הייתי בעד זה. ארבעתן נראו קצת שיכורות והתחילו לרקוד בצורה קצת מינית וקצת מביכה. אבל כאילו הן לא נמרחו על גברים שם או עשו פאדיחות לעצמן, פשוט היה נראה שהן ממש נהנות ולא שמות על אף אחד וקצת קינאתי ורציתי להצטרף לחבורה שלהן כי היה נראה שהן עושות חיים.
אחרי זה נכנסו איזה חבורת הייטקיסטים חנונים של החיים, כאילו כל הסטריאוטיפים שיש לכם בראש של מישהו חנון תכפילו בעשר ותקבלו אותם. היה נראה שתחביב הצד שלהם היה לשחוט חתולים אבל מכיוון שאני לא יודעת את זה בוודאות אני רוצה להגיד שהם רקדו בצורה מאוד מביכה ומשעשעת ואני לגמרי בעדם.
ואז גולת הכותרת - נכנסו זוג בנים, נראו בערך בשנות ה-20 המאוחרות שלהם. הם היו נראים קצת שיכורים אבל לא יותר מידי, הם השתלטו על רחבת הריקודים ורקדו בצורה כזאת מצחיקה (אני תכף אעשה לכם גיף שלהם כי הם הרסו אותי מצחוק) ולא הצלחתי להחליט האם בא לי להיות שיכורה מספיק כדי ליהנות כמותם, או שבא לי להתחתן עם שניהם, או שבא לי שהם יתחנו אחד עם השני. כל מה שידעתי זה שאני רוצה להיות הבסטי שלהם:-D:-D:-D
אוי ואז הגיע איזה מישהו שנראה כמו school shooter. אל תשאלו אותי איך בן אדם כזה נראה, אבל זה לגמרי הוייב שקיבלתי ממנו. הוא הציע לאיזו מישהי לרקוד אבל היא הייתה עם חבר שלה אז היא סירבה. הוא ניגש אליי ואל חברה שלי והושיט לשתינו יד וחברה שלי העמידה פנים שהיא לא ראתה אותו אז לא הייתה לי ברירה אלא להצטרף אליו. וכן אני יודעת שסביר להניח כן הייתה לי ברירה ויכולתי לסרוב בנימוס, אבל אני מזכירה שהיה לו לוק של סקול שווטר וסביר להניח שאם כולנו היינו מסרבות לרקוד איתו הוא היה עוזב את הבר, הולך הביתה להביא איזה AR-15 ויורה בכולנו. אז אני רוצה להאמין שאני הצלתי את חייהם של כל הנוכחים בבר והם חייבים לי|שפם|
חברה שלי מצידה צילמה אותי רוקדת עם היצור הזה ושלחה את הסרטון המביך הזה לכל מי שאנחנו מכירות (ציינתי כבר שהייתי שיכורה בשלב הזה?)
אניווי אני יודעת שהייתי אמורה לספר על אלי, אבל היו כל כך הרבה דברים מצחיקים בערב הזה שהאמת הייתי קצת עצבנית ומתוסכלת לפני שהגענו לבר הזה (זה מצריך סיפור משלו) אז אני מאוד שמחה שמצאנו את עצמנו בבר הזה. שבסופו של דבר נשארנו שם עד הסגירה שלו, שזה מאוד הפתיע את שתינו כי היינו בטוחות שנעבור הרבה יותר ברים. אחרי שהלהקה סיימה להופיע ניגשתי לאלי כדי לשים כסף בקערת הטיפים שלהם ואמרתי לה שהיא ממש טובה ומאוד נהנינו מהסט והיא אמרה שהיא תהיה שם גם למחרת והיא תשמח אם נבוא לראות אותה שוב. אז כמובן שאני כבר ידעתי לאן אני רוצה ללכת למחרת, אבל הייתי בטוחה שלא יהיה פשוט לשכנע את החברה שלי לחזור לאותו הבר, אבל חשבתי שבטח אצליח לשכנע אותה לעבור שם לפחות לאיזה 2-3 שירים.
קרו המון דברים מהשלב הזה עד לערב למחרת אז אני לא אכניס את כולם לסיפור אבל רק אגיד שלמחרת שוב מצאנו את עצמנו בבר הזה, אני יודעת שזה נשמע כאילו אני דחפתי לשם אבל בפועל אני לא, זו חברה שלי שהסכימה לזה, אבל היא כמובן לא רצתה להישאר שם כל הלילה (ואני בהחלט כן) ואז היא קצת התעצבנה עליי, אפילו שבתאכלס רק אחרי 12 בלילה היא החליטה להגיד שהיא מיצתה את הלהקה ואת הבר והיא רוצה ללכת. הענין הוא שהיא אמרה שהיא רוצה ללכת הביתה ולא ללכת לבר אחר, ואני ממש לא רציתי ללכת הביתה. היה לי כיף ורציתי להישאר, ובמילא זה היה טיול קצר אז רציתי להישאר בברים עד הסגירה. אז אמרתי לה שאם היא רוצה ללכת הביתה, היא יכולה ללכת ושאין לי בעיה להישאר לבד, אבל היא לא רצתה ללכת לבד ואז יצא שאני הרעה בסיפור הזה|שפם| למה זה שהיא רוצה ללכת לישון זו בעיה שלי? את רוצה ללכת לישון, לכי לישון. אני לא עייפה וזה לא כאילו שאנחנו כאן כל לילה. זה ממש ביאס אותי שהיא גרמה לי להרגיש רע עם זה שאני נהנית. למזלה אלי הייתה אפילו יותר טובה בערב השני מאשר הראשון אז הצלחתי להעלם מהעצבים שהחברה שלי הביאה לי.
למרות שכשסרקתי את קוד ה-QR של אלי כדי להשאיר טיפ בוונמו, אפשר לראות את כל האנשים ששילמו לפניי. אי אפשר לראות סכומים אבל אפשר לראות את ההודעות שהם השאירו (שלרוב זה בקשות של שירים) ראיתי שמאז הטיפ שהשארתי בלילה הקודם היו רק עוד איזה 3 הודעות מעליי, מה שאומר שרק עוד שלושה אנשים אחרים שילמו דרך האפליקציה הזאת. ונכון שאפשר לשלם גם דרך פייפל ומכיוון שזו אפליקציה נפרדת אין אפשרות לראות את מי ששילם דרכה וכמובן שאפשר ונהוג לשלם גם במזומן, אז זה לא בהכרח שיקף את כמות הטיפים שהם עשו באותו ערב, אבל בכל זאת הרגשתי ממש רע עם זה שטכנית קיבלתי הופעה מלאה של 4 שעות, משהו שעם כל אמן אחר שאני אוהבת הייתי משלמת איזה $100 לפחות אם לא יותר לכרטיס, ונהניתי באותה מידה אם לא יותר וחשבתי שבהחלט מגיע לה לקבל תשלום על ההופעה הזאת אז השארתי טיפ של $100 ובשורה של בקשת השיר רשמתי שאין לי שום בקשה וזה תשלום שמשקף את הערך שלהם. כשהיא סיימה את השיר היא ניגשה לחבק אותי והודתה לי ושאלה אם בטוח אני לא רוצה לבקש שיר. אמרתי לה שבתאכלס היא כבר שרה כל מה שרציתי שהיא תשיר אז אני סומכת על הטעם שלה. היא קצת הופתעה אבל נראה שהיה שהיא ממש מעריכה את זה|לב|
אח"כ ראיתי שב-QR שלה יש קישור גם למוזיקה שלה באפל מיוזיק אז שמעתי את זה בדרך הביתה ולמרות שהכנתי לי פלייליסט טיסה מראש, מצאתי את עצמי חורשת על השירים שלה במשך כל היום|מאוהב|
מה שמצחיק זה שבמהלך הטיסה שלחתי לחברה שלי שיר של אלי שחשבתי שהיא תאהב. היא פתחה את ההודעה והיא כזה "אומייגאד די כבר עם האלי שלך|חבול|" אבל התעקשתי שהיא תשמע בלי סתם לשפוט. ואז חצי בית לתוך השיר היא מסתכלת עליי בעיניים של כלבלב מאוהב והיא כזה "אומייגאד אני אוהבת את זה!!" חח ביץ' אמרתי לך!
וואו, יש כל כך הרבה מידע שאני לא יודעת למה להגיב :-0
אני כן אכתוב דבר אחד; ממש חמוד איך שהיא התרגשה מהטיפ שהבאת לך :-):

