Death Before Dishonor 10

ב ז ו ק ה

New member
בלאנט יקחו בענק

האם סי של הרבליייז איט יתקשה מאד מול אייג'קס. מאד מאד מאד מאד יתקשה... BIG BLUNT!!! LOCK DEM OFF!! הרבה זמן סאונד אמריקאי לא ניצח באירופה.

smadicris

New member
אורן לך תדחוף צ'יקן פאטי

MY GOSH אתה אשכרה חושב שספיידה פחות טוב מאלמר??!! קודם כל הפטוואה והאנגלית של ספיידה מצויינים יחסית, והוא בניגוד למעצבן הזה מסנטינל גם יודע לבנות ספיץ' עם פואנטה, ויש לו מספיק חוצפה לעמוד מול כל סלקטה אחר. ותאמין לי שאני כמוך לא אוהב אמסיז אירופאים. לגבי מה שאמרת שסוניק לא ניגנו מול אף סאונד בכיר - מזכיר לך שהם נסעו השנה לניו יורק וניצחו את בלאק קאט, סינמאקס, TEK 9 ויארד ביט, יענו סאונדים מג'מייקה יפן וארה"ב. אל תשכח מי ניצח את WAR IN THE EAST בשביל TEAM EUROPE - זה היה ספיידה לבד, אלמר רק צווח והפריע. שמע אני יודע שאני BIAS בנוגע לסוניק כי הם חברים קרובים באמת אבל לגבי זה שהם ריל באד סאונד אי אפשר להתווכח. לסנטינל יש פחות כישרון מהם, מה שנכון הוא שסוניק לא ביחסים טובים עם צ'ין ולכן אתה לא תראה אותם בשום אירוע שלו (להלן "הקרקס" שמורכב תמיד מאותו בנק של סאונדים). מייטי קראון ביג סאונד עם קבלות, נוטה להסכים עם טבסקו לגבי הפאוואד באינטרו LOL אבל אתם יודעים שמה שעובד באירופה זה לא מה שעובד בברוקלין או ג'מייקה, אז יהיה מעניין מאוד לראות את היפנים בטריטוריה שהם לא נלחמו בה עדיין. כל מיני קאסטיומים יצירתיים עם המון ליריקס חדים (משהו שהם בהחלט מצטיינים בו) עלולים לעבור מעל לראשים של אנשים. קראון צריכים פשוט לנגן מוזיקה טובה כדי לנצח את זה, תחפושות קארטה, קאסטיומים מתוחכמים וה- dem hate we tru we japaniese" ספיץ' לא בטוח שיעשו ת'עבודה. ביג אפ לסולטן והרבאלייז איט על ביסוס ה WAR IN THE EAST כקלאש הכי מעניין באירופה. הרבה יותר מהרידים קלאש ושאר ירקות.

tabasco11

New member
REALITY

א- באמת אין מצב שאלמר יותר טוב מספיידה, באמת שסנטינל יכלו בקלות להיות פייבוריטים לפחות כמו שסוניק עכשיו, אבל אלמר הורס להם, ולא רק זה- הביאו את האם סי הצעיר שלהם, שאטה פול, שאותו אני מוכן לקראות רק כדי לשבור לו בקבוק על הפרצוף!!! אגב- בוואר אינה איסט אם הם כולם היו נגד כולם הייתי ישר מהמר על סוניק ופויזון דארט דאב פי דאב ב- כמו שכבר אמרתי, וגם עמרי אמר- אירופה זה וויב שונה, מייטי קראון יצטארכו להיות קצת ותר חדים מ SOK UNU MOOMA וכאלה... ג- לא שאני בא לזלזל בדאב בוקס של מייטי קראון, אבל באמת שיש לסוניק דברים מפחידים לפעמים שמדובר בדאב פי דאב, בטח לאור העובדה שאף אחד לא נופל, שניהם עולים לדאב פי דאב... ולזה אני הכי מחכה... לא יכול לומר ב 100% מי אני חושב שינצח, אבל אני בטוח שהולך להיות משהו חולני...

reality i

New member
וואו דיון שמזכיר את הימים של וואלה....

מבחינתי גם אלמר וגם ספיידה בילתי נסבלים לאורך זמן...זה נכון שספיידה יותר אינטיליגנט ואלמר יותר אינפנטיל....מבחינתי שסוניק ינצחו הרי זה התוצאה היחידה שיכולה להביא איזשהוא שינוי בסצינת הקלאש האירופאית שהפכה להיות BAGA BULLSHIT ובכל זאת אני מאמין שקראון יבואו מוכנים....כל הדיבור על הקהל האירופאי....מה נראה לכם טבסקו וסמי שהיפנים לא יודעים את זה ? שהם מנותקים מסצינת הקלאש העולמית ? הם לא הופיעו באנגליה עשרות פעמים ? ? נראה לכם שהם לא עוקבים אחרי סוניק כבר שנה בכדי לראות היכן הם יוכלו לתת לסוניק תשובות מטורפות שרק כסף ענק וקשרים וRATINGS יכולים להביא.....קראון נחשבים בכל העולם וגם בג'מייקה ובגדול.... WHO THE FUCK IS SONIC ? SAMI UNU GWANN BIAS LIKE CHEERLEDER....SHAME PON U יש שידור בווידאו ? צריך לקיים הקרנה ל5 אנשים שזה כן מעניין אותם....מוכן שזה יהיה אצלי

babaroots

New member
פי ריל פאק די גרמנז...

כי לא מספיק דאבים טובים ויקרים צריך גם לדעת להגיש אותם... ולתת בראש הקיצר המעודפים עלי בקלאשים: ביארד - בייס אודיסי בהולנד - מייטי קראון

למעלה