Beyonce - Live At Roseland ב- Vevo

RTur

New member
Beyonce - Live At Roseland ב- Vevo

http://www.youtube.com/watch?v=nXJZ2K-C0XM&feature=channel_video_title חברים, המופע כולו הועלה לVEVO! איזה כיף! הדיוידי צפוי לצאת בעוד כעשרה ימים וכבר קיבלנו שתי טעימות ממנו בדמות EOT ו-IWH, אבל עכשיו קיבלנו את הדבר האמיתי. ניתן לצפות במופע במלואו דרך היוטיוב!

RTur

New member
ראיתי בערך חצי הופעה

לא יכולתי להתאפק
מי שלא רוצה לדעת לפני אז שלא יקרא את המשך ההודעה, אני אעשה כמה שורות רווח. אז ככה, ההופעה מתחילה בסיפור התגלגלות הקריירה של ביונסה החל מדסטיני'ז צ'יילד בשלביה המוקדמים שמנסות לקבל חוזה בחברות תקליטים ועד ההצלחה דרך כל חילופי הבנות ואלבומי הסולו של ביונסה. מה שהיא עשתה בחלק השני של הדיוידי של וגאס, כמעט אחד לאחד אותו דבר עם אותם משפטים שהיא אומרת ואותו סדר שירים עם שינויים קלים בדמות irreplacable (בגרסה מקוצרת) בתור הנציג מבי-דיי ועוד איזה שיר או שניים שלא היו בקטע של וגאס. תוך כדי מדי פעם משולבים קטעי ארכיון נוספים שלפחות לי לא יצא לראות עדיין. ה-היי-לייט מבחינתי בכל הקטע הזה - Crazy in love בגרסה המיוחדת, שאמנם הוא בדיוק כמו בוגאס אבל הפסנתרנית שלה מוסיפה שם כל מיני אקורדים והרמוניות מגניבות שלא היו בגרסת וגאס וכמובן שביונסה מפציצה שוב עם ווקאל מעולה לייב עם כל האלתורים הבלתי אפשריים שלה. קצת התבאסתי שחלק מהשירים קיבלו גרסאות ממש ממש מקוצרות ולא ממצות.. אני חושב ששיר כמו Say My Name כן צריך לקבל יותר מפזמון וזהו. חבל גם שהיא לא בחרה ב-Listen בתור המייצג של התפקיד שלה ב"דרים גירלז", אלא בחרה את השיר מחזמר הזה שהיא שרה גם בTBE. אחרי סינגל ליידיז מתחיל בעצם החלק של "4". השיר הראשון הוא I Care.
זה מה שיש לי להגיד על I Care. ביונסה מתאבדת על השיר הזה. ביצוע מדהים, כולל את האלתור המטורף עם הסולו גיטרה. אחחחח... תענוג. אגב, הגיטריסטית שלה אדירה. מוסיפה לאורך כל השיר אלתורים מגניבים כאלה עם פידבקים כאלה בחשמלית... משהו מהפנט.

RTur

New member
אה, מסתבר שVevo העלו את זה רק ל-24 שעות

אז כדאי לכם לנצל את זה אם אתם רוצים.

Jottamme 20

New member

לא ראיתי הכל, העברתי קטעים כי רציתי לישון (עבודה וזה
) אני מקווה שאתבדה כשה- DVD יגיע ויהיה אחרת לראות את הכל ועל מסך גדול וזה, אבל לא כ"כ התלהבתי. בצפייה חלקית וראשונית עושה רושם שה-DVD של ההופעה בוגאס הרבה יותר טוב. לא אהבתי את הקטע שבמחרוזת דסטיני המשפטים והחיבורים זה אחד לאחד מההופעה האינטימית. גם אם היא עושה את זה בכל הופעה (הגיוני), כשאת יודעת שזה מצולם ל- DVD נראה לי שהגיוני לגוון...במיוחד כשזה ממש כמעט אותו דבר מילה במילה. מהחלק של 4 (ראיתי קטעים מ- I Care, Countdown, Love On Top ו- Run The World ואהבתי. הכי התלהבתי מ- I Care, אחד השירים שאני הכי אוהב באלבום.

HanAn189

New member
חשבתי זה יהיה בלייב!

חשבתי שזה שידור חי של ההופעה, כמו שלפעמים עושים ביוטיוב. גם הייתה לי הרגשה שבגלל שזה VEVO רק בארה"ב יהיה אפשר לראות את זה... בכל אופן, תהנו, אני לא מתכוון לצפות בזה
אני מחכה ליציאה של גרסת הדלוקס של ה-DVD בעוד שבוע ויום. לא מבין מה הקטע להעלות הופעה באורך של שעה ורבע ליוטיוב ולמחוק אחרי 24 שעות

RTur

New member
פשוט צעד יחצ"ני

מן הסתם לא יעלו את המופע כולו ליוטיוב וישאירו אותו שם אם הדיוידי אמור לצאת למכירה, זה יפגע במכירות שלו כי אם זה יהיה נגיש כל הזמן אז בשביל מה צריך את הדיוידי? אבל ברגע שזה מפורסם שזה יהיה רק ל-24 שעות זה קודם כל יוצר באז ואנשים שאפילו לא מעריצים אדוקים של ביונסה אבל כן מוצאים בה עניין כלשהו, ימצאו את הזמן לצפות בזה במיוחד וזה יגרום להם להחליט אם הם רוצים את הדיוידי הזה או לא. מכיוון שהאלבום "4" לא זכה לקידום מספיק מתוקשר מלבד שני הסינגלים הראשונים שלו (להוציא קליפים שרק היוטיוב משדר זה לא כ-ז-ה מועיל..), לא הרבה ימצאו עניין בדיוידי הזה סתם ככה. זה לא היה איזה טור ארוך ומספיק מדובר שמליוני אנשים ראו כמו הטורים הקודמים שלה. על ההופעה הספציפית הזאת יש מצב שאנשים גם בכלל לא יודעים שהיא עשתה הופעה כזו ואין להם מושג מה זה הטור הזה.

למעלה