Farscape Sale!!!

FredScarran

New member
Farscape Sale!!!

שלום לכולם! ADV עושים מכירת חיסול רק השבוע (עד יום ראשון) במחירים די מצחיקים (סטארברסטים ב14$, 12$ וכו'). הם עושים רק משלוחים לארה"ב ולקנדה, אז אם יש לכם אפשרות - לכו על זה! הכתובת היא- www.advfilms.com ניסיתי עכשיו לקנות, אבל נתקעתי קצת בצ'ק-אאוט - הם רוצים כל מיני פרטים שאין לי שום דרך לתת - מה זה billing counrty להבדיל מ- shipping country? ומה לכתוב שם כשהאפשרויות הן רק מדינות בצפון אמריקה או קנדה? יש לי כרטיס אשראי בינלאומי, וכתובת למשלוח באריזונה, הצילו!! אם מישהו יודע ויכול לעזור לי, אני אשמח... בעבר קניתי רק באמאזון יו.קיי. או בבלאקסטאר והם לא עושים כאלה בעיות... תודה רבה... ובהצלחה לכל מי שמעוניין!

dixie chick

New member
מה בדיוק הבעיה?

בילנג אדרס- הכתובת שאליה נשלח החיוב, זה הכתובת שלך בארץ, אם אין אפשרות לבחור בארץ אפשר לנסות לכתוב ישראל + המיקוד שלך בשורות החופשיות של הכתובת, ובשדות של המיקוד והמדינה (איפה שהם דורשים ארה"ב) לשים כאלה שאתה מכיר (למשל אריזונה + המיקוד באריזונה), יש מצב שהם יחזרו אליך ויגידו לא, יש מצב שזה יעבוד (לי זה עבד, ופעם גם הזנתי את כל הכתובת שלי כאילו היא כתובת בארה"ב וזה עבד) שיפינג- הכתובת שאליה נשלחים הDVDים בפעל (הכתובת באריזונה)

FredScarran

New member
תודה רבה, אבל ../images/Emo5.gif אוווווווווווףףףףףףף!

זה לא יאומן, זה כאילו האלים לא רוצים שיהיה לי את הסטרברסטים האלה. בחיים לא נתקלתי במשהו כזה. הקוסמוס בבירור מנסה להגיד לי משהו
... אני אדם מאוד לא רוחני, ממש לא זאהן, יותר סוג של צ'יאנה, אם כבר, אבל זה כבר מתחיל להיות מגוחך! ראיתי את הבילינג אדרס הזה, אמרתי, טוב, מאחר ואני שולחת את זה לבית של מישהו גם ככה, אז שהוא יקנה עבורי ואני אחזיר לו את הכסף. אז זהו, שהמישהו הזה, בדיוק השבוע, נמצא במקסיקו. ראיתי עכשיו את מה שכתבת לי, אמרתי יופי, ננסה בכל זאת, עוד לא שתים עשרה בלילה באריזונה (אני מקווה), אולי יש עוד סיכוי. והאתר שלהם נפל!!!!!!!!!!!!!!! וכל זה אחרי הסאגה שהייתה לי עם זה בינואר עם הידיד הדביל שלי (אבל עם הרבה כוונות טובות, הוא באמת סבבה
) שקנה, ולא היה להם, והוא קנה שוב, וזה חזר, ואז אמר לי שהוא קנה עוד פעם ושכח לעשות את זה... בקיצור, נראה לי שהגיע הזמן להבין את המסר... אולי מישהו מוכן לצרוב לי? :)

sprqy

New member
תודה!

אבל אני לא רואה שם את הSTARBURST! בטוח יש שם? אולי פיספסתי... אגב הגיע לי הדיוידי של המיני!!! מחכה שיחזור לי המקרן מתיקון כדי לראות!!!!!!!

FredScarran

New member
תתחדש!

בשעה טובה... איזה כיף לך! שלוש ורבע שעות עם וור מיניסטר אקנה
... וכמה מהקטעים המשובחים ביותר של רייג'ל - Back off, dreadlocks, they're having
My
baby! גאון, פשוט גאון... לגבי הסטרברסטים - תחפש Farscape Starburst והוא נותן לך רשימה, אם אני לא טועה. אני לא יכולה לאמת את זה, כי האתר שלהם קרס לכבודי, כאמור,
, אבל אני כמעט בטוחה... בהצלחה...

sprqy

New member
תודה!../images/Emo13.gif

באמת האתר נפל, אין לך מזל, כנראה שאת צריכה להכין רשימה על דף צהוב של דברים רעים שעשית ולכפר עליהם
(ראי ערך My name is Earl) רגע את אומרת שזהו? נגמר המבצע כבר?!

FredScarran

New member
כך מסתמן...

לפי מה שהיה כתוב שם כשהאתר שלהם עוד דיבר איתי, הסייל היה עד השישי למאי. האמת שהבנתי ש- ADV מפסיקים לייצר את הסטרברסטים, ושסוני קנו את זכויות ההפצה עכשיו, אז זה סוג של מכירת חיסול. הייתה אחת גם בפברואר, לפי מה שמקורות יודעי דבר סיפרו לי, ואם הם לא נפטרו מהסטוק עכשיו בטח תהיה עוד מכירת חיסול בהקדם. מעניין מה סוני יעשו עם זה? עוד מהדורה מיוחדת? The Control Collar Edition? אולי The Frelling Edition?

sprqy

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gifאני בעד:

"THE MY SIDE YOUR SIDE EDITION" גם The Frelling Edition מצויין!!

FredScarran

New member
My Side Your Side... ../images/Emo6.gif

גדול... המארז בצורת המסיכה של סטארק, מאה המזמינים הראשונים ייקבלו כיסא אורורה מתנה! (או 'טיפול' בכיסא אורורה מתנה
)

sprqy

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo6.gif

פיסקיפר ברבי הייתה ענקית (לא דיברה מילה) וחבל שהפרצוף שלה נהפך לג'לי כל כך מוקדם, היא יכלה לחזור למוטב (כמו כולם שם) ולתפוס לה את סטארק שהיא בטוח אהבה בסתר לאחר כל העינויים על הכסא שהוא עבר אצלה ועמד בהם בגבורה

sprqy

New member
תודה

קלאודיה (המקרן) כרגע בפאריס עוברת טיפול, אני מקווה שתחזור בהקדם. היו לה בעיות בריאותיות קלות, היא הייתה נרדמת כל פעם אחרי 3 דקות של ערות

aerynsun

New member
../images/Emo2.gif

תתקן אותה מהר אחרת קלאודיה לא תוכל בקצב הזה לצלם את הסרטים של סטארגייט מבלי להרדם. דרך אגב, עד פאריז??? אין כאן מעבדות בארץ?

למעלה