Deceiver
Fools

Deceiver ../images/Emo32.gif Fools

ספרו קצת מה קורה איתכם. אנשים פה נעלמים וזה חבל, עד לא מזמן הייתה פה אחלה קהילה. בואו נשמר את זה. :) אז, איך הולך?

Brombit

New member
אני אספר על המשלוח מהדודה מאפגניסטן ../images/Emo115.gif

(שנלחמת באומץ מול העריצות הגברית!) (למען הסר ספק, כל קשר לדודה או לאפגניסטן מקרי בהחלט) על כל המתנות שהיא הביאה עוד אין לי דעה רצינית, שמעתי קמצוץ מכל אחד Les Claypool - Of Fungi And Foe (חצי פרוטקציה) Collapse Under the Empire - Find a Place To Be Safe Acid Mothers Temple - Does the Cosmic Shepherd Dream of Electric Tapirs Elephant9 - Dodovoodoo Combustible Edison - The Impossible World Giant Squid - The Ichthyologist Serenity - Fallen Sanctuary Tarot - Stigmata (פרוטקציה, גלגל הצלה) Zola Jesus - Stridulum The Gathering - Nighttime Birds (פרוטקציה) Rasputina - Sister Kinderhook (פרוטקציה) The Moody Blues - Days of Future Passed (יש לו קשרים) Tori Amos - Under The Pink (פרוטקציה) היהודים - פחד מוות (פרוטקציה) Radiohead - The King of Limbs (סופר פרוטקציה) תודה על ה"הקשבה"
...אח"כ חשבתי שרצית שנכתוב חוויות ולא פרטים כאלה, אבל לא רציתי למחוק את הרשימה החמודה שעשיתי

Brombit

New member
חוויות ../images/Emo115.gif

ויכוח סוער נוסף
הפורום...ההוא לא פועל, זה נוח לי
חשבתי על הרבה דברים גרנדיוזיים למדי שאני יכולה לעשות בזמן הקרוב, אבל הם די מתנגשים אחד עם השני, ואני לא יודעת מתי יהיה כל אחד

למעלה