BBOYing Practice

SNTQ

New member
האמת ש..

אני לא לוקחת שיעורים, אני מתאמנת עם בת דודה שלי שרוקדת מגיל 0 בתכלס ההיפ הופ גם נורא דומה לפופינג בעיקרון.. וגם ההיפ הופ זה סוג של.. פריסטייל

OldSkooler

New member
Poppin' is cool

אני מת על פופין !! עושה טיפה בעצמי אבל לא ממש משקיע בזה למרות שהייתי רוצה.. מתרכז יותר בבי בויינג... האמת שכן, גם בהיפ הופ יש אלמנט של פריסטייל... לפחות משהו... יפה יפהה...

SNTQ

New member
פופינג זה אחלה../images/Emo9.gif

אם יש רצון אז יאללה.. תשקיע תאמת לדעתי הפופינג צריך להיות בסיס לכל בי בוי כי סה"כ זה אחד המרכיבים של הברייק

OldSkooler

New member
.

דיי.. ויתרתי על הנושא.. חחלא יודע אם זה ממש בסיס כי זה סטייל אחר מבי בויינג...בכל מקרה ללא ספק זה נותן הרבה.. ורואים את זה בטופ רוק, כמו פופרים מעולים: דו נוק לדוגמא (או אפילו פיירמן).. וגם בפוטוורק.. בכלל, זה מכניס סטייל מגניב כזה לריקוד הרבה פעמים, קשה להסביר....

SNTQ

New member
סתרת את עצמך טיפה..

או שאני לא הבנתי.. אמרת שרואים את זה הרבה בטופ וורק/פוט וורק טופ וורק/פוט וורק=אחד ממרכיבי הברייק ומצד שני אמרת שזה סטייל אחר מבי בוינג רק לי מוזר?! כאילו.. אם רואים את זה הרבה בטופ וורק/פוט וורק אז זה כן חלק מהבי בוינג

OldSkooler

New member
מה שניסיתי להגיד

אוקיי אני אסביר את עצמי. אפשר להגיד (אם אני לא טועה) שהברייקדאנס מורכב ממספר מרכיבים. בחלוקה גסה אפשר להגיד שזה בי בויינג (טופ רוק, פוט וורק-פלורוורק, פאוואר מובס ופריזים), פופינג, לוקינג. הפופינג לא קשור ישירות לבי בויינג והוא לא חלק מהותי ממנו, אבל מי שכן עושה פופינג או לוקינג בנוסף לבי בויינג, זה מוסיף לו לסטייל ולמובס שהוא נותן בטופ רוק בעיקר וגם בפוטוורק (כמו הבי בויז שציינתי ועוד רבים רבים אחרים.. גם בארץ). זאת כוונתי
בכל מקרה, אני אוהב ומעריך את כל הסגנונות ונותן כבוד לכל מי שמשתתף או לכל מי שבכלל עושה היפ הופ (אם זה ברייקדאנס, אמסי, דיג'יינג וגרפיטי או פשוט חיי את דרך ההיפ הופ). Peace, Love, Unity, And Having Fun

למעלה