going down in a blaze of glory

בחבח

New member
going down in a blaze of glory

האיש שחתום על הביטוי "יהיה בסדר" למרות שהוא טוען שדבריו הוצאו מהקשרם. הוא נולד ביום השנה לרצח מפורסם ויש האומרים שמשהו מהנרצח דבק בו. הוא היה דיסלקט ידוע (או כמו שפעם קראו לזה - כותב בשגיאות כתיב). הוא היה עורך-דין בהשכלתו למרות שעבד בעיקר כקצב. הוא היה אדם אמיץ. פעם הרביץ לאדם עם מקל אפילו אחרי שהאיש שלף אקדח. הוא היה אדם נערץ. ילדים רבים נקראו על שמו ושם משפחתו הפך להיות סמל לתרבות הפופ הפדופילית של שנות השבעים ואילך. הוא ייסד מוסד שלחלוטין לא מזוהה עם עקרונותיו ולאחרונה עמדו בראשו חקלאי בעסקי הקטניות ותובע כללי לשעבר ששמו המקורי היה בליית'. יש עליו ביוגרפיה ידועה שכתב אדם שעל שמו פיצריה חיפאית ידועה. שם האיש הוא ? נתחיל ברברס. בחיפה יש פיצה ידועה בשם רימיני. היא נמצאת ליד מועדון הסיטי הול שאליו מגיעים מכל הארץ ולכן יש המכירים אותה. זה לא רמז שווה. זה לא תוכנן להיות ולכן אמרתי במפורש שכדאי לעזוב את הרמז הזה למרות שכמה חיפאים לכאורה התעקשו לחפור בכיוון הזה. אבל, מייקל ג'קסון זה רמז קל. כמו כל האנשים הטובים האפרו-אמריקנים הקרויים ג'פרסון, וושינגטון ומדיסון (וכמו ג'סי ג'קסון, גם ג'קסון קרוי על שם נשיא אמריקאי בשם אנדרו ג'קסון. אנדרו ג'קסון שאת הביוגרפיה שלו כתב רוברט רימיני (הנה הפיצה) ייסד למעשה את המפלגה הדמוקרטית למרות שהוא לא בדיוק התכוון למה שהיא מייצגת היום אלא יותר לנושאים של כיבוש, עבדות התרחבות ועוד מיני דברים טובים. שני הנשיאים האחרונים של המפלגה היו ג'ימי קרטר שתמיד טען שהוא מגדל אפונים תמים (יפה נינט) וביל קלינטון שנולד וויליאם ג'יימס בליית' לפני שהחליף את שם משפחתו והמשרה הציבורית הראשונה שלו היתה תובע כללי (השניה הייתה מושל ארקנסו. השלישית נשיא ארה"ב. עכשיו זה קידום). אנדרו ג'קסון נחשב לנשיא העממי הראשון של ארה"ב - הוא היה הולך מכות ברחוב וכמעט נהרג באירוע המוזכר עם המקל והרובה. הוא היה עורך-דין אבל תמיד ירדו על חוסר השכלתו היחסי לעומת כל הנשיאים המכובדים מבתים מכובדים עוד יותר. חוסר השכלה זה כרגיל הורגש בכמות עצומה של שגיאות כתיב (מאוד מצחיק לקרוא דברים שכתב לפני שלמד להשתמש במזכיר) ובתרומה הכי משמעותית שלו לעולם מלבד המפלגה הדמוקרטית שכולנו שמים בה את תקוותינו לעולם טוב יותר וכיבוש פלורידה, חדר ההמתנה של אלוהים. האגדה מספרת שפעם הוא קבע להיפגש עם הסגן שלו (מרטין ואן מיורן שהיה נשיא אחריו) במקום בשם old kinderhook שראשי התיבות שלו הן OK. הפתק שהוא העביר לו נתפס ע"י מתחרים פוליטים שקראו meet me OK והחליטו שהעילג התכוון ב-OK ל- oll korrect. ככה שכל פעם שמישהו אומר OK - זה המקור.

