Gossip Girl 3X01

Robin Sparkles

New member
Gossip Girl 3X01 ../images/Emo58.gif

שם הפרק: המזל מתהפך. תקציר:הקיץ קרוב לסיום.בלייר וצ'אק מאוהבים בטירוף,מתרגלים למעמד של "מערכת יחסים" ומפרים את כל הכללים שהיו מצפים להם בזוגיות. סרינה חוזרת מאירופה עם הרבה סודות ומערכת יחסיםמורכבת עם קרטר. נייט חוזר מהטיולים שלו עם ברונטית מסתורית,ברי באקלי. רופס,דן וג'ני מעבירים את הקיץ בהמפטונס ומסתגלים לאורך החיים של משפחת ון דר וודסון,שמפתיע אותם יותר ממה שציפו. שכולנו נהנה מהפרק ושתהיה עונה מצוינת!
(וגם עונה רביעית
)

RayoDeLuz

New member
../images/Emo58.gif../images/Emo58.gif

פרק מעולה לתחילת עונה...
סרינה הייתה מדהימה... רק חבל שהיא זקוקה לכ"כ הרבה תשומת לב ושהיא לא משתפת את בלייר חברתה הטובה.. מעולם לא אהבתי את קרטר... מצידי הוא יכול לרדת לטמיון.. לא אכפת לי... בלייר וצ'אק היו מעולים בפרק... אהבתי את מערכת היחסים שלהם וכמובן את הסוף במיוחד... וכמובן אין כמו המשפט:"im chuck bass"
וונסה וסקוט... די נראו לא שייכים כאשר כולם היו באירוע צדקה של הפולו... אבל לדעתי הם מתאימים ביחד.. לא יכולה לחכות לראות מה יהיה איתם ומה יהיה היחסים בינו לבין משפחת המפרי וון דר וודסון.... נייט וברי.. חתיכת מערכת יחסים הולכת להיות להן... אבל גם כן הם היו מעולים בפרק... וכ"כ היה צפוי סבא של נייט עם השיחת טלפון עם בן דודו של נייט... ידעתי שהוא זומם משהו.. חח... דן היה כ"כ מוזר היום... מצד אחד, הוא מתנהג כמו עשיר לפני וונסה ומצד שני הוא רך כזה ומנסה לעזור לסרינה... שיחליט לאיזה צד הוא שייך... ואני מקווה שהוא יחזור להיות כמו שהוא כי אני אוהבת אותו כמו שהוא היה... ג'ני ואריק כמו תמיד משחקים אותה טוב... אני אוהבת את זה ששניהם פועלים ביחד על מנת להציל את סרינה... רופוס היה סבבה בפרק... כ"כ קל להבין עד כמה קשה לו להשתלט על הילדים שלו פלוס הילדים של לילי.. במיוחד עם מופרעת כמו סרינה... אבל הוא יצא מלך מכל העניין...
סה"כ פרק מעולה...

../images/Emo58.gif

אהבתי כשצ'אק אמר : "i'm not Chuck Bass without you".
מסכימה שהיה פרק מעולה סה"כ! חבל שלא הראו יותר את מה שהלך בקיץ,במיוחד מה היה עם סרינה..

RayoDeLuz

New member
../images/Emo58.gif

דווקא הראו בעיקר במגזינים.... וגם כן אהבתי את המשפט הזה.. חח

Born To Try1

New member
רק התחיל וכבר../images/Emo58.gif

כ"כ הרבה דרמה. היה פרק מ-ט-ו-ר-ף! בלייר וצ'אק-הולך להיות מעניין, איזה כיף לראות אותם ביחד
אני גם לא אוהבת את קרטר, הוא כזה תקוע בעיניי אבל אולי יהיה שינוי. דן וונסה נראים מעולה
נראה לי הולך להיות חם אש:)

AviUri

New member
../images/Emo13.gif

את יכולה לשלוח גם לי בבקשה:) והפרק מתורגם? אם לא כמה זמן בערך צריך לחכות עד שמתרגמים אותו?

GossipKid

New member
גם לי! תשלחו גם לי!

אני גם אחפש בגוגל. חייבבב לראות את הפרק הראשון !!!! לפי מה שסיפרתם הולך להיות מדהים...

../images/Emo58.gifפרק מדהים

לא הבנתי מה הם אמרו על הנסיך הארי בקטע שרופוס קרא את כל המגזינים על סרינה ?

f u r y

New member
מי שרוצה להבין את הבדיחות

צריך לראות את הפרק עם תרגום נורמלי, לא זה שמסתובב כרגע באתרים השונים. שלחי לי הודעה לפרטי אם את רוצה תרגום נכון של הפרק.

למעלה