Best Of May-August Mixtape

חולוני

New member
Best Of May-August Mixtape

אז כן, הגיע סוף אוגוסט ואיתו המיקסטייפ השני שלי השנה שמסכם את המיטב בין מאי לאוגוסט לטעמי. להורדה הטראקליסט: 1. תעני אסתר - נהר 2. אמילי קרפל - רוחות 3. יהלי סובול ורע ומוכיח - ערפדים 4. סגול 59 ואלפרבר - תעזבו אותי 5. Jay-Z - Jockin' Jay-Z (Dope Boy Fresh) 6. Nas Feat. Busta Rhymes - Fried Chicken (הפקה של מארק רונסון) 7. N.E.R.D - Anti Matter 8. Young MC - Know How Theme (Aaron Lacrate And Debonair Samir Remix) 9. The Count & Sinden Feat. Rye Rye - Hardcore Girls 10. Stephanie McKay - Jackson Avenue 11. Little Jackie - Guys Like When Girls Kiss 12. Black Kids - Listen to Your Body Tonight 13. Natalie Portman's Shaved Head - Iceage Babeland 14. Firewater - This Is My Life 15. Surferosa - The Future 16. Hot Chip - Sexual Healing (קאבר ל-Marvin Gaye) אתם מוזמנים להגיב. :)

ArsaWhat

New member
יופי

אהבתי כמעט הכל. אמילי קרפל מעולה וההפקה שלה עוד יותר, אהבתי בכלל את כמעט כל האלבום החדש של סגול 59. השיר של הראש המגולח של נטלי פורטמן (נשמע שם מופרך ברמה של להקות פטיפון) יפה מאוד. את האלבום של הבלאק קידס אני לא מפסיק לשמוע, הפיירווטר חמוד מאוד, גם סרפר רוסה. מהג'ייזי לא התלהבתי, והקאבר של הוט צ'יפ מיותר, בכלל הוט צ'יפ קצת עולים לי על העצבים.

חולוני

New member
תודה על התגובה :)

גם אני מאוד אהבתי את האלבום החדש של סגול, מאוד הופתעתי ממנו אחרי שלא ממש תפסתי ממנו פעם. הוא השתפר מאוד עם השנים. והאלבום של הבלאק קידס אכן ממכר. נ.ב - אני דווקא אוהב את הוט צ'יפ למרות שהאלבום האחרון היה די מאכזב.

ArsaWhat

New member
אני לוקח בחזרה את מה שאמרתי על הוט צ'יפ

הם בסדר גמור. גם אותי האלבום האחרון קצת איכזב, הקאבר לסקסואל הילינג פשוט מפוספס לדעתי. לגבי סגול, זה אלבום כמעט משובח, ואני דווקא תפסתי ממנו, במיוחד אחרי האלבום הקודם שלו, היפ הופ איינשטיין, עם הפקה של (אאל"ט) אורי שוחט, שהפיק גם את כהן@מושון (שקצת יורד לי מהם לאחרונה, קצת בגלל הסאונד שם שלא טוב בכלל, וגם הטקסטים שלפעמים קצת צריכים שיוף. מצד שני, הסימפולים שם מעולים, הפלואו טוב והמיידיות הזו והאותנטיות מאוד נחמדה). והאלבום החדש של הסגול רק גורם לי לחכות לאלבום של יונתן גולדשטיין (ג'וני הקטן) שהפיק אותו בצורה מוכשרת מאוד, למרות שאני לא אוהב את הקול של גולדשטיין, נשמע אגרסיבי מדי. אולי זה בגלל הגיל. והכיבוש המשחית

חולוני

New member
אורי שוחט הפיק רק שיר אחד

באלבום של כהן@מושון, השיר הפותח של האלבום - "שאלה/תשובה". שאר השירים הופקו ע"י כהן בעצמו (שהוא מפיק מצוין לדעתי, הוא יהיה הנציג הישראלי השנה ברד בול מיוזיק אקדמי בברצלונה וגם מפיק את האלבום הבא של פלד ואורטגה, שמהחומרים ששמעתי בהופעות הולך להיות ענק) ויונתן ריקליס מנערי פוסטר (גם מפיק מעולה). ובקשר לג'וני הקטן - בהחלט הבטחה גדולה, גם אני מחכה לאלבום שלו שאמור לצאת ממש בקרוב ולפי מה שהבנתי זה יהיה יותר אלבום מפיק עם הרבה אורחים מאשר אלבום שלו בתור ראפר וטוב שכך, הוא עדיף בתור מפיק. אהבתי גם את האלבום שהוא הפיק השנה להדרה לוין ארדי. ובקשר לדיפלו - הוא הפציץ כרגיל למרות שהייתה טעות לעשות את המסיבה בברזילי כי כצפוי לא היה מקום לנשום. עדיף שזה היה בכליף או באומן 17 כמו בפעמיים הקודמות שהוא הגיע, הברזילי קטן מדי בשבילו.

ArsaWhat

New member
וואלה נכון, ריקליס וכהן מוכשרים מאוד

לגבי דיפלו, שמעתי שבאומן היה פחות טוב, כי זה לא בדיוק מה שהקהל באומן רגיל לקבל. כמובן שהברזילי הוא מאוד בעייתי כשמביאים איזה סופרסטאר במונחים כאלה...

cat food

New member
תגובה

אהבתי בעיקר את הקטע של ה-Firewater. אני גם לא מכיר אותם. הקטע של יהלי סובול ורע מוכיח טוב, אבל ציפורים לחשו לי שהאלבום עצמו לא מבריק בלשון המעטה. אבל לא שמעתי אותו בשלמותו עוד בעצמי. הקטע של הסגול ואלפרבר מסמפל את האדריכלים של סאבלימינל באיזושהי ואריציה פחות טובה לדעתי. נחמד, אבל נשמע משעמם ליריקסית כרגיל. אל תגידו לי מה לעשות ותעזבו אותי באמא שלכם הזה כבר צריך היה לצאת מהעולם מזמן בהיפ הופ. ברור לי שזה לא יקרה כמובן. אז הנה עזבתי אותם כמו שהם ביקשו. עכשיו שיעזבו אותי. הקטע של נאס עם באסטה אכן יציאה חזקה בעוד אלבום לא טוב של נאס. שיר נוסף ששווה שמיעה שם הוא ה-Sly Fox שבו נאס משתלח על רשת הטלויזיה פוקס. קטע טוב עם גיטרות נחמדות, אבל אפילו בסימפסונז עצמם (שמשודרת בפוקס) עושים את מתיחת הביקורת על פוקס בצורה יותר אינטיליגנטית וחכמה ממה שהוא עשה. עוד לא שמעתי את כל האלבום החדש של N.E.R.D. אבל הוא נשמע סביר בנתיים , עם פה ושם יציאה מעניינת. זהו פחות או יותר. אל השאר אני פחות מתחבר.

למעלה