Gossip Girl 3X01

Born To Try1

New member
חשבתי שאני היחידה

שרואה את זה, הוא באמת משחק גרועעעע. אחרי צוות שחקנים כל כך מוכשר, אני ממש מתפלאת על הליהוק.

TetiBETTY

New member
הוא באמת משעמם עם משחק מזעזע.

אפילו סצינות שכיבכול לא מעניינות וונסה מצליחה להכניס בהם חיים. הוא ממית את הסצינות האלה!! וזה משעשע שהוא נמוך מוונסה, כאילו הוא אחיה הקטן!

Born To Try1

New member
חח תמיד חשבתי../images/Emo58.gif

שג'סיקה שחקנית טובה אבל היו טובים יותר ממנה ולידו היא נראית לי שחקנית מדהימה. היא באמת מפיחה חיים בסצינות איתו. חבל. דמויות חדשות אמורות להכניס יותר אקשן... אבל לא נורא, יש את ג'ורג'ינה

TetiBETTY

New member
ג'ורג'ינה היא ה-תוספת שיכולה להיות ../images/Emo127.gif../images/Emo47.gif

../images/Emo60.gifפרק מעולה לפתיחת עונה../images/Emo47.gif../images/Emo58.gif

אהבתי מאוד את היחסים בין בלייר לצ'אק.. הוא היה ממש חמוד בקטע שהוא הפסיק את המשחק
ונסה כרגיל מעצבנת! אני לא מבינה מה הבעיה שלה בזה שדן עכשיו עשיר
תתמודדי
ותשמחי בשבילו!!! אני מקווה רק שהפרקים ימשיכו ככה... היה מעולה!

TetiBETTY

New member
בגדול-פרק ממוצע.

משעמם למדי
הכל היה צפוי. מדי!! אני מקווה שהמשך העונה תהיה יותר מעניינת (מה שלפי הסיפורים, אמורה להיות..
)

Born To Try1

New member
כולם אומרים את זה../images/Emo58.gif

אני חושבת שהספויילרים הרסו את זה, כי כל זמן ידענו מה הולך לקרות. אבל בכל זאת, היה עדיין מגניב לראות את זה. נגיד, הסצינה הראשונה של בלייר וצ'אק עם הבלונדה הייתה מאוד צפויה אבל היא דיי הרתיעה אותי בהתחלה חח. אבל יש הרגשה שבאמת הולך להיות מעניין בהמשך והפרק הראשון בהחלט מראה את זה טוב.

TetiBETTY

New member
הספויילרים הרסו מאוד. אולי הם הסיבה לשעמום..?

כנראה שכן

BrokenWings16

New member
האמת?...לא כ"כ אהבתי

זתומרת, היו פרקים הרבה יותר טובים.. הפרק הזה היה פשוט מריחה על סרינה ועל החבר שלה מה שמו, ועל כל מיני דברים אחרים שהיו ברורים מאליו. בהתחלה היו דברים שלא הצלחתי לקשר בכלל וסקוט הזה? מאיפה הוא צץ בכלל? נייט.. אני לא יודעת למה אבל אני ממש שונאת את הדמות שלו. בעיקרון זה היה מעט משעמם ומרוח, לא הכי אהבתי אבל מקווה שזה ילך וישתפר.

GossipKid

New member
היה פרק מדהים

לא הבנתי מה הקטע שלכם בכלל, היה פרק מהמם. בכלל לא אהבתי את מה שקורה פה בזמן האחרון... כרגיל, עונה מהממת. כנראה הגיע זמני ללכת לישון. ביי ביי פורום אחת שיודעת ! היה כיף

למעלה