Lion_Heart

Well-known member
ניק, וברצינות את צריכה להיות דוברת מוטיבציה עם הגישה הנפלאה והמעודדת שלך!
מי הוא טימי ולמה הוא כל כך דרמטי? תשובות לא נכונות בלבד! לא כיף איתי במסיבות.
כן...
מהו המתקן הכי נהדר בדיסני וורלד ולמה זה FLIGHT OF PASSGE? אני לא יודעת מה זה, אבל המתקן הכי כיפי בדיסנילנד זה ללא ספק Soarin' ומי שחושב אחרת טועה ומטעה.
soaring זה אכן מתקן מופלא ומדהים אבל flight of passage יותר אישי ויותר (לדעתי) כיף, כי מרגישים איך זה לרכב על יצור מעופף...איך לא ניסית את זה איי פעם? ממליץ בחום!

Lhuna3

Well-known member
שם: דילן
מתי החופש הבא? תלמדו מאיתנו לעשות בחירות פעם בשנה כי זה עוד יום חופש.
מרחק מדיסנילנד פריז : אין סיכוי שאני מגגלת את זה. אבל המרחק שלי מדיסנילנד האמיתי זה פחות מק"מ.
איזה כיף לך!
אוקיי זה מוזר, כי ענבים זה לא כמו לאכול בלון. מה שכן לאכול בלון זה הדבר הדוחה שנקרא טפיוקה.

