charlie הצחקת אותי...

שמאלני

New member
charlie הצחקת אותי...

תשמע אולי אבא שלך מנכ"ל אך אבא שלי מנהל כספים והוא כל היום עובד עם מספרים. הוא מבין יותר טוב מאבא שלך זה בטוח והוא אמר שביבי ראש ממשלה על הפנים מכל הבחינות מהבחינה הכלכלית היה ממש גרוע. אז אל תצחיק אותי שבתקופת ביבי היה מצב כלכלי טוב כי היה על הפנים.

יואל123

New member
הצחקת אותי...

אבא שלי יותר גבור מאבא שלך, והוא אמר שאם יתפוס את האבא שלך, השמאלני, יעשה ממנו קציצות...

Ergil

New member
נכון שהוא נשמע כמו ילד בן 9?

אמרתי את זה בפורום "אקטואליה לנוער" אבל אף אחד לא הקשיב...

שמאלני

New member
יואל לך לרופא משהו משוחרר אצלך

תשמע ידידי אתה קצת דפוק לך לרופא תבדק ותחזור.

תגובה קצת יותר רצינית....

שמאלני, אני רואה שאתה קצת קשה הבנה, אז בוא אסביר לך לאט לאט כמו שהסברתי בעניין אלטלנה: נגיד שאתה צריך הלוואה מהבנק. אתה פונה למנהל ומבקש אשראי. המנהל בודק את החשבון שלך ורואה שאתה באוברדראפט עצבני. יש 2 אפשרויות: במקרה הטוב הוא יקח ממך ריבית רצחנית. במקרה הרע הוא לא ילווה לך בכלל. ועכשיו הנמשל- כשנתניהו עלה לשלטון היה הגירעון של ישראל עצום. דירוג האשראי עמד לרדת. הריבית היתה רצחנית. נתניהו, ביחד עם פרנקל, הויר דראסטית את הגירעון, בכמה מיליארדים טובים. כתוצאה ירדה האינפלציה, ואתה שילמת פחות כסף. הוא גם הפריט חברות ממשלתיות, וככה נכנס עוד כסף למדינה, והגירעון צומצם. הייתי יכול להסביר לך ברמה גבוהה של מאקרו כלכלה, אבל לא בטוח שהיית מבין. אז עימך הסליחה, ואנא, אל תתווכח עם אנשים כמו יעקב פרנקל או סטנלי פישר, שכרגע מרוויחים סכומים שאבא שלך ושל צ´רלי ביחד לא ירוויחו כל חייהם. הם התבטאו בעיתונים (יש לי עדיין את העיתונים בבית) שהמצב הכלכלי ב-3 שנות נתניהו השתפר פלאים. תאמין לי, אם הם אומרים, הם יודעים קצת יותר ממני וממך. וגם מאבא שלך.

ha bahir

New member
na lo lezalzel be smolaneinu

arei hem lo tipshim ve shayakhim la bohema ha elitistit hem elionim ve ha intelligentsia shelahem adira arei shulamit aloni khatanit pras israel be oum al fakhem hem mamash ohavim leekhol humus ki sham yoter mekori

שמאלני

New member
אתה מצחיק

קודם כל אומנם אני בן 16 לא מבין כל כך בכלכלה אבל אל תעשה אותי מפגר כי בדרך כלל הסטריוטיפ של אנשי הליכוד הם מפגרים חסרי השכלה אז תרד מהעץ הגבוה שאליו תפסת תוריד את האף ותתחיל לכתוב כמו בן אדם נורמלי כמו שאתה כותב לאנשים אחרים בפורום הזה. אומנם אתה משגיח פה על הפורום אבל אפילו בפורום הליכוד עונים לי יותר יפה מאשר אתה אז תעשה טובה תפסיק להשתחצן. בקשר למה שכתבת אני יתן לאבא שלי לקרוא כי אני לא מבין בדברים האלה. תחכה לתשובה ויכול להיות שאני יבקש ממך הוחכות שאיזה עיתון שיבח את ביבי במשהו.

ha bahir

New member
khashavti she etsel../images/Emo42.gif

ha smolanim bikhlal lo somekhim al stereotypim ve sholelim kol stigma aval ze akhen kakh klapei ha yedidim bilevad

Charlie

New member
ha bahir

תעשה טובה, אם אתה כותב באותיות לטיניות - אז עד הסוף!! תכתוב פשוט באנגלית, אנחנו נבין. ואם יהיה כאן מישהו שיתקשה אני בטוח שימצאו האנשים שיתנדבו לתרגם את דברייך. זה פשוט מוציא מדעת לקרוא עברית/אנגלית בצורה כזו. תודה.