בחבח

New member
שכחתי את התאריך. סורי

ג'קסון נולד באידי מרץ כמו שתרגומים עבריים מוזרים קוראים ל-ides of march - החמישה-עשר במרץ, היום בו נרצח יוליוס קיסר.

בחבח

New member
ואת הקצב גם שכחתי. אני אמנזי

הכינוי של ג'קסון היה הקצב מניו-אורלינס אחרי שהוא חיסל שם כוח בריטי ענק כשיחס האבידות היה שמונה לאמריקאים (אחרי סוף הקרב הרשמי) לעומת כאלפיים לבריטים.

קפת

New member
האמת, שעברתי על הביוגרפיה של ג'קסון

אנדרו הזה. אבל משום מה, לא הסתדר לי. וגם הייתי בטוחה שלא ייתכן שבחבח, הפלצן הקטן, יביא איזה נשיא אמריקקי שאפחד לא ממש שמע עליו, בחיפה, חוץ ממנו. כמה טעיתי. בחבח פלצן לא קטן, וחיפאי. שזה הכל אומר דרשני. ולכן, אני מפנה את הבמה לנינט, שתכין חידה ביוגרפית חדשה. אבל בבקשה נינ(ט)ג'ה - משו אנושי, שגם רק-קפתות שלא עשו תואר שני בהיסטוריה היסטרית יכולות לזהות. ועוד עניין אחד קטן ולא ברור: איך זה שהשמלה השחורה ובחבח מופיעים תמיד באותו הרגע. תגידו, אנחנו המשחק המקדים שלכם? אחרינו אתם ממשיכים... לאן בדיוק?

שתקי ת'פה שלך

כל החיפאים בתולים ומתעניינים רק בביוגרפיות אמריקאיות ובפיצות איטלקיות שקלתי להזמין את הבחבח לשחק עמי שח-מט (אשקוק לי ואשקוק לך), לאחר שאבקש את רשותם של הוריו,כמקובל במקומותינו. קפת, תגידי:בחבח נובח גם נושך?

קפת

New member
וי, על מי את חושבת שאת יורקת, מזל?

אם תשרקי לו, במקום לשקוק, הוא ישוב כמו לאסי הביתה. וחוץ מזה, בלילות ירח הוא נואק לשמיים ומצמח שיער חום סמיך ובלתי פנציט על גבו וגפיו. לפעמים הוא גם אוהב ללבוש שמלות מלמלה ורודות. אם תבקשי מהם את ידו, את עלולה לקבל מהם את כל האצבע

בחבח

New member
די עם המסחרה על גבי הצעיר

שמלות מלמלה ורודות זה בימות הקיץ החמים. לא עכשיו. חוץ מזה שימי הדראג שלי חלפו עברו להם. בלילות ירח אני אמנם מקשיב לתנים שרים אבל מצמח שיער חום ? אני ? מה אני נועה תשבי ? רק שיער שחור כעורב. ולגבי התנים, זאת חוויה השמורה לתושבי רכס הכרמל הערים בלילה (אם קפת תיזכר שתמיד הגדרתי את עצמי כינשוף הררי). חשבתי לקרוא להם ילדי הלילה אבל זה מפחיד מדי. או כמו שאומרת אחת הדמויות הנשכחות בספר של בראם סטוקר - listen to them the children of the night. what lovely music they make

אני לא פנוי, אני לא זמין

כאילו, מישהו יאמין לי שכתבתי את הפיתרון בלי בכלל לראות את מה שכתבת כאן? תוקם ועדת חקירה, ומיד!

שנביא לך רופא עיניים כפרה?

ועדת החקירה בדקה ומצאה שזה הכל בגלל החלודה. אולי תחליף קונטיינר? אגב, יש לי בן דוד יוסף. עובד במחלקת המים ומגדל קישקשתא בפח זיתים. מכיר אותו? אני חושבת שזה סורי דפוק.

למעלה