DEAR אפי היקרה

flash551

New member
DEAR אפי היקרה

הכלב שלי נהנה בזמן עשיית צרכיו,ואני מתכוון נהנה מאוד,מאוד. זה נורמלי? למה זה? ומה איתנו-למה אנחנו לא נהנים כל כך?

מי לא נהנה?

אני מאוד מבינה את הכלב שלך, ודווקא מה שמטריד אותי זה אתה, שמשום מה טוען שרובנו לא נהנים מזה. טעות בידיך -ידידי. כידוע לך (ואני לא מאמינה על עצמי שזהו נושא שיחתנו האינטליגנטי), עשיית צרכים היא מאורע מזכך, מטהר, מאוורר, ומשמח באופן עקרוני. יכול להיות שאתה אדם עם מעצורים? יכול להיות שאתה תמיד מחזיק הכל בבטן ולא מוציא החוצה? יכול להיות שאתה מפחד לכעוס על אנשים, להתרגז, להתעצבן, לפגוע? הצעתי היא - והכל על מנת שאיכות חייך תשתפר פלאים: למד מכלבך. למד לאהוב את ההנאות המעטות שיש בחיים, למד לוותר לעצמך, ללכת עם הגוף ולא עם הראש. או בקיצור - ת ש ת ח ר ר !!!

flash551

New member
השאלה היא עד כמה נהנים

ואולי זה לא היה ברור מספיק.. אני לא יכול לדעת איך זה אצל נשים, אבל אחרי לחץ רב,יש גברים שטוענים שלהשתין זה כמו חצי ז(מותר להגיד?)

יש לי יש לי יש לי

PP זה דבר מאוד משחרר אצל נשים, זה חצי זי... ועכשיו אחרי שסיימנו לדון בעיניני פיפי-קקי, נוצר לי הרושם שאתה מתעניין במקלחות זהב. > עדן המומה מהמסקנה שלה<

זה גם היה הרושם שלי

אבל מפאת הנימוס (בכל זאת הוא חבר חדש, ןאמרו לי שצריך להתנהג יפה בהתחלה) התאפקתי מלשאול. היה קשה, אבל אני שמחה שעשית זאת במקומי.

חביבי תירגע

ואנא קרא את המאמר שלי לגבי כללי התנהגות בפורום. אני אישה רגישה, והשבת עוד לא עברה, ככה שיש לי מצברוח טוב. מחר, זה סיפור א ח ר לגמרי.

למעלה