יואל123

New member
הנה אתה רואה שהסריאוטיפ אינו נכון?

במקרה שלך אפשר בהחלט לאמר, שהשמאלנים לא יכולים להיות גאים בעילג כזה... מי המורה שלך לעברית, שלא הצליח להכניס לך לשכל השמאלני שבזמן עתיד יש לאמר "אבקש" ולא "יבקש ממך" וגו´... לא עברית, לא פיסוק, לא שכל ולא שכל ישר. מקרה אבוד...

שמאלני

New member
יואל זאת עובדה

רוב מצביעי הליכוד אלה מהשווקים אוהדי הכדורגל בקיצור אנשים לא משכילים רובם כך. אבל אני לא בא להתנשא פה על אף אחד אני רק מראה לך עובדות. דבר שני הסברתי את זה גם לאבי בגלל שאני כותב מהר אני מתבלבל לפעמים אז בטעות כתבתי יבקש ולא אבקש. ומי שמקרה אבוד פה זה אתה אבל לא נורא יש לך זמן להתפכח בשכל שאין לך.

Charlie

New member
שמאלני.............

לליכוד יהיו 45 מנדטים בבחירות הקרובות. כלומר 40% מאזרחי המדינה וכמעט מחצית מהיהודים יבחרו מח"ל. כולם מטומטמים? יתכן ומיעוט קטן וחסר משמעות של פנטזיונרים בשמאל הם העיוורים האמיתיים. (בניגוד אליך לא אכנה אותם מטומטמים, אני לא רבין...)

תתפלא, אני חולק עליך

כמו שהדברים מתנהלים כרגע במפלגה שלי, ספק גדול אם היא תגיע ל-30 מנדטים. ואני לא מדבר רק על שלשת ההרוגים היום, אלא עלמצב שבו שנתיים לפני המועד הרשמי של הבחירות אני מזהה יותר מידי אנשים שמתעסקים בהבטחת מקומם בכנסת הבאה במקום בלעבוד. צריך שידוד מערכות קיצוני, צריך כניסה מאסיבית של ציבור אידאולוגי למפלגה, ואז לא רק שמח"ל יחזור לימיו הגדולים מבחינת כמות, אלא תהיה לנו גם איכות.

אתה חצוף בצורה בלתי רגילה

מילא זה שאתה טוען שרב אנשי הליכוד אינם משכילים. לסוג הזה של טמטום מצד המחנה שלך כבר התרגלנו. אבל למה מי שאוהד כדורגל או קונה בשוק הוא לא משכיל? גם בן עמי אוהד כדורגל. גם הוא מטומטם? בקיצור, הגיזענות בוקעת מפיך. פשוט גזען קטן ומושתן, ותו-לא. אני אוהד כדורגל שרוף. אני קונה בשוק. אני ליכודניק. אין לי מושג אם אני יותר משכיל ממך. אבל אני לא גזען, ולא אהיה. "רק מראה עובדות"? מזכיר לי קצת כמה אנשים משנות ה-30 של המאה שעיגנו את תאוריות הגזע שלהם ב"עובדות". בא לי להקיא. ואחר כך אתה עוד בוכה שיורדים עליך?

שמאלני

New member
ביגניסט אתה.....

אתה חוצפן והנה אתה מראה מה בוחרי הליכוד שווים. מה אתה מקלל תגיד לי אפילו לכתוב בפורום אתה לא יכול תכתוב כמו בן אדם. יכלתי לכתוב דברים יותר חריפים אבל אתם לא אנשים משכילים כאילו הבוחרים. ומה זה קשור לגזעני תגיד לי אתה סתם כותב שטויות. ואני גם אוהד כדורגל לא לזה התכוונתי,התכוונתי לאלה אוהדי בית"ר מעוז הליכוד שצועקים,"היידה ביבי",היה על זה סטיקר. אני אספסוף גאה לפחות אתם מודים.

יואל123

New member
אתה לא משכיל

וגם כנראה שלא תהיה, אם בגילך העברית שלך עלגת עד כדי כך.

למעלה