Death Before Dishonor 10

Death Before Dishonor 10

אפשר להגיד שבג'מייקה מדברים כרגע על אירוע גדול אחד כרגע: סוף סוף קלאש בסדר גודל בינלאומי, אחרי הרבה זמן שלא היה כזה בג'מייקה... אייריש אנד צ'ין, הצמד שאחראי על הפקות הענק הכי גדולות בסצינת הרגאיי העולמית, מבטיחים שהקלאש, שיתקיים בפעם העשירית ב5 באפריל, יהיה האחרון בסידרה, ונראה שהולך להיות אירוע חריף (כמובן תלוי בוייב, אבל נראה לי יותר רציני מסטינג 09 למשל) על ה
יתחרו: מייטי קראון היאקוזות מיפן (והטוענים לכתר), בלאק קאט, בייס אודיסי (שינסו לקטוף את הגביע עבור האם סי המנוח שלהם, סקווינג'י), סנטינל, טוני מטרהורן וברדה הייפ. לקצת מדיה ופרטים על הפסטיבל log on to irish and chin: http://www.irishandchin.com/death-before-dishonor-ten ביום האירוע (כמובן אם לא יסגרו לנו את הפורום עד אז
) אני אתן לינק לסטרימינג של האירוע, וידאו או אודיו, מה שיהיה... שבת שלום בינתיים! שיידי.

ב ז ו ק ה

New member
bets on:

אני מהמר על מייטי קראון או בייס אודיסי (שניצחו בגינס סאונדס אוף גרייטנס השנה והראו שיש חיים אחרי סקווינג'י).

קרב ענקים

כל אחד יכול להפתיע, סנטינל קטלניים, מטרהורן תמיד מבדר. אבל כנראה שהמאני טיים באמת יהיה בין מייטי קראון מחזיקי הגביע ואודיסי, שבפרסומות לאירוע באיירי אף אם (הגלגל"צ של ג'מייקה) מבטיחים לזכות בגביע בשביל סקווינג'י... ואגב, האירוע יתקיים במונטיגו ביי, פייר 1 (כל מי שנחת במונטיגו ביי עבר דרך המקום מתישהו..). ואמור להיות וידאו. big it up

tabasco11

New member
hmmmmmmmmmmmmm

ליין אפ מהטובים, למרות שהייתי שמח אם היו מחליפים את סנטינל בסוניק/ פואו פואו מובמנט.... מייטי קראון- הולכים להפתיע כמו תמיד עם קוסטומים [ספיישלים שהוקלטו במיוחד לערב הספציפי הזה], היחידים שיכולים לגרום למטהרון לחתוך דאב על עצמו, ולצ'ארלי בלאק ללאחל לחברים שלו למות ;) בלאק קאט- אף פעם לא התלהבתי ממנו או מהדאבים שלו, ואני עדיין לא מצליח להבין מי ממציא את ההייפ סביבו.... בייס אודיסי- האמת שכשהייתי בג'מייקה הם היו בקלאש נגד טרופה, הם רוכבים כבר בצורה יותר מדיי מעצבנת על עניין המוות של סקווינג'י, מאמין שהם יכולים ללקחת את הקלאש גם אם הם לא יזכירו אותו.... סנטינל- דאבים באד, אלמר מהפחות אהובים עליי [וזה במילים יותר מדיי עדינות] בכל מה שקשור לאם סי בקלאשים, כמו שרשמתי כבר- מעדיף את סופרסוניק/פואו פואו מובמנט טוני מטהורון- תמיד ודע לבדר, להכניס פלפל לכל קלאש, אבל לצערי לא מהפייבוריטים בעולם יותר מדיי, לא נראה לי שהוא יגיע רחוק בקלאש הזה, למרות שאם הוא כן- זה יהיה מעניין..... ברדה הייפ- האם סי שלהם נובח בלי קשר יותר מדיי, למרות שהם ג'מייקאים אם הקהל לא יהיה ביאס- הם לא יגיעו רחוק בקלאש הזה לדעתי

reality i

New member
המממממ.....

