Feel The Fever

MrMinogue

New member
Feel The Fever

רשמי, פיבר מכר למעלה מחמישה מיליון עותקים. 1.5 מיליון UK מה שמעניק לאלבום מעמד X5פלטינה , כמעט חצי מיליון עותקים באוסטרליה עם מעמד דומה לזה שבבריטניה (ובקרוב כבר כפול 6) וכמעט מיליון עותקים בארה"ב, מה שיעניק לו בקרוב את מעמד הפלטינה הנכסף בארה"ב ויכול להבטיח שגם בלי הצלחה מסחררת של קיילי שם, אלבומים שלה ייצאו גם שם..

MrMinogue

New member
לא רציתי לפתוח הודעה חדשה בשביל זה

אבל Greatest Hits משנת 92 מבית היוצר של PWL הולך לצאת מחדש ע"י חברת התקליטים Jives. החברה עשתה עסקה עם פיט ווטרמן שמחזיק בזכויות לחומר של קיילי מימי הפופ הדביק שלה עם חברת PWL. האוסף נאמר ייצא בחודש נובמבר הקרוב ולא ברור אם ייכלול בונוסים נוספים, עטיפה שונה וכו´. לפי דיווחים קודמים של האתר LiMBO, דיוידי גם כן הולך לראות את אור היום. ה DVD כמובן של Greatest Hits וגם כאן לא ברורים פרטים קטנים יותר ושום דבר ממה שיש פה לא אושר סופית.. כשיהיו לי פרטים נוספים אני אעדכן אותכם.. דרך אגב - DeConstruction / BMG שוקלים להוציא אוסף סגנון HITS+ עם שירים שלא נשמעו.. הקטע כששלחתי להם אימייל לדעת אם יש איזה פרטים על זה הם פשוט התעלמו ממני לגמרי!! שייחנקו, חסר להם ולא מוציאים משהו נורמלי אחרי האוסף האומלל הזה של Confide In Me (למרות שהביאו אותה עם עטיפה ממש יפה!)

לימבו

New member
לא נראה לי שדיקונסטראקשן

יוציאו אוסף נוסף- קיילי בחיים לא תאשר את זה... לגבי חברת JIVE במקרה המנכ"ל של החברה הזאת הוא חבר מאד טוב של פיט ווטרמן, ומאחר ו- PWL כבר לא חברה עצמאית, אז סביר להניח שזה יצא שם, אז "שלא יעבדו עליכם"- כל הרווחים עדיין ילכו לווטרמן. אם הוא מספיק חכם (והוא חכם) זה יצא בעטיפה שונה או משהו אחר שונה- על מנת שכל המעריצים הפאנאטים (כמוני
) יקנו את זה שוב... לדעתי, אם החברה האוסטרלית Mushroom תוציא די וי די של אוסף אמיתי מכל השנים... זה יכול להיות מדהים... מעניין אם זה יקרה... ************* בלי שום קשר אני רוצה לנצל את הבמה הזו לויקטוריה ודיויד בקהאם, להולדת בנם השני, רומיאו, לפני מספר דקות....

MrMinogue

New member
אוי

איזה תמונה גרועה, מזכירה לי את המורה שלי לערבית מלפני כמה שנים..חח בכל אופן - גם אני הייתי בטוח שהאלבום מכר יותר אבל שיהיה - 5 מיליון זה לא כסף, זה מספר טלפון! (אין לי שמץ למה לעזאזל אמרתי את זה!)

למעלה