FOLLOW ME בפייסבוק

Ak263

New member
FOLLOW ME בפייסבוק

ערב טוב!
יש לי שאלה- יש לי חבר שיש לו שני חשבונות פייסבוק: אחד פרטי ואחד עסקי.
האם יש אפשרות שכל מי שעושה לייק לחשבון הפרטי יופיע אוטומטית גם בעסקי, והפוך?
כמו כן, האם אפשר לסנכרן את כל החברים הקיימים כבר על מנת שיופיעו בשני החשבונות?
ואם אי אפשר, האם יש דרך לוודא שכאשר מקלידים את השם בחיפוש, יופיע העמוד העסקי קודם?
אודה על תשובותיכם.
שבוע טוב!

shoosh2607

Member
מנהל
תשובות

בפרופיל פרטי אין לייק - יש חברים.
אין דרך לסנכרן בינהם (יש בזה הגיון - זה שאני אוהדת את העמוד שלו לא אומר שאני רוצה בהכרח להיות חברה שלו ולהיפך).
ניתן להזמין את החברים מהפרופיל האישי לעשות לייק לדף.
לגבי החיפוש - הם על אותו שם? אין דרך להחליט לחיפוש מה בא קודם אבל אפשר לשנות את השם ואז מי שיפש את העמוד יגיע לעמוד.

Ak263

New member
תודה על התשובה המהירה! אז...

איך ניתן להזמין את החברים מהפרופיל האישי לעשות לייק לדף?

ואפשרי, למשל, להגדיר הודעה שתופיעה מיידית אצל האדם שביקש חברות בעמוד הפרטי, הודעה שמפנה אותו לעמוד העסקי שם יוכל לעשות לייק?
(כמו במייל- שאם נניח אני בחופש, למשל, אפשר להגדיר הודעה שתשלח מיידית למי ששולח אליי מייל שמודיעה שאני בחופשה...).

shoosh2607

Member
מנהל
רעיון יפה

אבל לא ניתן

על מנת להזמין חברים יש להיכנס לדף דרך הפרופיל האישי, בניהול ללחוץ על בנה קהל ושם ניתן להזמין את החברים.

Ak263

New member
אוקיי...ולאלו מאיתנו שמאותגרים טכנולוגית...

איך עושים את זה?
והאם יש דרך לסנן? כי חלק מהאנשים שמופיעים בעמוד אחד כבר מופיעים גם בשני, אז איך ניתן לפנות רק לאלו שטרם מופיעים בו, ולאלו החדשים?

shoosh2607

Member
מנהל
איך עושים את מה?

מזמינים חברים? בדיוק כמו שכתבתי.
בואי נעשה רגע סדר - תוכלי להזמין את החברים מהפרופיל הפרטי רק אם הם עדיין לא עשו לייק. אם הם כבר עשו לא יהיה ניתן להזמין אותם.
למה בכוונה ב"חדשים"? כאלו שרק היום נהיו חברים? אין דרך אוטומטית. צריך להיכנס מדי כמה ימים ולהזמין אותם.
אי אפשר לשלוח הזמנה למי שכבר עשה לייק או למי שכבר הזמנת בעבר.

Ak263

New member
אז אין דרך לסנכרן רשימות חברים...

מתסכל...כי מדובר ברשימה של כמה אלפים טובים...
תודה בכל מקרה על התשובות, ועל המהירות!
שיהיה שבוע טוב!

shoosh2607

Member
מנהל
לא כיוון שאת לא יכולה

"להכריח" מישהו לעשות לייק לדף

שבוע נפלא

עוד רעיון אפשרי

את יכולה להמיר את הפרופיל הפרטי שלך לדף עסקי, פייסבוק מאפשרים את הפונקציה הזו. ואז כל החברים והעוקבים שלך יהפכו אוטומטית לאוהדים של הדף, ללא שום צורך להזמין אותם לעשות לייק. הדף העסקי החדש הזה יהיה תחת אותו שם של הפרופיל הפרטי.
רק שבמקרה כזה הפרופיל הפרטי יתבטל ולא יהיה קיים יותר, וכל מה שהיה בו (תמונות, הודעות, סטטוסים) ילך לאיבוד. תוכלי כמובן לפתוח פרופיל פרטי חדש במקומו, לשיקולך.

למעלה