BW או GD

harabecw

New member
לא מרשה לך לחלוק

אורי, משהו ששמתי לב אליו רק עכשיו, גרם לי לשנות את דעתי בקשר למראות. הראנר מצוייד בזוג מראות של ליאונרדו. אין לי מושג איך המקוריות, אך אלו מספקות שדה ראיה גדול וברור וממוקמות כך שאני כמעט ולא צריך להסיט את המבט. בהרבה מקרים מספיקה הראיה המרחבית, המבט עדיין ממורכז על הכביש. מזמין אותך בפעם הבאה לבחון אותו ולהשוות.

yanivf12

New member
תודה לכולם...

תודה לכולם על התשובות, היו כמה תשובות מאד מפורטות ועל כך אני מודה לכם. בכל מקרה אני אקבע נסיעות מבחן על שני הכלים למרת שנראה לי שלאור התגובות אני הולך לכיוון ה GD, אני מחפש קצת יותר נוחות. בברכה, יניב.

© DrorZi

New member
אתה צודק

הראות של המראות מצויינת ד"א אבל ההפנית מבט עליהן ארוכה. זה עניין שאפשר להתרגל אליו אבל זה אכן מציק.
דרור זי.

אתה מפספס עוד היבט...

שלא מתאים לך לפספס... זה לא רק עניין של הרגל... (רמז : אפשר להתרגל לעשות רברס ברכב עם מבט במראה המרכזית בלבד ולא להסתובב עם הראש לאחור)

או...

אפשר להתרגל לנסוע ללא חגורת בטיחות.. או... אפשר לרכב עם קסדת חצי בלבד. הכל עניין של הרגל. או... אפשר לנסוע עם 2 PSI פחות...

© DrorZi

New member
לפספס ../images/Emo35.gif לא בטוח ...

ליורו שהיה לנו היו מראות במיקום טוב אבל הן היו עם ראות גרוע, כל החלפת נתיב הצריכה מבט במראה פעם ראשונה והפניית הראש פעם שניה לשטח המת של המראה (או כמובן לסמוך על עצמך שאתה מודע לסביבה שלך ואין משהו בשטח המת) ב GD משך המבט למראה גדול יותר אבל בסה"כ הפעולה לא ארכה יותר ממבט במראה חרא אבל במקום שהצריכה מבט נוסף כי ל GD כיסוי מעולה למראות. ב BW הן כנראה גם מכסות טוב וגם במקום טוב. ככה שיש מראות לא פחות גרועות לדעתי מה GD גם אם שמו אותן במקום הנכון. באופנוע זה דווקא קל לשפר את הנושא הזה. עוד לא מצאתי מישהו לא קנה אלפא רק כי המראות שלהן מזעזעות (מחלה גם של ה 156 גם של ה 147) ושמה ההחלפה ממש לא קלה ולמעשה אין מישהו שהחליף אותן למראות של משאית. לומדים לחיות איתן. נכון גם אני חששתי מהן מאוד לפני הקניה, וחשבתי רק בגללן לוותר אבל אחרי שמתרגלים ולומדים יתרונות וחסרונות זמני תגובה ושימוש נכון רואים שאפשר לחיות עם זה נכון זה חיסרון של ה GD המראות האלה אבל לא על זה יפול דבר והיתי קונה אותו שוב אם הייתי צריך לבחור.
דרור זי.

אורי-

New member
אולי זה רק אני

אבל לי אישית הן באמת לא מפריעות. (יש גם את הגוון התכלכל במראות , שגם דורש הסתגלות קצרה) אבל גם אם המראות היו מווברצות , קטנות ולא יעילות , הייתי מתרגל אליהם אני גם אוהב את הכיעור המיוחד של הגראנד דינק , ואוזני הדמבו הם חלק בלתי נפרד ממנו
, לא חושב להסיר אותן , חלילה וחס. צריך להוציא חוק נגד זה , זה לא פחות גרוע מלקצוץ אוזניים של דוברמן.

למעלה