שחקניות החודש: אנה טורב, ריס וויתרספון, טינה פיי ואיימי פולר.
|מאוהב| לכולן.
ירק החודש: ברוקולי.
|מאוהב| אחד הירקות השווים.
חטיף החודש: יש לאמריקאים איזה חטיף שנראה כמו אפרופו אבל כמובן שיש לו שם אחר. ויש גרסה שלו מצופה בכרמל וזה די מושחת אבל לא רע.
נשמע איכ.
מאכל החודש: כשהייתי בנאשוויל אכלתי לארוחת בוקר איזה טוסט אבוקדו עם בצל מקורמל וביצת עין וזה היה די מושלם. אז נלך על זה.
נשמע עוד יותר איכ.
מי הדמות הכי WHOLSOME שאת\ה מכיר\ה? אין לי מושג למה בדיוק הכוונה אבל אני אלך על אוליביה דנהאם כי אני מתגעגעת אליה.
המממ אני חושבת שהיא די עונה על ההגדרה, קשה לי לחשוב כרגע על משהו רע שהיא עשתה (מתוך כוונה).
על איזה ספינת חלל היית רוצה לערוך שיט תענוגות? אנחנו יוצאים מנקודת הנחה שאני מכירה ספינות חלל? כי אני לא.
את כן... (💯)
:-D
אבל גם |שפם| כי
1667647159224.png 1667647314118.png
אני זוכרת כאלו אבל רק עתיקים כמו מפרקליטי LA ומ-the practice.
באמת מוזר, אבל בטוח יש עוד.

Lhuna3

Well-known member

במקרה של אלי, אחרי ההופעה של קרלי, חברה שלי ואני רצינו ללכת לברודווי (הרחוב הראשי בדאונטאון של נאשוויל איפה שכל הברים) ולעשות bar-hop הדרישה היחידה שלי מחברה שלי זה שלא נלך לבר שיש תור כדי להיכנס אליו מכיוון שלא ראיתי סיבה לעמוד בתור כשליטרלי יש מיליון ברים אחרים שם ויש המון כאלה בלי תור בכלל. אז הלכנו קצת וחלפנו על בר שתמיד רציתי ללכת אליו שנקרא Tootsie's שזה בר מאוד מפורסם שבערך כל זמר קאנטרי מפורסם התחיל את דרכו שם אז יש להם שם של מקום עם אמנים איכותיים. אבל התור לשם היה די ארוך אז ויתרנו עליו (אח"כ הסתבר לי שקרלי וקלסי החליטו לקפוץ אליו אחרי ההופעה שלה ולעלות לבמה לשיר להם שיר, סתם בשביל הכיף|בוכה|) הלכנו לבר של דיירקס בנטלי (זמר שאנחנו אוהבות), לכל זמר שני בנאשוויל יש בר משלו, אז רצינו לעבור על כמה מהם. (לי בעיקר היה חשוב ללכת לבר של מירנדה למברט כי אני צריכה לתמוך במלכה שלי|לב|) בבר של דיירקס הופיע איזה בחור שחברה חשבה שהוא מאוד חתיך. בעיני הוא היה כל הדברים שאני לא אוהבת בגבר אז לא נהניתי. הוא גם שר כל מיני שירי ברו-קאנטרי שזה סגנון שאני ממש לא אוהבת אבל נתתי לחברה לי לשמוע איזה חצי שעה ולסיים את המשקה שלה לפני שאמרתי לה שאני מוכנה לבר הבא. חברה שלי, שלא בצדק קצת כעסה עליי בשלב הזה ואמרה שאני מבטלת את כל הברים שהיא רצתה ללכת אליהם. ונשבעת שאני חושבת שהיא דיברה עם הקולות בראש שלה כי בכלל לא שמעתי אותה שואלת אותי במהלך ההליכה אם אני רוצה להיכנס לבר מסוים וסירבת8-* בכל מקרה כי אני ממש לא בעייתית, עברנו על פני בר אחד שהיה די עמוס, הבא בתור היה נראה סבבה והייתה בחורה ששרה וזה מספיק טוב בשבילי אז אמרתי לחברה בואי ניכנס. איך שנכנסנו היא ישר "בחרת בזה בגלל שהיא בחורה, נכון?" דה!
קראתי הכל! |כתר| (זה כתר לעצמי על כך שקראתי הכל).
אני חושבת שאת מבלה בערב אחד יותר ממה שאני כל החיים.
עכשיו אני אספר לכם את הדבר הכי קרוב שיש לי לחיים הסוערים ועמוסי הסלב שלך שם:
אתמול הייתי בבית קפה בתל אביב ונכנס גורי אלפי עם איזה חבר שלו, קנה לימונדה ויצא.
THE END

