Emergency

yarden28

New member
Emergency

התרגום המלא.בעודי יושבת ועוברת רגעים קשים השיר הזה העביר לי אותם בצורה הכי טובה,אז הינה התרגום המלא. אני חושבת שיש לנו מקרה חירום אני חושבת שיש לנו מקרה חירום אם חשבת שאני כן אעזוב,אז אתה טעית כי אני לא אפסיק להחזיק מעמד אז אתה מקשיב? אז אתה רואה אותי? אם חשבת שאני כן אעזוב,אז אתה טעית כי אני לא אפסיק להחזיק מעמד זה מקרה חירום אז אתה מקשיב? ואני לא יכולה להעמיד פנים שאני לא רואה את זה זאת באמת לא אשמתך שלאף אחד לא אכפת לדבר על זה לדבר על זה כי אני ראיתי אהבה שמתה יותר מידי פעמים כשהיה מגיע לה לחיות (כשהיה מגיע לה לחיות) ראיתי אותך בוכה יותר מידי פעמים כשמגיע לך לחיות, לחיות אז אתה מרים ידים בכל הזדמנות שיש לך רק בשביל להרגיש חדש שוב אני חושבת שיש לנו מקרה חירום אני חושבת שיש לנו מקרה חירום ואתה עושה את המיטב בשביל להראות לי אהבה אבל אתה לא יודע מה זאת אהבה אז אתה מקשיב? אז אתה רואה אותי? אז אני לא יכולה להעמיד פנים שאני לא רואה את זה זאת באמת לא אשמתך שלאף אחד לא אכפת לדבר על זה לדבר על זה כי אני ראיתי אהבה שמתה יותר מידי פעמים כשהיה מגיע לה לחיות (כשהיה מגיע לה לחיות) ראיתי אותך בוכה יותר מידי פעמים כשמגיע לך לחיות, לחיות זה מפחיד,הם לא יתמוגגו לאף אחד לא אכפת לדבר על זה,לדבר על זה כי אני ראיתי אהבה שמתה יותר מידי פעמים כשהיה מגיע לה לחיות (כשהיה מגיע לה לחיות) ראיתי אותך בוכה יותר מידי פעמים כשמגיע לך לחיות, לחיות תהנו
.. http://www.plyrics.com/lyrics/paramore/emergency.html -->>המילים באנגלית

yarden28

New member
תיקון קטן,תסלחו לי.

אני חושבת שיש לנו מקרה חירום אני חושבת שיש לנו מקרה חירום אם חשבת שאני כן אעזוב,אז אתה טעית כי אני לא אפסיק להחזיק מעמד אז אתה מקשיב? אז אתה רואה אותי? אם חשבת שאני כן אעזוב,אז אתה טעית כי אני לא אפסיק להחזיק מעמד זה מקרה חירום אז אתה מקשיב? ואני לא יכולה להעמיד פנים שאני לא רואה את זה זאת באמת לא אשמתך שלאף אחד לא אכפת לדבר על זה לדבר על זה כי אני ראיתי אהבה שמתה יותר מידי פעמים כשהיה מגיע לה לחיות (כשהיה מגיע לה לחיות) ראיתי אותך בוכה יותר מידי פעמים כשמגיע לך לחיות, לחיות אז אתה מרים ידים בכל הזדמנות שיש לך רק בשביל להרגיש חדש שוב אני חושבת שיש לנו מקרה חירום אני חושבת שיש לנו מקרה חירום ואתה עושה את המיטב בשביל להראות לי אהבה אבל אתה לא יודע מה זאת אהבה אז אתה מקשיב? אז אתה רואה אותי? אז אני לא יכולה להעמיד פנים שאני לא רואה את זה זאת באמת לא אשמתך שלאף אחד לא אכפת לדבר על זה לדבר על זה כי אני ראיתי אהבה שמתה יותר מידי פעמים כשהיה מגיע לה לחיות (כשהיה מגיע לה לחיות) ראיתי אותך בוכה יותר מידי פעמים כשמגיע לך לחיות, לחיות הצלקות האלו,הן לא יתמוגגו לאף אחד לא אכפת לדבר על זה,לדבר על זה כי אני ראיתי אהבה שמתה יותר מידי פעמים כשהיה מגיע לה לחיות (כשהיה מגיע לה לחיות) ראיתי אותך בוכה יותר מידי פעמים כשמגיע לך לחיות, לחיות

למעלה