MIGHTY CROWN - הסאונד שפרץ לתודעה הג'מייקנית והבינלאומית בזכות ארועי ה WORLD CLASH/DEATH BEFORE DISHONOR אחרי הזכייה הראשונה שלהם ב1999 ולאחר מיכן הם קטפו את הגביע עוד מספר פעמיים ממש באותו מפעל......זה נכון כמו שטבסקו ציין שבגלל כמויות הכסף והמגע שלהם התמידי עם אנשים ברחוב הג'מייקני והאמנים בג'מייקה יכול להקנות להם ספשלים ששום סאונד בעולם לא יוכל להקליט .מצד שני - מייטי קראון/ צ'ין נמאסתם ....במיוחד סיימון העילג והמשעמם. TONY MATTAHORN - מטרון יצטרך לעשות משהו שהוא לא עשה מאז שDUTTY WINE כבש את העולם וזה להשקיע בקלאש להגיע מוכן ובאמת להיות בעניין , בשנים האחרונות מטרון כמעט נעלם מסצינת הקלאש וגם כשהוא הופיע הוא היה רחוק מלשכנע כפי שעשה לפני כמה שנים. לא נותן לו הרבה סיכויי למרות המעריצים השרופים שלו במו ביי. BLACK KAT - זכה 6 פעמים במפעל הזה ואני מאמין שהמספר הזה ישאר לנצח , בלאק קאט לא מרשים במיוחד לצד סאונדים עשירים וגדולים . BASS ODYSSEY - דמיאן שתפס פיקוד לאחר מותו של סקווינג'י בנתיים עובד יפה,בסדרת קלאשים של גינייס הוא הרשים למדיי , וכרגע הוא נראה כתקווה של אודיסי מה שלא יהיה רק שלא יתנו לWARM להחזיק את המיק ....הוא פשוט משעמם . SENTINEL - סאונד עשיר ולעיתים יצירתי אבל אני שונאאאאאאאאאאאאאאאאאא את הגרמנים חסרי הוויבז האלה. אם הם לוקחים את הגביע מצידי שיעבור הוריקן על ג'מייקה. BREDA HYPE - ראיתי ושמעתי אותו בפעולה....ללא ספק יש לו את הוויבז/ההגשה/ הטירוף השאלה עם קופסת הדאבים שלו מספיק עמוקה בכדי לעמוד מול כמה מהסאונדים היותר גדולים וותיקים בביזניז , מאוד רוצה שהוא ינצח (הגיע לקלאש הזה בזכות נצחונות שלו בסידרה של גינייס) בסה"כ אייריש & צ'ין לא מחדשים הרבה...ליין אפ בינוני שבקלות אפשר היה להחליף בו שני שמות או שלושה. יאללה מלחמה.

smadicris

New member
לא מעניין לי ת'ביצה

הקרקס של אייריש וצ'ין הוא אולי בידור להמונים אבל שום חובב קלאשים אמיתי לא יכול להגיד שקורה שם משהו משמעותי או חשוב. סופרסוניק נגד מייטי קראון באפריל הרבה הרבה יותר מעניין.

reality i

New member
אז זהו שמה שהולך לקרות באירופה זה...

שמייטי קראון הולכים להשפיל את סופרסוניק....

ב ז ו ק ה

New member
אני גם חושב ככה.

יאמר לזכות האירופאים שביאס הם לא. מייטי קראון יחגגו על סופרסוניק, יהיה מעניין.

smadicris

New member
LOL

השתגעתם dont sleep on sonic הסאונד הכי באד באירופה שבניגוד לסנטינל גם יש לו אם סי. ספיידה יותר טוב מסיימון, מה שנכון הוא שלמייטי קראון יש המון נסיון הכל יכול לקרות, אני מקווה מאוד שסוניק ייקחו, מה שבטוח השפלה לא תהיה שם

reality i

New member
סמי לך תישן על האף....

ספיידה אמ סי עוד יותר מעצבן מאלמר (לשמוע ספיצ'ים ארוכים במבטא הנוראי שלו) ,סופרסוניק זה סאונד שכן יודע לחתוך ספשלים אבל לאו דווקא את הספשלים הנכונים....בWAR IN THE EAST ציפיתי להרבה יותר מסוניק אבל די התאכזבתי......למייטי קראון יש את המומנטום הזה את הוויבז ובהחלט את הנסיון העשיר שלהם מול סוניק שבנתיים לא קיימו קלאש אחד רציני עם סאונדים מהטופ פור (טרופר - בייס אודיסי - מטרון - בלאק קאט ) דבר אחד שיכול לקרות שאולי ישנה משהו אחרי הקלאש הזה זה רק אם סוניק ינצחו ניצחון משכנע את היפנים...זה יכול לשנות את התמונה באירופה...

tabasco11

New member
סוניק איכזבו בהולנד שנה שעברה אבל

לדעתי העניין הוא האם מייטי קראון יצליחו לקרוא את הוויב של הקהל האירופאי, ששונה לגמרי כמובן מארה''ב, אנגליה ובטח מג'מייקה, למייטי קראון יש פה מלוכלך, ואירופאים מ-מ-ש לא מתלהבים מזה יותר מדיי, לסוניק יש יתרון של הכרת שטח מקרוב.... מצד שני אני כבר מוכן לשים כסף עם כל אחד שהפוורד שמייטי קראון יקבלו על האינטרו [כי הם תמיד יודעים להפתיע את כולם בו] יהיה הרבה יותר גדול משל סוניק.... אגב עוד קלאש שהולך להיות מעניין לדעתי זה הרב אה לייז איט נגד בלונט פאסי- הרב אה ייז איט מתחילים לטחון קלאשים בצורה מאסיבית, בלונט פאסי מטפסים לאט לאט לתודעה של קלאש סאונדז, למרות הנפילה שלהם ביו קיי קלאש אני עדיין חושב שהם סאונד עם פונציאל, אייג'אקס אם סי מעולה בקלאשים בתוך ניו יורק, אז מעניין מה יקרה בגרמניה שהוא יפגוש את הולנדים..

למעלה