טוני החתול

Well-known member
מנהל
שם: נ ני ניק מוכן ומזומן
מצברוח: בסדר על גבול מקרטע
מרחק מדיסנילנד פריז : 4167 ק"מ. שזה 801 שעות הליכה (אבל אני מניח שצריך להוסיף לזה את זמן השינה)
סדרות החודש:
זהו זה - בעצם ראיתי רק תוכנית אחת נראה לי בתחילת החודש
Star Trek: Lower Decks - העונה השלישית הייתה ממש טובה
House of the Dragon - סיום חזק לעונה ראשונה טובה
She Hulk - סיום מוזר שאני עדיין לא סגור מה אני חושב עליו, אבל לפני זה היו כמה פרקים טובים (במיוחד אחד מהם)
שר הטבעות: טבעות הכוח - גם לסדרה הזאת היה סיום חזק לעונה ראשונה טובה. אני מקווה שתהיה עונה שניה
Star Wars: Rebels - סיימתי לראשונה את ארבעת העונות של הסדרה והיה ממש כיף.
אנדור - ממשיך עם פרק בשבוע,אחרי תחילת עונה לא חזקה היאעושה רושם ממש טוב
אובי וואן קנובי - סדרה קצרה של עונה אחת שהייתה ממש טובה
המנדלוריאן - ועכשיו אני משלים את הסדרה הזאת. נותרה לי רק עונה אחת של זה ועוד סדרה אחת נוספת ואז סיימתי את כל מה שיש כרגע של מלחמת הכוכבים. (אוקי לא הכל, אבל כל מה שאני מתכנן עליו)
ריק ומורטי - היו רק שני פרקים בתחילת אוקטובר לפני שיצאו לפגרה, אבל פרקים טובים.
Ghosts (האמריקאי) |למטה|
משפחת קונור |למטה|
שלדון הצעיר - משלושת הקומדיות האלו בעצם ראיתי רק את פרק פתיחת העונה ובנתיים אני לא ממשיך
סיפורה של שפחה - עדיין הזויה, אבל שיפור משמעותי לדעתי בפרקים האחרונים
Welcome to Wrexham - האמת שלא ראיתי מאז הפרק השני כי אני מנסה לצבור פרקים, אבל אהבתי את מה שראיתי
הרופא הטוב - כיף לראות. ונחמד לי שיש לי את לונה לדבר איתה על הסדרה עכשיו
SNL - כמה פרקים נחמדים. אני אוהב את האנשים החדשים שם
דוקטור הו - באופן מפתיע פרק יחסית ממש טוב.
Dead End: Paranormal Park - עונה שניה של סדרת אנימציה ממש חמודה בנטפליקס. היו שם חתיכת טוויסטים. מסקרן מה יהיה שם בהמשך
Young Royals - עשיתי צפיה חוזרת בעונה הראשונה
סרטי החודש:
Werewolf by Night - סרט ספיישל (רק כשעה) של מארוול על דמות יחסית לא מוכרת. לא מדהים, אבל אהבתי למדי.
מולאן - היה מאוד כיף לראות שוב. כמו שזכרתי
אלדין - כנ"ל
לוחמת - סרט דרמה/אקשן היסטורי על לוחמת באפריקה בתחילת המאה ה19. ממש טוב
בת הים הקטנה - כנראה פעם ראשונה שראיתי את הסרט. מאוד אהבתי
משולש העצבות - סרט מעולה שאני מאוד מאוד מאוד ממליץ לכולם לראות (מאוד מתקשר לנושא הכללי של השאלון הזה)
אמסטרדם - שחקנים ממש טובים, סרט ממש לא. היה די מאכזב עד כמה לא נהניתי מהסרט
הרפסודה - במקרה יצא לי לראות את הסרט הישראלי הזה ששמעתי עליו בעבר. ממש נחמד.
במבי - ייתכן שגם את זה ראיתי בעצם בפעם הראשונה. היה ממש שונה ממה שחשבתי שיהיה. ודי אהבתי.
בלאק אדם - סרט אקשן גיבורי על די רגיל. יחסית הומוריסטי ונחמד שכזה בשביל סרט DC
הסיוט שלפני חג המולד - פעם ראשונה שראיתי מאז שנות ה90. לא מדהים, אבל נחמד. עם שירים נחמדים.
ציטוט החודש: "שוב שכחתי לכתוב לעצמי ציטוט אהוב במהלך החודש" (ניק לעצמו ברגעים אלו ממש)
ספר החודש: שני ספרים שאני ממש אהבתי
Here the Whole Time
A Complicated Love Story Set in Space (את זה למעשה עוד לא סיימתי ויש סיכוי שהסוף שלו מאוד יעצבן אותי, אבל בנתיים אני נהנה)
שיר החודש: איכשהו הגעתי לשיר הישן הזה Adrienne של הלהקה The Calling
דמות החודש: גלדריאל מטבעות הכוח, אובי וואן קנובי
קראש החודש: ברנדון לרקואנטה - הרופא החדש בסדרה הרופא הטוב.
https://boysappetit.tumblr.com%2Fpost%2F698571172846108672 ירק החודש: גזר (What's up Doc?)
חטיף החודש: עוגיות שוקולד צ'יפ מצופות שוקולד
מאכל החודש: שניצל
דג החודש: אמור זה לא רק דג, זה גם "על פי המקובל או הצפוי"

וכעת בגלל שהייתי בקרוז- החודש יהיה בסימן שאלות ספינות וקצת דיסני...לא, האמת רק על ספינות,אולי

מי הדמות הכי WHOLSOME שאת\ה מכיר\ה? בלי לחשוב על זה יותר מידי זמן - זה כנראה מת'יו קרולי מאחוזת דאונטון. לחלוטין עסוק מאוד במה נכון מוסרית ואיך להיות אדם טוב.

על איזה ספינת חלל היית רוצה לערוך שיט תענוגות? על מויה (פארסקייפ) כי עם כל הכבוד לאנטרפרייז D (הבחירה השניה שלי) מויה היא יצור חי ויש בזה משהו מגניב.

