Castel 5X03 Secret's Safe With Me

shoham95

New member
אהבתי את הפרק

גייטס הייתה מלכה הפרק
היא ממש הצחיקה אותי בכל הקטעים שלה

והקטע שלה עם הבובה באמת היה קריפי. אך משעשע. היא כזאת מוזרה

אני ממש אוהבת את הקטעים שקאסל ובקט מדברים על משהו ואספו מגיע ושומע רק את המשפט האחרון אז הוא שואל על מה הם מדברים והם עונים לו "nothing" במבטים כאלה מבוהלים
זה מצחיק אותי בכל פעם מחדש

הקטע עם לחיצת היד היה מקסים

אבל הוא הוכיח לי, סופית, שהכותבים מציקים לנו בכוונה. כן, הם יושבים וחושבים "איך הכי-הכי נציק לצופים?!" ומעלים רעיונות! אני אומרת לכם, זה מה שהם עושים!
זה היה ממש קטע של "מוהאהא תראו מה אנחנו עושים לכם לא רק שאין נשיקה אנחנו גם מספרים לכם על הדברים שיכולתם לראות אבל אנחנו לא נותנים לכם לראות כי אנחנו קקות
"
אבל, לא נורא, הם לא יוכלו למשוך את זה עוד הרבה זמן... אני מקווה

הקטעים עם אלכסיס היו ממש חמודים ויפים, וגם מרת'ה הייתה חמודה ומשעשעת.

הקייס היה מעניין, אבל אני חייבת לציין שחסרים לי המקרים המגניבים של העונות הקודמות. דברים בסגנון הזומבים או הטריפל קילר. אני מקווה שבהמשך יהיו מקרים כאלה.

לאן לייני נעלמה לנו! שתופיע קצת יותר, מה נסגר
הקטע שבו היא כן הופיעה, כשהיא דיברה עם קאסל, היה מצוין

בגדול, היה פרק ממש משעשע ונהניתי ממנו.
איך אפשר לחכות עכשיו שבוע עד הפרק הבא

shirush3

New member
נראה לי

שעד שיגלו שהם יוצאים זה יהיה הקטע של אספו, לשמוע את הסוף של מה שהם אומרים ולשאול על זה

וגם לי חסרים בנתיים מקרים מגניבים, אבל יכול להיות שוב שזה בגלל שאנחנו ממש בהתחלה

shoham95

New member
גם אני חושבת, ואני בעד, זה משעשע

כן, אני מניחה שזה רק כי אנחנו בהתחלה... נקווה שבהמשך יהיו מקרים מגניבים יותר.

shirush3

New member

היה משעשע הקטע של גייט עם הבובות
וגם מרתה בהתחלה ובסוף
וכמובן הלחיצת יד

אני חושבת שהקטע שהם כמעט התנשקו כשהם עשו את מה שהם תמיד עושים היה יכול להיות יותר מעניין לפני שהם היו ביחד או אם אנשים היו מסתכלים מסביב

בכל מקרה כדאי שמהפרק הבא יהיה קצת יותר אקשן קאסקטי כי זה מתחיל להיות מוזר, זה מרגיש שהם ביחד אבל לא ביחד

shirush3

New member
ועוד משהו

אהבתי בסוף שהיא סיפרה לו את הסיפור מאחורי החפץ ה
הזה
יש לה ממש עיניים של מאוהבת כל פעם כשהיא מסתכלת עליו
חמודים

המסכה3

New member
לא רע

גייטס הייתה פשוט קורעת בפרק הזה!

קצת מעצבן אותי אותי טיזינג שהם עושים לקהל.
והחקירה הייתה בסדר, הבובות לא הפתיעו במיוחד אבל אהבתי את הטוויסט עם הבאטלר (שקאסל חיכה לדבר כזה עוד מהעונה הראושנה
).

בקיצור, אני מחכה להמשך אולי החקירות יהיו יותר מעניינות, בכיוון של הטריפל קילר, ועוד דברים מעונה שלוש.

Madonna22

New member
אני ממש אהבתי את הפרק

גייטס הייתה פשוט קורעת!! אהבתי את הקטע של הבובות וזה שקאסל שבר אותם!!!

זה היה פרק קורע מצחוק!! איך שקאסל לקח את היד של בקט ואמר לה שהוא רוצה לנשק אותה
. רק בקאסל אפשר לחיצת יד למשהו סקסי

ובקשר לנשיקות וכל זה אל תדאגו... בפרק הבא יהיו בהמפטונס וכבר שיחררו את הפרומו! אין כל פרק בעונה הזאת נהיה יותר ויותר טוב!!
אני חשבתי שאני כבר לא יכולה לאהוב יותר את קאסקט אבל כנראה שזה לא נכון... אני מתאהבת בהם כל פעם מחדש!!!
.

shoham95

New member
את לא מבינה

את הפכת אותי לאדם מאושר עכשיו. כשכתבת שהם יהיו בהמפטונס. הו זה נהדר. הו מרוח לי חיוך דבילי על הפרצוף. הו מה נסגר איתי.

