charlie הצחקת אותי...

shlomikli

New member
דבריך הם אבי- אבות הטומאה

מדבריך שמאלני , אני שומע את קולו של השמאל האליטיסטי, השונא, הלועג, העוור והטיפש. אתם חסידיו החדשים והשוטים של שרון, לא למדתם ולא הפנמתם דבר. הכל זה עניין טייסים מול הש"ג והצ´צחים מול הפרופסורים. השמאל הוא לא חכם יותר, לא נאור יותר וכן, גם לא משכיל יותר. 40% ממצביעי השמאל הם ערבים. טוב או לא טוב-השכלתם נמוכה בהרבה מן הממוצע. הכנסת אותם בחשבון שלך? חלק גדול מבעלי ההשכלה הגבוהה הם מפקולטות ל"מדעי" הרוח. במדעים המדוייקים, בהם המתמטיקה היא שפת הביטוי והלוגיקה היא צורת החשיבה אין ולא יהיה לכם רוב. בוודאי ששמת לב לעובדה מעניינת שרוב אנשי הפיסיקההם ימניים. אך כל החלוקה הזו היא מלאכותית, מזוייפת ואני חוזר-לא נכונה. אנחנו חיים בדמוקרטיה. אדם אחד-קול אחד. לא רק לעת בחירות. הבדלי הרמה בין אנשים שונים הם באמת בתחום צר מאוד. לקבוצות אוכלוסיה שונות יש דרכים שונות לבטא את יכולותיהם. השמאל, בתקופת "המדינה זה אני"-ביטא את הזדהותו עם המדינה בהתגייסותו ליח´ המובחרות. כיום זהו תחום שעובר בהדרגה לקבוצות אוכלוסיה אחרות, בעוד השמאל עובר לניהול הבנקים. כל אחד מאתנו בא עם מטען משלו אותו הוא תורם לחברה. אל תזלזל בעיירות הפיתוח. יש שם אנשים טובים ופשוטים. אין בהם התנשאות, דיבור מניפולטיבי, ציניות ואגוצנטריות. הם לא מנמקים לעצמם כל בוקר מחדש מיהוא הטוב ומיהוא האויב. חלק גדול ממצביעי השמאל הם אנשים צעירים הנגררים אחר אופנות, כמוך. חלק גדול אחר מן השמאל-הם דור המדבר. שונאים עוד מתקופת ה"סזון" ו"אלטלנה". הגרעין הקשה, האידיאולוגי של השמאל, זה שקורא את סול בלו ונהנה מסרטי וודי אלן (אני חוזר נהנה, לא רק צופה בהם)-מצומצם ביותר. לא יהיה זה אחראי לזרוק מספרים, אך אנשים כמוך הם באמת לא הרוב. עדריות של הימין? עוד אגדה נפוצה בין אנשי השמאל האליטיסתי. אגדה שנועדה לקבץ את שבט השמאל מסביב לאח החמימה של שנאת האחר בטוענת השווא שהשבט האחר (סליחה עדר) זוממים להרוס את ה"ציוויליזציה". אנשי הימין הרבה פחות דוגמטיים מאנשי השמאל. קל יותר לשכנע איש נטורי קרטא להצביע (לשריד) מאשר איש קיבוץ גן-שמואל לתת את קולו לא לליכוד חו"ח, לטומי לפיד. באשר לבית"ר.. או-וי, א-גרויסה נייחס איך הוב-נישט.

אד

New member
שמאלני שלום! היתנשאות../images/Emo35.gif

הדברים שלך מעידים על היתנשאות ופטרונות. משהו שעדין לא חלף מין העולם לצערי. אתה בעצם חוטא לעצמך. אתה נאבק למען זכויות של עם אחר ואותה עת שולל זכותם של אחרים. זו צביעות. אין לי מושג מהיכן הנתונים שלך,אך גם אים הם נכונים,זכותו של כל אדם בדמוקרטיה להביע דעתו ולהשפיע. זכויות אלה לא שמורות רק למשכילים ולעשירים. אגב תעשה אבחנה בין משכילים, לליברלים ונאורים. אין קשר. ראה ההיסטוריה של הגרמנים. זכויות וחופש לכל

אביסון

New member
בואנה, מה קורה עם המורה שלך ללשון?

זה יפה שאתה בן 16, מבין בפוליטיקה, בטח יוצא עם ימבכוסיות. אבל אחי, ספרת פעם כמה שגיאות כתיב יש לך? האם המורות שלך ללשון השתמשו בלשון שלהן רק למטרה ספציפית ולא למטרת לימוד ילדים קרוא וכתוב?

שמאלני

New member
אבי תפסיק לבלבל את המוח

תראה לי שגיאת כתיב אחת לא תמצא כי אין פשוט מאוד. תחפש מתחת לאדמה לא תמצא אולי עוד כמה זמן תמצא כי אני כותב מהר ואני לא שם לב לשגיאות ואם יש זה לא שאני מפגר או משהו זה בגלל שאני כותב מהר ואני לא חוזר לראות מה כתבתי.

אם נפגעת אני מתנצל

ראשית, לא התכוונתי להעליב אותך- בסכ"ה ניסיתי להשתלב באווירה המבודחת של האשכול הזה. שנית, אתה וחברך השמאלני השני הם אלה שהתחילו בירידות נוסח "נכניס להם" ביום הראשון של הפורום. אז מה? קצת מחזירים לכם ואתם מתבכינים? שלישית, אני אחפש לך את הכתבות ואת הראיון עם מס´ 3 בIMF שהתפרסם ערב בחירות 99´.

אח שלי, אל תזלזל

אבא שלו מנהל כספים, הוא מודיר גדול, הוא מבין כלכלה יותר מנגיד בנק ישראל, הוא יודע שנתניהו נכשל. ואבא שלך? בסכ"ה נלחם קצת בבריטים ועזר להקים את המדינה. אבל מה זה לעומת אנשי מפא"י החכמים שרדפו אותו כל החיים, ובמקביל הקימו את המשק ההסתדרותי הקורפורטיסטי שהביא את הכלכלה הישראלית כל כך רחוק? תראה לאן הגיעה ההסתדרות, מפעלי חברת העובדים והקיבוצים. תראה אילו הצלחות כלכליות! כן, החברה האלה משמאל מבינים כלכלה. מאו טסה טונג היה מנשק אותם אחד אחד אם היה יכול.

למעלה