מיהו קפטן הספינה האהוב עליך? כנראה ג'ון לוק פיקרד

אם היית יכול לבחור כל יעד לשיט, מהו? פרט\י והסבר\י מאדים. כי אף בן אדם עוד לא הגיע לשם ואם אני אהיה הראשון אז יזכרו אותי שנים רבות. וכן, אני מחשיב את זה כיעד לשיט כי אפשר להגדיר נסיעה בספינת חלל כשיט.

מה תפקיד החלומות שלך בספינה ומה תפקיד החלומות שלך בספינת חלל? בספינה אני ארצה להיות זה שעומד על החוף ומנופף לשלום לספינה. בספינת חלל אני ארצה להיות זה שמחליט לאן נוסעים כל פעם.

איך נלחמים בפיראטים? פשוט לא מצביעים למפלגה שלהם בבחירות

מה עדיף? פיראט או עורך דין? תלוי במצב כמובן. אבל באופן כללי הייתי מעדיף שיהיה לי עורך דין במשפחה מאשר פיראט.

מה דעתך על אלסקה בתור יעד תיירותי? שואל בשביל חבר

נראה לי מעולה. הרבה טבע. ולא חם.
אם כי אני בטח אקפא מקור בחורף אמיתי שהוא לא החורף החלש הישראלי.

טימי הוא האל של הוילונות. הוא נולד כבן אדם לפני יותר מחמשת אלפים שנה, אך לאחר שהוא לחם באומץ במלחמה נגד הטרולים, האלים נתנו לו את האפשרות להפוך לאל על ידי כך שהם נתנו לו לאכול ממזון האלים. בתור אל חדש הוא קיבל אדונות על קונספט שהיה אז ממש חדש - הוילון. במשך אלפי שנים כאשר בני אדם הגיפו את חלונם בוילון הם שלחו תפילה לטימי שיאטום את חלונם מפני האור ומפני עיני שכנים. אך השנים עברו וטימי נשכח. טימי עדיין קיים היום, כל פעם שאתם פותחים או סוגרים וילון הוא שם, על אדן החלון. הוא זוכר את חוסר הכבוד שלכם. והוא יקבל את שלו.

המתקן הכי נהדר בדיסני וורלד הוא לא Flight of passage כי אחרי שבדקתי מה זה גיליתי שזה קשור לסרט אווטאר ולמי אכפת מהסרט הזה?
המתקן הכי טוב הוא The Amazing Madrigals שבו אתה מסתובב בכפר שבו חיה משפחת מדרגיל מהסרט אנקנטו ופוגש אנשים עם כוחות על כמו שיש להן. וכשאתה מוצא את ברונו אז הוא גם נותן לך תחזית על העתיד שלך (עדיף לא לבוא אם יש לך דג)

