Bank Of America - Vinney?1

Dana Hot

New member
Bank Of America - Vinney?1

שלום לויני ולכולם, בימים הקרובים אני הולכת לפתוח חשבון בנק בבנק שכתבתי בכותרת, דרך עו"ד מישראל. אני זוכרת כי לפני מספר חודשים אחד ממשתתפי הפורום פרסם קובץ אקסל על סוגי בנקים, אך הבנק הזה לא היה שם.

האם מישהו יכול לומר לי מבחינת עמלות? האם מסכום מסוים אינו גובה עמלות?
ומה עם עמלות של צ'ק שאני רושמת לי מהחשבון הזה כדי להפקיד כאן בחשבון בישראל? או העברה בין הבנקים? מישהו יוכל להאיר את עיניי בנוגע לבנק הזה?

תודה רבה :)

Boston Guy

New member
נורא פשוט: נכנסים לאתר האינטרנט של הבנק

מדובר על אחד הבנקים הכי גדולים בארצות הברית, אם לא הגדול בהם - את יכולה להיות סמוכה ובטוחה שיש לו אתר אינטרנט, וששם מפורטים כל סוגי החשבונות שהבנק מציע והתנאים שלהם.

הפרטים שאת צריכה הם:
1. באיזה STATE החשבון הולך להיפתח (התנאים משתנים מ STATE ל STATE, והעו"ד לא בהכרח יפתח את חשבון הבנק ב STATE שבו נמצא הנכס שלך).
2. איזה סוג חשבון בנק העו"ד הולך לפתוח - חשבון צ'קינג אישי, חשבון צ'קינג עיסקי, או חשבון מסוג אחר?

באופן כללי ניתן להגיד שהגיד שככל שהבנק גדול יותר - כך הוא נותן תנאים גרועים יותר ומרשה לעצמו לגבות עמלות חוצפניות יותר. ומכיוון שמדובר באחד הבנקים הגדולים - אם לא ה - סביר שזה יהיה המצב עבורך.

הבנק מן הסתם ידרוש "יתרה ממוצעת מינימאלית בחשבון" כדי לתת פטור מדמי ניהול חשבון ( זה 1,500$ יתרה לחשבון הכי פשוט, ו 10,000$ יתרה לחשבון יותר "נחשב"). אחרת - דמי ניהול חשבון נעים בין 12$ לחודש ל 25$ לחודש (בתלות בסוג החשבון וב STATE שבו הוא מתנהל).

בוודאות - הבנק יגבה ממך עמלות על העברה בינלאומית בין בנקים (SWIFT) - עמלה שנעה בין 35$ ל 45$ לכל העברה. על המרה לשקלים כמובן שתהיה עמלה נוספת.

הבנק גם גובה 10$ עמלה על כל צ'ק בנקאי.

Dana Hot

New member
נירוסססס היקר...

לא ההייתי זמינה עקב החגים ושהייה בחו"ל, לשאלתך אתה מוזמן לפנות אליי בפרטי והביא לך את פרטי העו"ד... אינני יודעת אם זה ראוי לחשוף את פרטיו שכן איני יודעת מה המצב בארה"ב בלפתוח ללא נוכחות. אשאלו ואעדכנך...

ערב ושבוע טוב יקירי

vinney

Well-known member
לא יודע למה פנית אליי באופן אישי, אבל אם כבר

אני לא מחבב את הבנק הזה במיוחד, לא שמעתי אף אחד אומר עליו דברים טובים ולי הנסיון איתם לא משהו.
&nbsp
זה בנק גדול עם נוכחות בכל ארה"ב, שזה יתרון.
&nbsp
לגבי השאלות הספציפיות - העמלות אפשר לבדוק באתר שלהם, והם גם צריכים לתת חוברת עמלות (עדכנית לאותו היום) כשפותחים חשבון.
&nbsp
להעביר כסף לישראל בשיק פרטי זה דבר די טיפשי. הבנק האמריקאי לא יגבה על זה כלום, כי לא איכפת להם, אבל הבנק הישראלי יגבה גם יגבה. לדעתי העברה בנקאית תהיה יותר זולה, ובטח שיותר מהירה (לוקח לבנק בישראל כמה שבועות לפדות שיק אמריקאי).

Dana Hot

New member
הי ושלום לכולם.. - Vinney

הסיבה שפניתי בעיקר אליך היא עקב המעקב שלי בפורום וההבנה כי אתה מבין דבר (או שניים) בנושא.. :) ולכן לא חושבת שטעיתי...

בנוסף אני מודה לכולם על ההירתמות לנדב לי פרטים, נכון שאתר הבנק גדול ויש בו הרבה מידע אבל עקב כך גם הלכתי קצת לאיבוד ולא מצאתי היכן מדברים על פתיחת חשבון ועמלות...

אין ספק שעליי לחשוב שוב האם נכון הוא לפתוח חשבון בהתחשב במה שנאמר כאן...

נ.ב - וויני, הבנק כאן לא גובה "עמלות מטורפות" על הפקדת צ'ק.. "סך הכל" 3$ מה שכן אינני יודעת עוד כמה עמלה הבנק שממנו הונפק לי הצ'ק גובה מנגד שכן הפקדתי את הצ'ק הראשון לא מזמן.. אבל אעקוב.

* האם יש למישהו ידע כיצד ומה נכון הכי לעשות כדי "להביא את הכסף" לארץ במינימום עלויות ? אני יודעת שזו שאלת אם השאלות אבל בכל זאת מצד המשקיע ההיתי רוצה לדעת מה המינימום מצידי לשלם..

תודה רבה וחג שמח לכולם כאן! :)

aeonf

New member
יש 2 סוגי הפקדות צ'קים בין לאומיים בארץ

הראשון זה "באישור מוחלט" שזה באמת עולה 25$-35$ ואז הכסף זמין מאד מהר, השיטה השנייה זה הפקדה רגילה שזה עולה כ3$ לצ'ק עם מינימום של כ6$ הבעיה שהכסף זמין רק עוד עד חצי שנה, אפשר להתמקח על הזמן הזה, אני הצלחתי להורידו ל10 ימי עסקים.

למעלה