al tishelo ma karaaaaaaaaaaaaaaa

MoRu§h

New member
נצל"ש>>

ההודעה מחברה שלי שירוש: ~כנסו אלי לאתר~ http://shirush.area.co.il/ ותגיבו בעמודים(שיש בהם אפשרות לתגובות) אבל כדי להגיב צריך להרשם הפרטים להרשמה בחדשות האתר תודה לכל מי שייכנס וגם למי שלא! אוהבת מלא, שיר!

הילושששששששששששששששששששש

יאאאאאאאאאאאאאאאאא אני מתגעגעת כל כךךךךךך תחזרי כבררררררר יא רעההההההההההה איכס מיכאלה סתם סנובית בעע i love u hilush come backkkkkk

SiM GirL

New member
../images/Emo41.gifתרגום למי שלא מבין:../images/Emo41.gif

זה כאילו הילה (השניה, לא אני) מדברת: מיכלה... אני בתורכיה כבר 5 יום! מי איתי יושבת במטוס ובדיוטי פרי ובמלון? מיכאלה אלקין! אקיצר פגשנו אותה יום למחרת ואימא שלי אמרה לה חמודה אם תהי קשה אז לא תצליחי בקריירה, אז מיכאלה אומרת לה מי בכלל צריך את העצות שלך והלכה.. אימאימאשלה *קללה* אקיצור ממילא היה עוד מלא סיפורים אני אספר כשאני אחזור כי זה מעצבן אותי לרשום ככה!!! מקווה שהבנתם!! אני אסביר שוב מחר בערב כשאני אגיע לישראל!!! לוב יווו אול!!! חחחח אני המומה לשמוע על זה...

SiM GirL

New member
אם כבר אז ככה:

סתם השתעממתי אז החלטתי לרשום את זה בעברית אנגלית משלי חחח michaela... ani be Turkia! Kvar 5 yamim! Mi yashva shura leyadi bamatos venimtzet iti ba Duty Free ve bamalon? Michaela Alkin! Be Kitzur roeim ota az ema sheli shemamash raata et hasidra omeret la: "Zot at meRosh Gadol, Nachon? Michaela?" Vehi Hetchila lezamzem la et hashir az hi asta la "ha???" Cazo snobit, Merima et harosh! Acharey ze pagashnu ota yom lemochorat az ema sheli amra la: "hamuda im tehi kazo kasha lo tatzlichi bakaryera!" Az Michaela amra: "Mi tzarich et hatovot shelach?" ve halcha. Az hayu od male sipurim, ani esaper ksheani achzor ki ze meatzben oti lirshom kacha! Mekava shehevantem! Ani Asbir shuv machar baerev ksheani agia le Israel! Love U All!

חחח אוקי אז הגירסה והסיפור המלאא-פה

אוקי אז זה הולך ככה...{קריאה נעימה זה ארוך אבל מעניין חחח}כידוע לכם,טסטי לטורקיה...בהתחלה בדיוטי פרי בן דוד שלי אמר לי שזאת אחת מרקאש גדול וחשבתי שהוא סתם מבלבל...אבל בטאיסה זה התברר לי כנכון..היא ישבה ממש על ידנו...ראינו אותה והתרגשנו והיה ממש פצצות...הגענו למלון...והמלון ענקקקקקק זה כפר נופש כזה מעין גן עדן!!!הקיצור זה מוזר כי גם שזה היה כזה ענקי כמעט כל הזמן נפגשנו...אז בארוחת ערב ביום השני ראינו אותה מוזגת אוכל...הקיצור אמא שלי אמרה לה וואי זאת את מראש גדול נכוןו?ואמא שלי התחילה לזמזם לה את השיר...אז היא עשתה לנו כזה אע?מזזלזל שחצני כזה שהיה בא לי להעיף לה סטירה באותו הרגע והורידה את הראש למזוג עוד אוכל טחחח...בסדר....התעצבנו עליה קשות כי ממש כל המפשחה שלי אהבה וצפתה בסידרה והיא באה לנו בכזו נימה מזלזלת...יום למחורת בבוקר אמא שלחי תופסץ אותה ואומרת לה חמודה אם תיהיה ככה את לא תצליחי בקריירה אז היא עונה לה מי בכלל צריך את העצוץת שלך והיסתלקה..ץ.עכשיו אמא שלה היא ואחותה כל הזמן אבל ממש כל הזמן יחד!!!!חחח זה פשוט לא יאומן!הן לא נפרדות לרגע!מיכאלה דומה קופיע לאמא שלה....!!!חחח היום ראינו אותן בים...עכשיו מיכאלה יושבת עם כל הציצי בחוץ ואמא שלה בכלל בלי חזייה בלי בושה חחחח...אם היינו מצלמים אותן הצהובונים בשניה חוטפים את הסקופ טחחחח...אורייט,אז היום בשדה ראינו אותה שוב...וקנינו כזה משו מיוחד גלגלים כאלו לרגלים חחח משו מיוחד מגניב שמדליק אורות וכאלו......והיא גם רצתה אותו זה היה למכירה רק במלון...אז היא ראתה אותי רוכבת בו ואיזה מבט היא תקעה...לא עזבה...אני תכלס מזה התאכזבתי ממנה כי עדיין היא שחקנית בסידרה שאני אוהבת וזה ממש מעצבן שהיא ככה מתנהגת...מאז אותו יום שראינו אותה כל הזמן חיפשתי בלונדה מתולתלת!!!מה שכן,היא ילדה ממש יפה...כאילו השיער שלה מקסים אבל בפנים אין בה משו מיוחד...אה חחחח והיא גם חורשת על ג'קט אפור כזה שיש לה טחחח מכירים אותו????? לא נורא...גם בילעדיה היה כיף חיים!!!!וגם היא כ"כ איכזבה אותי...!!!!חבללל ררררר...!!! זהו עשינו חיים היה כיף על רמות ועכשיו אנחנו בבית תודה לאל...ליפני חצי שעה הגענו ישר רצתי אליכם חחחח....אוהבתותכםםםםםםםם

