Gossip Girl 4x10-Gaslit

Born To Try1

New member
Gossip Girl 4x10-Gaslit../images/Emo58.gif

א. שימו
לפרומו הזה: http://www.youtube.com/watch?v=-VM5w1VAWHs ראיתם את Chair??? ב. טוב, מה אומר לכם? אני לא מתלהבת בכלל מהספוילר האחרון המדובר, ואני יודעת שרובכם גם לא. לי אישית זה גרם מעט להססנות לגבי צפייה בסדרה, אבל בנתיים אני אתן לזה צ'אנס
אז אחרי שבועיים
Here we go again... פרק 10
תהנו
XOXO

Shiri from the block

Active member
באמת הססנות?../images/Emo58.gif זה ניהיה עד כדי כך גרוע שאת מהססת אם באמת להפסיק לצפות בזה?../images/Emo2.gif לא יודעת.. אני אף פעם לא הפסקתי סדרה באמצע.. לא אבודים שהיו עונות חלשות, לא נמלטים שעונה 3 הייתה על הפנים, לא היפים והאמיצים שאני רואה את זה כבר 15 שנה../images/Emo3.gif (ששש לא להגיד כלום חח) בקיצור, אני אמשיך לצפות לא משנה איזה עלילה תיהיה, גם אם זה יהיה מבאס וחרא.. אני פשוט לא מסוגלת להפסיק באמצע../images/Emo3.gif ואני גם לא מבינה איך מהפרומו הזה בלייר ודן פתאום יהיו ביחד, זה הזוי לגמרי.. אף אחד מהם לא יעשה את זה בזמן שהוא שפוי.. אולי הם ישתכרו../images/Emo3.gif

Born To Try1

New member
../images/Emo58.gif

האמת כן, זה נעשה עד כדי כך גרוע. מה שהחזיק אותי לסדרה זה צ'אק ובלייר וכ"כ אהבתי את מה שהכותבים עשו עם הדמויות האלה. ואחד הדברים שגם אהבתי זה ששניהם לא אהבו את האפר ווסט סייד והיו די מתאומים ביחס שלהם להאמפרי. אם אני רואה קשר בין דן לבלייר זה קשר ידידותי מלא בעוקצנות וציניות-מה שבאמת יכול להיות נחמד, לעשות משהו מעבר זה כבר תת רמה. זה כאילו הכותבים הסתכלו על כל הדמויות ושאלו את עצמם-מי עוד לא שכב עם מי....?? סורי, זה דוחה. רציני כבר סבלתי את צ'אק-ג'ני, בלייר-ג'ק אבל די, זה כבר מוגזם. אז כרגע אני צופה, אבל אם בעבר חשבתי לעצמי שאני אראה גוסיפעד הסוף, עכשיו אני מאוד פתוחה לאפשרות שלא. ובאמת חבל שהכותבים המוכשרים האלה מקשיבים לקהל רק בשביל רייטניג...ואני מאוד מקווה שאחרי ה-hook up בין דן לבלייר, הרייטינג ירד. והפרומו הזה הוא לבי פק 10, החיבור בין דן לבלייר צפוי להיות יותר מאוחר העונה.

Shiri from the block

Active member
הא לא ידעתי שזה כזה רציני../images/Emo58.gif לי זה לא כזה מפריע, כי אני די בטוחה שבסופו של דבר יחזירו את צ'אק ובלייר.. ובנתיים נחמד לי עם ג'ולייט וזה.. אז נראה..

JAP Noa

New member
../images/Emo58.gif אאאאאאאאאאא.