Lhuna3

Well-known member
שם: נ ני ניק מוכן ומזומן
למה אתה מוכן ומזומן?
מקווה שיתרחק מהגבול הזה.
סדרות החודש:
זהו זה - בעצם ראיתי רק תוכנית אחת נראה לי בתחילת החודש
Star Trek: Lower Decks - העונה השלישית הייתה ממש טובה
House of the Dragon - סיום חזק לעונה ראשונה טובה
She Hulk - סיום מוזר שאני עדיין לא סגור מה אני חושב עליו, אבל לפני זה היו כמה פרקים טובים (במיוחד אחד מהם)
שר הטבעות: טבעות הכוח - גם לסדרה הזאת היה סיום חזק לעונה ראשונה טובה. אני מקווה שתהיה עונה שניה
Star Wars: Rebels - סיימתי לראשונה את ארבעת העונות של הסדרה והיה ממש כיף.
אנדור - ממשיך עם פרק בשבוע,אחרי תחילת עונה לא חזקה היאעושה רושם ממש טוב
אובי וואן קנובי - סדרה קצרה של עונה אחת שהייתה ממש טובה
המנדלוריאן - ועכשיו אני משלים את הסדרה הזאת. נותרה לי רק עונה אחת של זה ועוד סדרה אחת נוספת ואז סיימתי את כל מה שיש כרגע של מלחמת הכוכבים. (אוקי לא הכל, אבל כל מה שאני מתכנן עליו)
ריק ומורטי - היו רק שני פרקים בתחילת אוקטובר לפני שיצאו לפגרה, אבל פרקים טובים.
Ghosts (האמריקאי) |למטה|
משפחת קונור |למטה|
שלדון הצעיר - משלושת הקומדיות האלו בעצם ראיתי רק את פרק פתיחת העונה ובנתיים אני לא ממשיך
סיפורה של שפחה - עדיין הזויה, אבל שיפור משמעותי לדעתי בפרקים האחרונים
Welcome to Wrexham - האמת שלא ראיתי מאז הפרק השני כי אני מנסה לצבור פרקים, אבל אהבתי את מה שראיתי
הרופא הטוב - כיף לראות. ונחמד לי שיש לי את לונה לדבר איתה על הסדרה עכשיו
SNL - כמה פרקים נחמדים. אני אוהב את האנשים החדשים שם
Dead End: Paranormal Park - עונה שניה של סדרת אנימציה ממש חמודה בנטפליקס. היו שם חתיכת טוויסטים. מסקרן מה יהיה שם בהמשך
Young Royals - עשיתי צפיה חוזרת בעונה הראשונה
סרטי החודש:
Werewolf by Night - סרט ספיישל (רק כשעה) של מארוול על דמות יחסית לא מוכרת. לא מדהים, אבל אהבתי למדי.
מולאן - היה מאוד כיף לראות שוב. כמו שזכרתי
אלדין - כנ"ל
לוחמת - סרט דרמה/אקשן היסטורי על לוחמת באפריקה בתחילת המאה ה19. ממש טוב
בת הים הקטנה - כנראה פעם ראשונה שראיתי את הסרט. מאוד אהבתי
משולש העצבות - סרט מעולה שאני מאוד מאוד מאוד ממליץ לכולם לראות (מאוד מתקשר לנושא הכללי של השאלון הזה)
אמסטרדם - שחקנים ממש טובים, סרט ממש לא. היה די מאכזב עד כמה לא נהניתי מהסרט
הרפסודה - במקרה יצא לי לראות את הסרט הישראלי הזה ששמעתי עליו בעבר. ממש נחמד.
במבי - ייתכן שגם את זה ראיתי בעצם בפעם הראשונה. היה ממש שונה ממה שחשבתי שיהיה. ודי אהבתי.
בלאק אדם - סרט אקשן גיבורי על די רגיל. יחסית הומוריסטי ונחמד שכזה בשביל סרט DC
הסיוט שלפני חג המולד - פעם ראשונה שראיתי מאז שנות ה90. לא מדהים, אבל נחמד. עם שירים נחמדים.
זה הספק מטורף.
ציטוט החודש: "שוב שכחתי לכתוב לעצמי ציטוט אהוב במהלך החודש" (ניק לעצמו ברגעים אלו ממש)
אני מקווה שממש אמרת או כתבת את זה במקום אחר לפני שכתבת את זה פה כציטוט (כי אחרת זה לא נחשב ציטוט אלא אמירה חדשה).
חטיף החודש: עוגיות שוקולד צ'יפ מצופות שוקולד
קנוי או שמישהו אצלכם הכין?
נכון.
מי הדמות הכי WHOLSOME שאת\ה מכיר\ה? בלי לחשוב על זה יותר מידי זמן - זה כנראה מת'יו קרולי מאחוזת דאונטון. לחלוטין עסוק מאוד במה נכון מוסרית ואיך להיות אדם טוב.
וואלה אפילו לא זכרתי אותו, אבל נראה לי מתאים.
אם היית יכול לבחור כל יעד לשיט, מהו? פרט\י והסבר\י מאדים. כי אף בן אדם עוד לא הגיע לשם ואם אני אהיה הראשון אז יזכרו אותי שנים רבות. וכן, אני מחשיב את זה כיעד לשיט כי אפשר להגדיר נסיעה בספינת חלל כשיט.
אני מפקפקת בטענה שאפשר לקרוא לזה שיט, למרות שקוראים לזה ספינה. שיט זה רק במים. אז תצטרך קודם למלא את החלל שבינינו לבין מאדים במים וזה נשמע לי מאוד קשה לביצוע.
טימי הוא האל של הוילונות. הוא נולד כבן אדם לפני יותר מחמשת אלפים שנה, אך לאחר שהוא לחם באומץ במלחמה נגד הטרולים, האלים נתנו לו את האפשרות להפוך לאל על ידי כך שהם נתנו לו לאכול ממזון האלים. בתור אל חדש הוא קיבל אדונות על קונספט שהיה אז ממש חדש - הוילון. במשך אלפי שנים כאשר בני אדם הגיפו את חלונם בוילון הם שלחו תפילה לטימי שיאטום את חלונם מפני האור ומפני עיני שכנים. אך השנים עברו וטימי נשכח. טימי עדיין קיים היום, כל פעם שאתם פותחים או סוגרים וילון הוא שם, על אדן החלון. הוא זוכר את חוסר הכבוד שלכם. והוא יקבל את שלו.
אני רוצה לראות את הסדרה על טימי אל הוילונות.
המתקן הכי נהדר בדיסני וורלד הוא לא Flight of passage כי אחרי שבדקתי מה זה גיליתי שזה קשור לסרט אווטאר ולמי אכפת מהסרט הזה?
המתקן הכי טוב הוא The Amazing Madrigals שבו אתה מסתובב בכפר שבו חיה משפחת מדרגיל מהסרט אנקנטו ופוגש אנשים עם כוחות על כמו שיש להן. וכשאתה מוצא את ברונו אז הוא גם נותן לך תחזית על העתיד שלך (עדיף לא לבוא אם יש לך דג)
:-0

טוני החתול

Well-known member
מנהל
זה הספק מטורף.
כמות די רגילה של סדרות
אבל כמות גדולה באופן לחלוטין יוצא מהכלל של סרטים. אפילו אם מורידים את חמשת סרטי מועדון דיסני זה מעל הרגיל.
אני מקווה שממש אמרת או כתבת את זה במקום אחר לפני שכתבת את זה פה כציטוט (כי אחרת זה לא נחשב ציטוט אלא אמירה חדשה).
אני אסתפק בזה שאין לך הוכחה שזה לא נכתב קודם לכן
קנוי או שמישהו אצלכם הכין?
עוגיות קנויות
1667672628342.png
אני מפקפקת בטענה שאפשר לקרוא לזה שיט, למרות שקוראים לזה ספינה. שיט זה רק במים. אז תצטרך קודם למלא את החלל שבינינו לבין מאדים במים וזה נשמע לי מאוד קשה לביצוע.
מה אם אני משתמש בספינה הזאת שת'ור השתמש בה?
אני רוצה לראות את הסדרה על טימי אל הוילונות.
אני ארחיב את הסיפור על טימי אל הוילונות אם תרשי לי להשתמש במילה שיט בשביל מסע למאדים בחללית.