הילוששש שמחה שנהינתתתתתתתתתתתתתתתת

ו..... חברה שלי גם טסה לטורכיה ב-16.4 ו.. בידיוק היום היא חזרה... היום באנו כל החברות לשדה תעופה לאסוף אותה כי זה גם היום הולדת שלה(באנו עם בלונים והכל)... בערך ב-7 ככה אספנו אותה... ולגבי מיכאלה: מה היא גם הורידה חזיה בים? (פ'חחחחחחח)

MoRu§h

New member
שמחים שנהנת..אוהבים המון!

ומיכאלה הזאת חוצפנית לאלה..מי צריך טובות שלה..סתאם סנובה! וגמני מפליגה לטורקיה וקפריסין מיום שני עד שישי ובגלל זה אני לא יכולה לבוא למפגש
(כאילו הימים כוללים את התאריך..לכן אני לא יכולה ועוד פעם פרצוף עצוב
>>חיחיחיחייחי) מואה ענקית,מור

פאק גם אני לא יכולה לבוא למפגש

אנחנו נוסעים לאילתתתת אוףףף!!!!!!חבל רציתי דוקאאא...פאקקק...טוב נו אין מה לעשות חחח במטוס באנו אחרונים אז הושיבו אותנו באמצע...הקיצור היו 4 כיסאות אני ישבתי באמצע ומסביבי 3 בננים חתיכים כוסונים אש שעברנו על ידיד במהלך הטיסה...שיעדגמנו בפוקס...והם מדברים איתי טחחחח ואיזה אחד בכלל נדלק היתקרב אליי לא עזב אותי טחחח....אחד סיפר לי שבצילומים לקטלוגים של פוקס הוא זרק למיכאלה את הנעל והיא הייתה מזה סנובית איתו כאילו יוו למה זרקת יא מעצבן אחד חיומה חומותיים בטל חומה טחחח ניראה לי היא ואמא שלה יותר גרועות משהן{הדמויות יענטיש}בסידרה!!!!!טחחחחח יאקקקקקקק למה לא ראיתי את אלמה ספיר גור אדם רועי משווו???למה דווקא המעצבנת הזו אוף..!!!!!!!!תגידו למישהו יש תאיסיקיו שלה שיעכשה לי טובה אדירה ואני יחליף איתה כמה מילים על זה?בקשה!

פחחחחחחחחח כאילו יש לה ציצי...

היא שטוחההההההההההההההההה.... חחחחחחחח הילוששששששששש התגעגעגעגעגעגעגעגעתיייייייייייייייייייייי!!!!!

the blak angel

New member
יווווווווווווווו הילוווושששששש...

איייזה כיף לך!!!! נהנת מאמי? איך היה? כמה זמן היית בטורקיה? יוווווווווווו איזה כיף לךךך...טוב מקווה מאוד מאוד שנהנת!!!

מי לעזאזל מחק את כל ההודעות!?!?../images/Emo46.gif

טוב קבלו את ספוש המושלמתתתתתתתתתתתת

למעלה