אני לא יודעת. רגשות מעורבים. מצד אחד, באמת שהיה לי עצוב. היא נראתה כלכך אומללה. ממש מממש ממש אומללה. אהבתי שהם הלבישו אותה בבגדים ממש רגילים ולא איפרו אותה והיא אשכרה נראתה כמו סתם איזה אחת, ולא SVDW מהאפר איסט סייד. באמת שכאב לי הלב. אאאאאאאבל, הם היו כאלה חמודים. זה מממש כאילו מישהו כתב להם קאמבק מושלם. כשהיא אמרה לו שהיא התכוונה לבחור בו כל הזמן, שזה משהו שממממש לא מתאים לה לעשות - כל הכנות הזאת..ושהוא אמר לה שהוא תמיד מאמין בה..חמודדדדדדדדדדדדים. והנשיקה. זה כזה Epic Love, כמו ורוניקה ולוגאן לצופי ורוניקה מארס. אולי גם קצת כמו רוס ורייצ'ל. זה כזה מנט טו בי וזו הסיבה העיקרית שאני לא מבינה למה הם חושבים שבלייר ודן זה רעיון טוב. בכל מקרה, אהבתי מאאאאאאאוד, הם היו מושלמים, ומי ייתן ולא יפרידו ביניהם שוב. תודה!!

JAP Noa

New member
ממממ..../images/Emo58.gif

כמעט בכיתי בסצינה של צ'אק ובלייר. זה כאב. אהבתי שג'ני נהייתה בנאדם. אני שונאת את וונסה, ואם פעם עוד האמנתי שהיא עושה הכל מתוך זה שהיא באמת ובתמים אוהבת את דן ושומרת עליו, הבנתי עד כמה נאיביים היינו. היא תת רמה. באמת שהיא הדמות עם הכי פחות אינטגריטי על מסך הטלוויזיה. ג'ני הייתה..נורמלית? כאילו, ממש נורמלית. ג'ולייייט כהרגלה, חולת נפש. בן חמוד.

JAP Noa

New member
נכון?../images/Emo99.gif

והם כאלה דומים. כל המבטים, כל היגון הזה..מטורף.

spiceupmylife1

New member
פרק מעולה ../images/Emo58.gif

אהבתי כל רגע ג'ולייט
!!!!!!איזה ביץ!!!!! אני שמחה שג'ני הייתה חכמה וסיפרה את האמת
איזה יפה הפתק שבלייר כתבה לצא'ק "even though we cant be friends dosent mean we aren't "
מחכה כבר לשבוע הבא !!!!

מקורי3

New member
../images/Emo58.gif אכזבההההה

אכזבה. ולמה ? כי ציפיתי לקצת יותר מהרומן של סרינה ודן.. זה לא סוד שלדעתי מה שעשה את הסדרה לכזו זה הזוגיות שלהם בעונה ה1,זו הייתה באמת אהבה אמיתית, שנמשכה הרבה זמן, שהתפתחה ושכלכך הרתגשתי בה. חיכיתי המון זמן שהם יחזרו, ועכשיו עודעם הבאסה הענקית שפן ובלייק נפרדו(למרות שאני מאמינה שיהיה קאמבק- הלוואי ), ציפיתי שזה יחסית לקצת. והתרגשתי שהיא אמרה שהיא באה לחפש אותו .. אוף . למה לא יכלו לתת להם עוד קצת. צ'אק ובלייר מקסימים, אני יודעת שהם יחזרו להיות יחד ולכן אני לא עצובה. את גו'לייט אני לא סובלת , שתפסיק לאמלל את סרינה.ולעזאזל, ג'ני את יפה והכל, אבל למה אודם שחור כל הזמן ?!

Shiri from the block

Active member
אהבתי!../images/Emo58.gif היה פרק טוב ומעניין. אני הכי שמחה שג'ני סוף סוף סיפרה את כל האמת! ועכשיו לפי הסוף פרק הזה זה מתחיל להתבהר קצת יותר איך יתחילו היחסים בין דן לבלייר.. אבל זה עדיין מעצבן!!

spiceupmylife1

New member
../images/Emo45.gif אבל זה נראה ../images/Emo58.gif כאילו הם

רק הולכים למשטרה כדי לנקום בג'וליייט ולא נראה כאילו אם הולכים להיות ביחד אלא כאילו להיות יחד בשביל סרינה כי הוא אוהב אותה והיא החברה הכי טובה שלה. אז אני מאוד מקווה שלא יהיה משהו בינהם
אולי סטוץ אבל לא יותר מזה ... :\

למעלה