It's Always Sunny

Well-known member
למה מקרטע?
הכל בסדר?

מרחק מדיסנילנד פריז : 4167 ק"מ. שזה 801 שעות הליכה (אבל אני מניח שצריך להוסיף לזה את זמן השינה)
באמת חישבת את זה?
אם כן, אז כמה ימים זה 801 שעות?

Ghosts (האמריקאי) |למטה|
משפחת קונור |למטה|
אתה רוצה להמשיך לראות?

אז שווה לראות?

חחח
לאח שלי הייתה חולצה שהיה רשום עליה: אני לא מנגן על בס, אני אוכל אותו.

בספינה אני ארצה להיות זה שעומד על החוף ומנופף לשלום לספינה.
חחחח, למה?

בספינת חלל אני ארצה להיות זה שמחליט לאן נוסעים כל פעם.
זה לא יהיה קצת בעייתי מבחינת שאר הנוסעים?

איך נלחמים בפיראטים? פשוט לא מצביעים למפלגה שלהם בבחירות
:-D:-D

זה נשמע כמו רעיון לסרט אימה.
וטימי יכול להמשיך לחכות, נראה שבמילא הוא נשכח :-D
(אבל עכשיו ברצינות, זה סיפור משעשע)

אבל כמות גדולה באופן לחלוטין יוצא מהכלל של סרטים. אפילו אם מורידים את חמשת סרטי מועדון דיסני זה מעל הרגיל.
מה קרה פתאום שצפית בהרבה סרטים החודש?

עוגיות קנויות
1667672628342.png
נראה טעים, בתיאבון

טוני החתול

Well-known member
מנהל
למה מקרטע?
הכל בסדר?
באופן כללי הכל טוב. אני יחסית במצב מאוד טוב בחודשים האחרונים.
אבל כאילו תוקף אותי מצב רוח רע בנגיעות מהירות כאלו.
למשל פתאום אני לא יכול לדמיין איך מחר אני הולך לעבודה. אבל אז אחרי 20 דקות אני מתאושש. אז זה בסדר. אבל זה כזה מרעיד.
באמת חישבת את זה?
אם כן, אז כמה ימים זה 801 שעות?
השתמשתי בגוגל מפות
ו801 שעות זה... 33 ימים וקצת (השתמשתי במחשבון רגיל)
אתה רוצה להמשיך לראות?
אני רוצה להמשיך לראות את שלדון הצעיר לפחות
אני היה מעוניין במשפחת קונור אם תהיה עלילה להטבית
אז שווה לראות?
שווה לראות את הדוקטור הו האחרון.
אם כי זה גם לא חובה.
לאח שלי הייתה חולצה שהיה רשום עליה: אני לא מנגן על בס, אני אוכל אותו.
חחחחחח
חחחח, למה?
כי באופן כללי אני ממש לא רוצה לשוט בספינה.
זה לא יהיה קצת בעייתי מבחינת שאר הנוסעים?
אז כנראה הם היו צריכים להגיש מועמדות לתפקיד
זה נשמע כמו רעיון לסרט אימה.
וטימי יכול להמשיך לחכות, נראה שבמילא הוא נשכח :-D
(אבל עכשיו ברצינות, זה סיפור משעשע)
זה אולי נראה לך משעשע,
אבל אולי פעם הבאה שאת סוגרת וילון לא תחשבי כך
(כי את מי משעשע לסגור וילון?)
מה קרה פתאום שצפית בהרבה סרטים החודש?
אז 5 היו בגלל מועדון דיסני (אהמ אהמ, מה קורה עם קוקו?)
עוד היו איזה שניים בטלוויזיה
ואיזה 4 בקולנוע שהיה הרבה בגלל סוכות

It's Always Sunny

Well-known member
באופן כללי הכל טוב. אני יחסית במצב מאוד טוב בחודשים האחרונים.
אבל כאילו תוקף אותי מצב רוח רע בנגיעות מהירות כאלו.
למשל פתאום אני לא יכול לדמיין איך מחר אני הולך לעבודה. אבל אז אחרי 20 דקות אני מתאושש. אז זה בסדר. אבל זה כזה מרעיד.
אוף, איזה באסה :-(
זה קורה לך סתם ככה? מבאס אותי לחשוב כמה מתיש זה בתקופות פחות טובות :-(

אני רוצה להמשיך לראות את שלדון הצעיר לפחות
אה, אוקיי, אז פשוט לא היה לך זמן או שאתה צובר פרקים כדי לעשות בינג'?

