California- Here we come...

desafinado

New member
California- Here we come...

חברים מגניבים שלום, בעוד שבועיים חברתי ואני מגיעים לטיול על כביש מס' 1 של קליפורניה ופארק שעשועים באזור מבחינתנו הוא כלל בל יעבור. רק שיש כמה התלבטויות בדרך: 1. בנערותי ביקרתי במג'יק מאונטיין וזו היתה חוויה לכל החיים. לאחר ביקור באתר הבנתי שהוא השתנה עד מאוד מלפני 13 שנה ורק השתפר. עם זאת, האם יש מה להשוות לגרייט אמריקה בסן פרנסיסקו אם זה מסתדר לנו יותר עם המסלול או שכדאי לשנות ולהישאר בסביבת המג'יק? 2. עד כמה בתקופה זו יש הבדל באורך התורים והצפיפות בין סופ"ש לתחילת השבוע? אנו נוחתים ב- 7 ביוני (שבת) בלוס אנג'לס ומבחינתי הייתי עוזב את העיר מייד לטובת ביקור בפארק למחרת. רק שזה יום ראשון. האם באמת כדאי לחכות יום נוסף ולהגיע לפארק בשני? אני מודה לכם מראש על העזרה...

petpatrol2

New member
תשובות

1. מגי'ק ממאונטן אכן השתנה בואפן דרסטי ביותר ב13 שנה האחרונות. יש כאלה שיגידו לרעה. במשך הרבה זמן הפארק היה במצב מאוד לא טוב(למרות שנבנו שם מתקנים חדשים ומדהימים), אבל בשנה האחרונה ההנהלה של הפארק החליטה לעשות לפארק שינוייים מאסיבים והם הפכו את הפארק חזרה לפארק מצויין שפועל טיפ-טופ, ולדעתי לא כדאי לוותר עליו! אף פעם לא הייתי בגרייט אמריקה אז אני לא יוכל לשפוט, אבל לדעתי מאוד כדאי לך ללכת למגי'ק מאונטן. במיוחד עכישו שפתחו את X2 וטאטסו. 2. היגוני שהתורים יהיו ארוכים מאוד מאוד מאוד, אז אני מציע 2 אפשרויות: 1) לבוא לפארק ב2 הימים. 2) לקנות FLASH PASS, שזה דבר מדהים, וכמה שיותר. ולא משנה כמה הוא יקר הוא תמדד שווה את זה. FLASH PASS זזה כרטיס שנותן לך לעקוף את התור לעמוד בתור מקוצר שהכניסה אליו מותרת רק למי שיש לו כרטיס(שנמכרים במהדרוה מוגבלת, אז כדאי להגיע מוקדם), אבל קח בחשבון שאאני לא זוכר אם זה היה מג'יק מאונטן או פארק אחר של סיקס פלאגז, אבל איפשהוא, אם י שלך FLASH PASS רק מותר לך לשבת במקום ספציפי ברכבת, בד"כ באמצע.

למעלה