e-magin פתחת לי חדר נוסף בחיים שלי

e-magin פתחת לי חדר נוסף בחיים שלי

בשבילי אינטרנט זה בכלל לא התמכרות אלא דרך חיים, אני מניחה שתוך כדי ההודעות דרך התגובות ארחיב(אתה יודע מאג`ין, כשאני מתחילה לכתוב לפעמים שוכחת לעצור):)))))). אני חייבת להדגיש אני שונאת מחשבים, כל חיי שנאתי מחשב ופחדתי ממנו. תמיד מצאתי דרך להשיג חומר מוכן ועבודות מוכנות על מחשב במקום שאכיןלבד ואאלץ לצערי ללמוד לחיות איתו. ולמה? כי תפסתי את המחשב כמשהו גולם חסר רגשות, קשה לי להתמודד עם גולם בחיים, אני חייבת להרגיש אחרת אני בום זורקת. אבל נסיבות החיים גרמו לכך, שמחשב נכנס לביתי כדי ללמוד תוכנות וורוד ואקסל-ובינינו עד היום לא למדתי אותן כי אחרי שהכרתי את האינטרנט מי צריך חיים אחרים? היה לי חיבור לאינטרנט חצי שנה , ולא הצליחו לשכנע אותי לגלוש נראה לי בזבוז זמן מהחיים, טמטום, ובעיה נפשית לבלות חיים מול מחשב. צריך לחיות את החיים על אמת. היום המחשב , הרשת דלוקה אצלי חמש דקות אחרי פתיחת העיניים בבוקר עוד לפני הקפה, וחמש דקות לפני סגירת העיניים בלילה לשינה(כי אין לי ברירה). היום האינטרנט זה פשוט החיים שלי, זה יומן החיים שלי, זה ספר הזיכרונות שלי, זה החברים שלי, זה המשפחה שלי, זה התעסוקה שלי, זה המשחק שלי, זה גם מקום מלא מלא רגשות, וחויתי רעים וטובים. טוב מזל ששבת נכנסת והחלטתי לעשות כמה דברים מועילים היום אחרת לא הייתי מפסיקה לכתוב. מאג`ין מאחלת לך המון הצלחה, מפרגנת לך על נחישותך, ואני סומכת עליך שתנהל את הפורום בהמון אהבה. בברכת שבת שלום רחל-נשמה

e-magine

New member
אני יודע שאת לא מכורה.

אני מסכים איתך שהמחשב במידה מסויימת הוא גולם. אבל אני מעדיף לראות בו כלי. לפי מה שאני יודע, את זקוקה לאינטרנט והא אכן עוזר לך בחיים. הוא פותח לך אפשרויות שאלמלא האינטרנט, לא היו פתוחות בפניו. לדעתי מה שחשוב הוא לזכור תמיד שהאינטרנט הוא כלי. מותר לאהוב אותו ומותר לשנוא אותו, כמו שמותר לאהוב או לשנוא כלים אחרים. למשל מכוניות. אני אישית די מחבב טכנולוגיה, מתלהב מחידושים ושדרוגים, מריך מחשבים מזקים, ניידים קלים, מחשבי כף יד, נהנה לבדוק תכנות חדשות, אבל לא נקשר רגשית לכלים האלה. אם אני נותן שם למחשב זה רק כדי להבדילו ממחשב אחר. ברוכה הבאה, ותודה, רחל.

למעלה