everybody`s doing it...

MERD!

New member
everybody`s doing it...

בגלל שנפתח פה טרנד חדש אז גם אני רוצה לרשום חלום, יותר ארוך מה2 הקודמים אבל לא צלול... סתם חלום מתוסבך. אולי למישהו פה יהיה רעיון בקשר לחלום הזה. אני זוכר רק מאמצע החלום אני יושב באולם קולנוע רואה סרט או הצגה של סאטרידי נייט לייב באמצע הסרט אני ממש ממש צריך לחרבן אז אני מחרבן בכסא שישבתי בו עובר מקום ומקום אבל באופן מוזר בסוף שאני רואה מישהו שעומד לשבת במקום שלי או לידו חזרתי לשבת ליד והתחלתי לדבר איתו סיפרתי לו שחרבנתי שם ולא כדאי לו לשבת שם אני חושב הוא כנראה לא האמין לי עד הבזק אור או הדליקו תאורות לסיום או הפסקה או משהו לא זוכר ואז הוא ראה ונגעל אז אני כזה התחלתי לצחוק ואמרתי שזה.. לא הייתי בטוח מה להגיד בסוף אמרתי בוץ כי פתאום הופיע בוץ בכיסא ממול ומתחתיו אז אמרתי לכולם ולאנשים שאני מכיר שם שזה רק ההפסקה ושאני מכיר את זה הם לא צריכים ללכת ואז הם הצביעו למסך ואמרו אז מה זה והיה שם כתוביות סיום אז אמרתי הא נכון זה הסרט לא הסדרה והסדרה זה שונה אחרי שההצגה הסתיימה פגשתי את חבר אחד שלי והוא אמר לי שגם הוא צריך לחרבן אז שאני ילך איתו והצביע לתאים שונים ממה שראיתי פעם אחרונה הייתה שם אחת בת 30 ומשהו רוסיה שניסתה לסדר את הדלת היא עמדה שם חצי ערומה ולא הצליחה לתקן את הדלת וביקשה עזרה אז הלכתי לסדר לה את הדלת של התא אבל היא עמדה עם המכנסיים והתחתונים למטה הסתכלתי עליה לשניה וניסיתי לסדר את הדלת אבל כמה שניות אחרי שהסתכלתי עליה היא התחילה לאונן ואחרי זה הפכה לממש ממש זקנה יצאתי משם מהר ודחפתי אותה החוצה גם אני חושב עד לאיפה שהוא עמד והשארתי אותה שם והיא התחילה למהר לאט לאט כזה כמו זקנה לתוך התא אז ראיתי חברה שלה או משהו והיא צעקה ונישקתי אותה כזה ואז הלכנו או רצנו משם עכשיו יש מעבר הגעתי לאיזה בית עם 3 בנות ואני הייתי מישהו אחר או מישהי אני חושב דיברנו על דברים לא יודע אלו ומשהו גרם להם להתעצבן ואז אני זוכר שהצעתי שנעשה מהפכה פמיניסטית משהו כזה ואז היה עוד מעבר וראיתי מאות או אלפי אנשים או נשים בעצם אני חושב עושות הפגנה או תהלוכה או מתפרעות ואז הרבה גברים שעומדים מולם ומתחילים להלחם נגדם ואז קורעים אותם במכות

Variety

New member
יש את פורום ``חלומות`` שם תקבל פירוש

יש את פורום ``חלומות`` שם תקבל פירוש אם אתה רוצה. המון אנשים באים לשם ושולחים חלומות ומקבלים פירוש. חלום ממש מוזר. עם הרבה סימנים, תנסה לפרש גם לבד, כי אתה יכול הכי טוב להתאים את החלום לחיים. Variety-

MERD!

New member
אני יודע

הוא כבר פתר לי כמה חלומות מוזרים (אבל זה הכי ארוך בגלל היומן חלומות אני חושב...) פשוט הוא כבר לא בא לשם הרבה ובקושי פותר כי אין לו זמן.

MERD!

New member
..............

דבר ראשון כתבתי את זה בגלל שהמנהל פורום חלומות לא היה שם כבר שבוע משהו כזה קיוויתי אולי מישהו יכול לפתור את זה, דבר שני בגלל ששבוע וחצי אני כבר עושה תיומן חלומות והכי הרבה שזכרתי היה משפט וחצי ואז ישר ככה... אז בשבילי זה הרבה. עכשיו דבר שלישי, מה אכפת לך?

למעלה