(רק, בבקשה, תגידו לי שהפרק הבא ישודר בשבוע הבא ושאין איזו פגרה או משהו כי אחרת אני אמות אני לא רוצה למות לא
)

yaelip22

New member
אמרו זאת לפני

אבל אני אחזור כי זה מה שחשבתי
פרק גרוע ביותר! ציפיתי לסצנות שיעניינו אותי ולא יענו אותי כמו כל העונות של קאסל, מה נסגר עם הכותבים המעצבנים האלה? נראה לי הם יותר גרועים משונדה ריימס AKA האנטומיה של גריי, מרפאה פרטית וכו'..
קצת צחקתי בקטע עם גייטס, אבל מעבר אפילו הלחיצת יד לא הזיזה לי
אוף! כבר חשבתי שנפטרנו מכל הטיזריות ומכל הפוצי מוצי שבינהם ברגע שהם ביחד... אבל לא מראים שהם ביחד, הם רק כל היום מדברים על זה ואנחנו אמורים לנחש שזה קיים.. מתסכל נורא.

shirush3

New member
אין יותר גרוע

משונדה
שונדה פסיכית ברמות! הפעם היחידה שהיו לי דמעות בקאסל הייתה בפינאלה 3
ובאנטומיה הפסקתי לספור אחרי שדני מת

אבל זה בהחלט מתסכל כל הטיזינג מצד הכותבים של קאסל

Madonna22

New member
אין יותר גרוע משונדה ריימס!! חשש

שונדה ריימס פשוט דפוקה היא פשוט הרסה את הסדרות שלה... והאנטומיה של גריי כבר נהיה מאוס אין שום דבר חדש...
עכשיו בקשר לקאסל, אנדרו מרלו פשוט גאון!!!! ואני דווקא אוהבת איך שהוא כותב את הסדרה... אין מישהו שהוא יותר גאון ממנו או מג'יי ג'יי אברמס!!
לפי דעתי זה מצחיק כל הקטעים האלה עם קאסל ובקט, הם לא יכולים להיות עד כדי כך פתוחים עם המערכת יחסים שלהם כי אז יגלו עליהם וגם ככה גייטס שונאת את קאסל..... ואז הם לא יוכלו לעבוד ביחד
והעונה רק התחילה... כמו שאני תמיד אומרת זה עוד יבוא!!

yaelip22

New member
מאוד מקווה

כי אם זה ימשיך ככה אני אפסיק לראות את הסדרה בגלל העצבים שהיא מביאה לי עם כל הטיזיניג הזה!
זה מתחיל לחרפן... כבר 4 עונות מושכים אותנו ובעונה שהם אמורים להיות ביחד לא מראים לנו קטעים דביקים שכולם רוצים לראות, לא מראים דייטים שלהם, מראים שברירים שלא מספיקים לכלום אחרי 4 עונות של טיזיניג ציפיתי שהם ייפסקו ונתחיל לראות באמת אותם ביחד... וזה לא קורה
ולגבי שונדה- אההם תראי אין מחלוקת שהיא הרגה את הדמויות האהובות עלינו, אבל מבחינת טיזיניג היא בסדר גמור, מההתחלה דרק ומרדית היו ביחד, והטיזיניג היחידי שאני זוכרת לה זה שבעונה ה8 ציפינו שלקסי וסלואן יחזרו להיות ביחד, עכשיו הם ביחד בדרך מעוותת כלשהי..

pennylane11

New member
יעל, עם כל הכבוד,

אני ארשה לך להגיד שאנדרו מארלו (כמייצג כותבי קאסל) יותר גרוע משונדה ריימס אחרי שהחבורה שלנו תהיה על מטוס שיתרסק, בדרך חזרה אחרי שבועיים וחצי ביער אוכלים אחד את השני כשבקט תמות האמבולנס שלהם יתנגש בעץ באמצע המדבר, ואז אספו המסכן ינסה להסיע את האוטו השבור ובטעות יעיף אותם מצוק, ואז יחשבו שיש ניצולים אבל בעצם לא יהיו והם יהיו מקרה הרצח כי בעצם גייטס תעמוד מאחורי כל העניין כי היא מאוהבת בג'ני אשתו של ריאן ולא רצתה להגיד לה.
אם כל זה יקרה, אני ארשה לך ללכלך עליהם ולהגיד שהם יותר גרועים משונדה. אבל עד אז- זה מאוד, אבל מאוד לא נכון.

למעלה