al tishelo ma karaaaaaaaaaaaaaaa

al tishelo ma karaaaaaaaaaaaaaaa

michelaaaaaaaa.... ani betorkiaaaa!!!cvar 5yom!!!mi eiti bamatos yoshevet shora leidi ve eity badioty fri ve eti bamalonnn???mıchaela valkınnnnnn !!!! akızor heder eochel ancno roeım eota az eme shelı shrmmash ra et hsıdra aomeret la zot at merosh gadol ncon??mıchela???ve hı atchla lezamzam la et hashır az hı hosa la ah?!?!?!!?!?caza snobı mezalzel caza arıma et harosh meahochel ealchaaaa!!!! achor ze pagashno ota yo lemochorstazema shelı amra la hamoda em thıhe ccha az lo tazlıchı bakrıera az hı aomeret la mı bechlal zrıch et hezot shelch ve alcha em ema shlaaaaaaa akızorrrr magaılaaa hıa aod male sıporım anı ısaper shanı yachzor cı ze meazben otı lırshom cachaaa!!!!mekava sehevantem!anı ısbır shov machar baerev sheanı yagıa le ısrallll!!!! , love you allllllllll

MoRu§h

New member
הילוש הבנתי בקושי!!

אבל הבנתי!! תספרי לנו מחדש שתחזרי!! ביי מואה

MoRu§h

New member
כן גמני הבנתי שהיה סיפור

עם מיכאלה אלקין ושהיא סנובית!

SiM GirL

New member
אז הינה ההסבר:

קבלי: "מיכאלה... אני בתורכיה כבר 5 יום! מי איתי יושבת במטוס ובדיוטי פרי ובמלון? מיכאלה אלקין! אקיצר פגשנו אותה יום למחרת ואימא שלי אמרה לה חמודה אם תהי קשה אז לא תצליחי בקריירה, אז מיכאלה אומרת לה מי בכלל צריך את העצות שלך והלכה.. אימאימאשלה *קללה* אקיצור ממילא היה עוד מלא סיפורים אני אספר כשאני אחזור כי זה מעצבן אותי לרשום ככה!!! מקווה שהבנתם!! אני אסביר שוב מחר בערב כשאני אגיע לישראל!!! לוב יווו אול!!!"

SiM GirL

New member
תרגום: חחח יש מלא שפספסת...

לא נורא נוווווווו אני תיכף חוזרת לישראל חחחח ותבינו הכל חחח... כע אני יודעת בטעות דילגתי על שורה...

SiM GirL

New member
תרגום: חחח מצטערת

הטיסה שלנו בשעה 16:45. כשאני אחזור להביט אני אספר לכם הכל מהכל. סורי.... אוקי בובע

אני הבנתייי!!!! אוייששש היא כזאת

סנובית.. במקומך הייתי מחטיפה לה כאפה!!! יאוווווו איך אני שונאת כאלה סנוביםםםםםםםםםםםם!!! אתם תראו שהילדה הזאת לא תגיע רחוק בקריירה שלה!! אנשים באים אלייה ואמרים לה שלום וזה.. והיא ככה מתייחסת...?!?!?!? יאווווו איזה מעצבנתתתתת!!!!! א!ה2ת המני--> 0פ*7!ש!!

SiM GirL

New member
תרגום: ממש התאכזבתי ממנה

היא איתנו במטוס חזרה... גם אולי אני אגיד לה מלה או שתיים...

lilo the sexit

New member
אני הבנתי ש...

את במטוס ושאת רואה לידך את מיכאלה אלקין ושהייתן ביד בדיוטפרי(והיא במטוס היתה שורה אחת לפניך במטוס)ושאת אמרת זאת מיכאלה אלקין מראש גדול ואז היא זימזמה לה את השיר..! ומשהו אז לא תצליחי בקריריה וזהו...

לא אני הבנתי שהיא ראתה את מיכאלה

אלקין במטוס שורה לידה או מלפניה ושגם היא ראתה אותה בדיוטיפרי ואז היא גילתה שהן גם באותו מלון לא?!?!?! ואז היא או חברה שלה אמרו לה "היי זאת את מראש גדול" ואז היא הרימה את הראש ואמרה מש'ו בזלזול וגם היא סנובית...

תרגום להילושש../images/Emo3.gif

"אל תשאלו מה קרה מיכאלהההההההההה אני בטורקיה!!כבר חמש ימים!!!מי איתי במטוס יושבת שורה לידי ואיתי בדיוטי פרי ואיתי במלון???מיכאלה אלקיןןן!!!הקיצור,חדר אוכל אנחנו רואים אותה אז אמא שלי ____(לא הבנתי..)___(גם) את הסדרה אומרת לה,זאת את מראש גדול נכון??מיכאלה??והיא התחילה לזמזם לה את השיר אז היא עושה לה אה?!?!?!?!כזה סנובית מזלזל,כזה הרימה את הראש מהאוכל והלכה!!!!אחורי זה פגשנו אותה יום למחורת,אז אמא שלי אמרה לה חמודה אם תהיה ככה אז לא תצליחי בקריירה אז היא אומרת לה מי בכלל צריך את העצות שלך והלכה אמ אמא שלהההההההה,הקיצור מגעילה היו עוד מלא סיפורים אני יספר שאני אחזור,כי זה מעצבן אותי לרשום ככה!!!מקווה שהבנתם!אני יסביר שוב מחר בערב שאני יגיע לישראל!! אוהבת את כולכם.. מקווה שתירגמתי טוב

MoRu§h

New member
ברוש מזה תודה!!../images/Emo13.gif

גמני בקושי הבנתי משוו!! ועכשיו זה מוסבר בהרבה יותר טוב!! אוהבת המון, מור!

למעלה