Aphrodite Tour - רשימת תאריכים ידועים עד כה

ommc

New member
איפה המכירה? מה צריך לעשות בכדי לקנות כרטיס?

85 פאונד לכרטיס+ דמי משלוח!!

באירופה הכרטיסים הרבה יותר זולים...אפילו 50 יורו שזה כלום... תכנס לקיילי קום ולסייהיי יש מלא..

ommc

New member
נכנסתי לקיילי.קום ולא ראיתי תמחור וקישור למכי

רה מוקדמת...תן לינקים אמיר

Speakerphone

New member
אגב, אם מישהו מחפש פרטנר להופעה

הוא מוזמן לפנות אלי וכמובן שאענה על ההצעה בחיוב (בלית ברירה חח) :)

מי שרוצה מוזמן איתי ועוד חבר

להופעות בגרמניה, יהיה פגז! ואולי גם יצטרפו עוד זוג חברים ונהיה ממש משלחת ... :)

tatababa

New member
אתם הולכים לעמידה?

לא נראה לי שבא לי שוב פעם לעמוד כמו מסכן ולעשות חישוב האם אני יכול ללכת לשירותים או לא. מעדיף כסאות.. מצד שני, המקומות ישיבה ממש מסריחים - או לראות מקרוב ומהצד, או מהחזית אבל רחוק..

אנחנו הולכים להמבורג וברלין..

אחת בעמידה ואחת בישיבה...ככה שנחווה את כל העולמות. אין כמו להיות שורה ראשונה כמו שהיינו באנטוורפן...למרות היום הסיוטי שעברנו שם עד ההופעה, והולנדית אחת משוגעת

ommc

New member
רן,בלונדון זה ישיבה וזה צפייה מהצד ליד הבמה

אני לא מתכוון לעמוד שעות על גבי שעות בשביל הופעה....אני רוצה לבוא לקראת תחילת המופע ולהיות קרוב לבמה...לא יודע למה ביטלו את הבלוקים של הFLOOR....

o2 בלונדון הוא חרא..גם בבלוק A

לא נותנים לזוז מטר...שומרים נאצים.. זה לא כמו שהיה בארלז קורט ב HC שכולם ישר רצו קדימה ל catwalk והיה מעלף של הלייף. אני אהיה שורה ראשונה באחת ההופעות. אין כמו תחליף לזה.

tatababa

New member
הצפייה מהצד מעוותת את כל הזווית....

ממש מבאס שהורידו את הבלוקים של הרצפה. קיילי חייבת להבין שהקהל שלה הולך ומתבגר יחד איתה. אני כולה עוד מעט בן 25 ואין לי סבלנות לעמוד כמו מסכן. עשיתי את זה בפריז, עשיתי את זה באנטוורפן (ובאמת שהיה קטסטרופה שם!). אני לא מתכוון לעבור את זה שוב.

אפרת ר

New member
זו אחת הסיבות שבחרתי גלסגו

האולם קטן יותר ופחות עמוק מה O2, כך שכרטיסים ממול הבמה בישיבה הם לא רחוקים כמו ב O2. ואתה צעיר אז שקט חחחח.

למעלה