Chuck In Real Life 2X07

JAP Noa

New member
Chuck In Real Life 2X07../images/Emo58.gif

אתם יודעים מה לעשות
הפרק ישודר בשעה 20:00 [19:00 במרכז] שהיא 4 לפנות בוקר בשעון ישראל
טענות מענות ואיחולי מוות לוונסה, הכל לכאן
אני מזכירה לכם לסמן ספוילרים
הפרומו של הפרק - http://www.youtube.com/watch?v=cugMV0Sg_DM&feature=related תהנו

Robin Sparkles

New member
תראו איזה יאוש..

לפני חצי שעה חשבתי ללכת לישון ואז ראיתי שאח שלי מחכה לסדרה אחת אז חשבתי למה שאני לא אחכה ל-5 סדרות???!! אבל הן לא באותתתת מעניין מתי אלך לישון חח...

MeItOsH

New member
OMFG ../images/Emo58.gif

איזה פרק!!! דן ונייט...וואו..איזה חמודים:] סופסוף הוא עזר לו..וסופסוף לדן יש חברים..
ונסה וצ'אק.. W-E-I-R-D-O-! למרות שאני אשמח לראות מה יקרה בינהם. ובלייר,אני פשוט רוצה לחבק אותה.כי היא יצאה הכי מסכנה בסוף ופשוט כואב לי עליה.

h e n y

New member
../images/Emo58.gifמה?!

צ'אק וונסה?! מה לעזאזל..?! אוף עד שאני יראה את הפרק יקח המון זמן...:( אוף...:(

A Modern Myth

New member
../images/Emo58.gif מה זה הסוף

המטומטם הזה?!?
אוח צ'אק תשים את האגו קצת בצד, מה זה "עכשיו את תרדפי אחריי"?! אתה רוצה אותה וגם היא רוצה אותך, דיי להתברבר -_- וונסה וצ'אק... בחיים לא הייתי חושבת על זה. מוזר ברמות :| הקטע עם דן ונייט שהוא עבר אליהם היה ממש נחמד
והאיחוד המשפחתי המאולץ של משפחת באס בסוף היה דיי מוזר!

P i x i e s

New member
../images/Emo58.gif בלעעע

מה, עכשיו לצ'אק יהיו רגשות לונסה?! מה זה הסוף המחורבן הזה
בכלל, הפרק היה הרבה פחות מעניין. מקווה שזה יוביל לאנשהו.

RayoDeLuz

New member
../images/Emo58.gif

האח איזה פרק!!! דן ונייט היו חמודים.. אהבתי איך שהחברות בינהם גוברת... והרגשתי צער לגבי נייט איך שהוא גר.. אבל אני שמחה שיש לו את דן... דן וסרינה סוף סוף מתיידדים... אהבתי שדן אמר לסרינה שתעמיד פנים שהוא נייט חחח... ברט הוא הי סתם בלעכססס בהתחלה... רציתי שהוא ילך למישהי אחרת.... אבל אהבתי בסוף...
בלייר מלכה כמו תמיד... קצת ריחמתי עליה בסוף... אבל היא תמיד הכי הכי חח... במיוחד כשהיא שוב עם סרינה
וונסה גם כן הרגה אותי בפרק הזה... אבל אין עליה.. לדעתי היא לא מיותרת!... "...And some things have not changed... let the game begins... xoxo Gossip Girl"

JAP Noa

New member
ברור../images/Emo13.gif../images/Emo58.gif

Vanessa tries to blackmail Blair into being a nicer person, with the pictures of Catherine and Marcus. Blair then seeks revenge by convincing Chuck to try to seduce Vanessa. Lily and Bart throw an extravagant housewarming party and expect their children to make them proud, but Serena do not want to follow the rules. Meanwhile, Dan and Jenny discover a big secret that Nate has been keeping from his friends.

liat012

New member
../images/Emo58.gif

כצ'אק מפתה את ונסה הוא מתאהב בה? או שהוא עדיין מאוהב בבלייר, לא הבנתי את הקטע הזה.. אשמח לתשובה

JAP Noa

New member
חחחח את לא רואה כאילו?../images/Emo58.gif

הוא מאוהב בבלייר עדיין, וזה הקטע שבסוף יוכיח [היא מבטיחה לשכב איתו אם הוא ינקום בוונסה, הוא בא אלייה ואומר לה שעד שהיא לא תגיד לו שהיא אוהבת אותו הוא לא יהיה איתה] אבל לא יודעים מה בדיוק יש לו עם וונסה..לא נראה לי שהוא מתאהב בה בכל מקרה.

JAP Noa

New member
"Uh, I Forget To Put On Underwear"../images/Emo6.gif../images/Emo58.gif

בסט אפיסוד אבררררררררררררררררררררר
לא יודעת מה איתכם, אני פשוט אהבתי. כל הקטע עם בלייר וצ'אק היה מה זה במקום. אהבתי שהוא משחק כאילו אשכרה יש לו לב. יו אולמוסט פול מי
הקטע עם דן וסרינה היה כזה יאייייייייייייייייייייי
אני מקווה שזה יוביל להתפתחויות טובות יותר, אבל אם זה או זה או כלום אז אני בוחרת בזה
נייייט כזה חמוד והם כאלה חמודים שהם עזרו לו. והקטע שסרינה ייבשה ללילי ת'חיייים היה כל כך כלכך טוב.
וזה רק אני או שהשורות של גוסיפ גירל מצטמצמות משמעותית מפרק לפרק? אייייי מיס קריסטן בל, דונ'ט טיייק הר אווואי פרום מי.

ליאור XX

New member
אתם מאמינין שעדיין לא ראיתי ../images/Emo10.gif

כל היום לא הייתי במתח והייתי על קוצים רק עכשיו חזרתי ועד שזה יוריד לי

ליאור XX

New member
הפרומו לפרק הבא ../images/Emo58.gif

http://il.youtube.com/watch?v=-RRgpwxMXE4 לאאא פרק על ג'ני לאאאאא נו תודו שאתם גם לא רוצים רק עליה ? XDD

JAP Noa

New member
זו הייתה גם התגובה שלי../images/Emo6.gif

פרק על ג'ני? לאאאאאאאאאאאאאאאאאא
אוף אין לה אופי, מה פרק שלם עלייה מה?

למעלה