אני היה מעוניין במשפחת קונור אם תהיה עלילה להטבית
אמורה להיות?
אם לא, אז היא על הולד?

ומה עם Ghosts?

אז כנראה הם היו צריכים להגיש מועמדות לתפקיד
:-0:-0:-D:-D

זה אולי נראה לך משעשע,
אבל אולי פעם הבאה שאת סוגרת וילון לא תחשבי כך
(כי את מי משעשע לסגור וילון?)
ניסיתי לסגור את הוילונות (לפני שקראתי את התגובה שלך) ותמיד יש לי בעיה עם אחד מהם, הוא תקוע מלמעלה, אין לי מושג איך אימא שלי מזיזה אותו כי משום מה היא כן מצליחה לעשות את זה.
המסקנה היא שטימי בא לנקום בי :-D

אז 5 היו בגלל מועדון דיסני (אהמ אהמ, מה קורה עם קוקו?)
עוד היו איזה שניים בטלוויזיה
ואיזה 4 בקולנוע שהיה הרבה בגלל סוכות
ראית בקולנוע עם חברים/משפחה או לבד?
לגבי קוקו... וול, חשבתי שבהתחלה לראות אבל אז חשבתי שאולי פחות. אח שלי שאל אותי איזה סרט אנחנו רואים השבוע והוא לא הבין מה הקשר של קוקו לדיסני :-D
הוא אגב מאוד נהנה מהסיוט שלפני חג המולד, הוא רצה לראות את הסרט הזה כבר הרבה זמן.
קצת חזר לי הרצון לטלוויזיה אז ראיתי את וויצ'בלייד בימים האחרונים (כרגע אני באמצע עונה 2) ואני ממש נהנית. זו סדרה הזויה וכיפית ואני שמחה שאני רואה אותה, קצת עצוב לי שזה ייגמר בקרוב.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
עונה, כי סיימתי את הספרים מהספרייה ואני כבר מאתמול לא מצליחה להחליט מה מהספרים שקניתי לעצמי ליום הולדת בא לי ראשון למרות שאני צריכה בכלל להתחיל מהישנים יותר.

(בדיחות על חשבוני בעוד 1...2...)
מכיר יותר מידי טוב את הקטע של לקנות ספרים ואז לא לקרוא אותם.
צוללת(אבל רק צהובה!)
אבל צוללת צהובה כולם מכירים
אבל אני לא חושב שאי פעם ראיתי צוצלת צהובה
שם: עדי |נחש| קוקס.
מצברוח: עייפה, תמיד עייפה. וקר לי.
אני עייף וחם לי.
אפילו עכשיו ב7 וחצי בערב בנובמבר, החלון פתוח ופועל מאוורר (אבל לא ישירות עלי) עדיין קצת חם לי.
מרחק מדיסנילנד פריז : הרבה?
סדרת החודש: ראיון עם ערפד, רופא ללא גבולות, FBI האימא.
מה את חושבת על ראיון עם ערפד באמת? נראה לי שכתבת רק על הפרק הראשון

*ולא שמעתי על הספין אוף החדש בסדרת FBI שנקרא FBI האמא.
האם זה על יחידת FBI שמורכבת כולה מאמהות?
ספר החודש: רהב דרכה של ישראל אל מלחמת יום כיפור, עיר הדובים(עכשיו אני יודעת על הוקי יותר ממה שאני צריכה אי פעם) החיים שנועדו לי(וואטאבר), משהו במים(בסדר) , הדרך המגדול 16(כתוב מעצבן, אני לא חוזרת יותר לסופרת). בכלל החודש קראתי על כ"כ הרבה דושבאגים, שאני לא רוצה לדבר יותר עם גברים בחיים.
בתור גבר אני נעלב
חוץ מזה אני מופתע שבכלל קראת ספר שהוא לא על מלחמת יום כיפור
מי הדמות הכי WHOLSOME שאת\ה מכיר\ה? מה הכוונה?
יש כל מיני רשימות אינטרנטיות של דמויות שהם wholesome
באחת מהן מצאתי את ההגדרה הבאה:
Some characters on TV forever remain pure and wholesome, regardless of what predicament the plot twists push them in. Despite the harsh wrongdoings the world sometimes inflicts on them, they stay true to their morals. And while they may not be the heroes or even the main leads, these are the characters we carry forward in our hearts.
אפילו שכמובן ההגדרה היא לא כל כך ברורה ובטח לא ההחלטה מי מתאים לביטוי.
מה תפקיד החלומות שלך בספינה ומה תפקיד החלומות שלך בספינת חלל? נווטת ואז שיגלו שאין לי חוש כיוון והספינה תעלה על שרטון אני אהיה נווטת בלי עבודה.​
ואז יהיה לך יותר זמן לכתוב בפורום.
אני מאשר
איך נלחמים בפיראטים? עם חרבות!
חרבות גם להם יש.
עדיף רובי לייזר
מי הוא טימי ולמה הוא כל כך דרמטי? תשובות לא נכונות בלבד! טימי הוא כלב, והוא לא דרמטי. אף אחד לא מבין אותו זה הכול.
אני מבין את טימי טוב מאוד
והוא פשוט drama queen

למעלה