Chuck In Real Life 2X07

ליאור XX

New member
יפה יפה אבל משעממת

כמו נייט חחח כמה שאני מתה עליו בלעדיו הסדרה הייתה אותו דבר XD

JAP Noa

New member
היא לא סתם מזעזעת,

זה נראה כאילו משהו מת לה על הראש. פשוט מחריד.

ליאור XX

New member
../images/Emo58.gif דווקא אהבתי את הפרק

דיי אני רוצה את דן וסרינה
זה היה כ"כ שקוף שהיא עדיין אוהבת אותו והוא אותה
ודן היה חמוד מתמיד בפרק הזה
איך הוא עזר לנייט ואני מתה על בלייר וצ'אק
וצ'אק באמת צדק שהוא אמר שעכשיו תורה לרדוף אחריו ואיזה חמודים אריק והחבר שלו
ולסיום אני רוצה את דן וסרינה שוב ביחד

liat012

New member
ייאי סוףסוף ראיתי! ../images/Emo58.gif

צ'אק פשוט מלך. אני אתאבד אם יקרה לו משהו עם ונסה. [אני מקווה שלא, כולנו מקווים לא?] ובלייר, רחמים עליה. אוף מתי הם כבר יהיו ביחד><
ודן פשוט חמוד! איך הוא מנסה לעזור לסרינה בזה שהוא אומר שתחשוב שהוא נייטD: החבר של אריק כזה חתיך! :) פרק טוב. חוץ מזה שאהבתי יותר את הקטעים על צ'אק:)

ליאור XX

New member
../images/Emo58.gif

גם אני חשבתי שהחבר של אריק חתיך חח
השיער והחיוך שלו מושלמים חחח

ליאור XX

New member
../images/Emo207.gif חדשות טובות

ככל הנראה גוסיפ גירל תמשיך לעונה נוספת ולא תתבטל [=

Just Freckles

New member
../images/Emo58.gif

היה פרק טובבב
דן ונייט היו כאלה חמודים. אני ממש שמחה שהוא החליט לקבל את העזרה שלו בסוף
ונסה וצ'אק הם הזוג הכי מוזר שראינו עד עכשיו... כל פעם שהראו אותם הדבר היחידי שחשבתי זה WTF. למרות שזה נחמד לדעת שלצ'אק יש לב
אהה מסכנה בלייר
נכון שהיא תחמנית וביץ' לפעמים, אבל בדיוק בגלל זה היא וצ'אק מתאימים! שיתגברו כבר על האגו המטופש שלהם ויהיו ביחד
כל כך שמחתי שסרינה ודן חזרו לאיזה שהוא סוג של קשר. אם לא רומנטי אז לפחות שיהיו חברים!

h e n y

New member
סוף סוף ראיתיייי../images/Emo58.gif

אוקיי היה פרק די מוזר....ודי מאכזב קצת... דבר ראשון מה שלא אהבתי בפרק הזה: וונסה וצ'אק?!!?!?? WTF??!?!?
וונסה גורם ללב הטוב של צ'אק לצאת?? מה נסגר??? דבר שני: צ'אק יצא גדול בסוף!!! אהבתי שהוא החזיר לה באותו המטבע..אבל לא הבנתי למה בלייר התקשתה להגיד לו את המילים הללו? הרי היא כן אוהבת אותו.. עוד דבר שלא אהבתי הפרק: חוץ מהסוף צ'אק לא היה צ'אק...הוא היה רכרוכי כזה. חלש. לא יודעת... תחזירו לי את צ'אק שלי!!!!
הקטעים המצחיקים: 1.בליר עושה שימוע לנערה מסכנה...{תודו שזה היה אחת הקטעים המצחיקים של הפרק}
2.ג'ני יורדת על דן שאין לו חברים....חחח { "תודה בזה.. אתה מסתובב עם בנות"}.
גררר...בארט ולילי כל כך עיצבנו אותי!!!!!!
מה הם חשים שהם נותנים כללים בבית??? במיוחד בארט..הוא אפילו לא אבא שלהם. והם היו ממש צבועים...עלק משפחה..
אהבתי את זה שסרינה פתחה את הפה שלה מול כולם.
ואריק הזה כל כך חכם...חח...{אגב חבר שלו חמוד..אבל זה לא היה קצת מוזר?..} דן וסרינה היו כל כך חמודים... וחשבתי על זה זהירות ספויילר!
אולי ככה יתפתחו היחסים בין נייט לג'ני...הרי הוא עבר לגור איתם הם בטח יתקרבו..מעניין איך זה יהיה..חחח..ואיך רופס יקבל את זה.. ולאן נעלמה גוסיפגירל?????
XO XO GOSSIPGIRL

../images/Emo58.gifרק אני נהנית כשצ'אק חושף קצת רגשות../images/Emo35.gif

כל פעם שצ'אק מראה טיפטיפונת אנושיות ורגש או חס וחלילה רומנטיות -- אנשים כאן בפורום (נשים, ליתר דיוק) מתחרפנים... אני לא מבינה - אתן אוהבות את הגבר שלכן קשוח? שרק מתחמן את כולם כל הזמן? ולא מפסיק לעקוץ? אני פשוט נהניתי מהרגשות והרומנטיקה שהוא חשף כלפי בלייר (כשנייט לא הגיע ליומולדת שלה וצ'אק קנה לה את השרשרת או ב'מסיבה הלבנה' כשהיא בקשה ממנה לומר לה שהוא אוהב אותה, וגם עכשיו בפרק 7 כשהם תכננו את הקטע עם ונסה..) אז למה כשזה נראה שמשהו יפה עומד לקרות בין צ'אק לוונסה - רוצים פה שצ'אק יחזור להיות התככן, הסרקסטי והקר??? למההההההה?

JAP Noa

New member
../images/Emo58.gif

ברוכה הבאה
אני לא אוהבת את צ'אק, הדמות שלו בשבילי היא מישו שמצחיק אותי
לא אכפת לי אם הוא עם בלייר או לא, אז אני רוצה שהוא יהיה תככן ורע ושיחזור להיות מצחיק ושיצא כבר מהדיכאון שלו! השורות שלו גורמות לסדרה להיות מצחיקה, וכשצ'אק הישן נעלם אשכרה הגיעו למצב שנותנים לג'ני בדיחות
. מי היה מאמין.

../images/Emo58.gif אני לא חדשה, רק אני כמעט לא פעילה

כשצ'אק (אגב, גם בלייר) מתנהג בתככנות ועושה מעשים שאני לא חושבת שיש מישהו בעולם יעשה (עם או בלי כסף) זה דוחה וזה מעצבן (אותי בכל אופן). וכשהוא נהיה קצת אנושי וקצת רומנטיקן, ואז רואים קצת אופי - הוא פשוט מקסים.

JAP Noa

New member
מקסים?../images/Emo12.gif

אני לא חושבת שהוא מקסים בכלל. כשהוא נהיה אנושי אז הוא לא נחמד, הוא סתם מדוכא ומהורהר. יש לדמות הזאת חרא של אופי, אין מה לעשות. [אבל הוא מצחיק שאין דברים כאלה
] דן, נייט, הן דמויות טובות. הוא פשוט הVillain של הסדרה, זה כל המטרה שלו. יאללללה שיצא מהדיכאון ויחזור להיות מצחיק, הוא נהיה ממש דאוונר דן

למעלה